Yenibosna Nisa Hastanesi

selam kızlar asiye hanıma gidiyorum çok memnunum güzel ilgileniyor bilgi veriyor nisa hastanesine çok güveniyorum bizim ailede ablam yengem hep orada yaptı doğumlarını ablam geçen sene doğuma girdiğinde yanında ben vardım sancı odasında erkek giremiyor ve hastanın yanında bi kişi kalıyor ağrıya acıya dayanamadı beni sezeryana alın die yalvardı ama almadılar normal doğum için bi engel yoktu çünkü.nisa normal doğum yanlısı bi hastane ama riskede atmıyor para kazanabilmek için mesela ablam b.düzünde oturuyor suyu geldiğinde asiye hanımı aramış ne yapayım diye en yakın hastaneye git mikrop kapabilirsin demiş gittiği hastanede izin verdikten sonra nisaya geldi doğum için asiye hanımın mesaisi bitmek üzereydi ablamı muayene etti normal doğum için herşey müsait kolay yaparsın istersen kalayım yanında dedi ama o da yeni doğum yapmıştı 2aylık çocuğu vardı ablam istemedi şansına mürvet hanım nöbetçiydi iyi doktor diyor herkes ama ablamda bende bi iyi zamanına rastlayamadık nedense doğumda azarlamış yapamıcaktın sezeryana alsaydık demiş son dk geldi fln ablam çok kızmıştı neyse ablam dikişi atalırken genel anestezi istemiş dayanamıyorum artık diye o yüzden 350+200 550 tl para verdiler hastaneye 1 gece kaldı yatak odası ve hataneden çıktıktan sonra bebeğin ilk çocuk doktoru muayenesi annenin ilk muayenesi dahil fiyatın içine.hasta bakıcıları küstah ama ebeler çok sabırlı ablamın o kadar tersliğine rağmen hiç bişi demediler.bu seneki fiyatlar normal 395 epidural artı olarak 250 sezeryanda 750 sanırım.he bi de kendi doktorunuzu istediğiniz gün istediğiniz saatte çağırabiliyosunuz ama ek olarak 250 liraya geliyolar.hastane odası temiz ama süsleme yok bebeğiniz devamlı yanınızda sezeryan olursanız 2 gün kalırsanız yıkmak için alıyolar

epidural sezeryanda guzel bı yontem ama normal doguma tavsıye etmem hıs kaybı olacak ve anne cocugu ıtemeyecek endısesı ıle bu yontem uygulandı dıye gecıstırılıyor ama gercekte uygulanmıyor normal dogumda sancıyı dıbıne kdr cekıyorsun sezeryana gıreceklere guzel yontem yanlızca cunku vajınaya uygulanan epizyoya da hıcbı faydası yok epiduralın

Son düzenleme:
Asiye Uzun'a gidiyorum ben de ... Memnunum hiçbir sorunum yok şimdilik Allah da vermesin inşallah ... Çok doktor gezdim bekarlığımda da evlendikten sonrada, Asiye hanım da karar kıldım ... Doğumumu orada yapmayı düşünüyorum... Normal doğum istiyorum Ve inşallah eşimi de doğuma alırlar ... Bunu çok istiyorum gerçekten... Bu konu hakkında da bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen ... Eşimi doğuma almayacaklarsa belki değiştiririm hastaneyi diye düşünüyorum ... :KK49:

çok geçmiş olsun arkadaşım
bende asiye hanıma gidiyorum, çok kalabalık ama asiye hanımı sevip güvendiğim için devam ettim, birde tavsiye üzerine,
hakkımızda hayırlısı artık ne diyelim.

benim kafam çok karıştı bu hastane iyi mi kötü mü? ben normal doğum istiyorum.bazı özel nedenlerden dolayı çok iyi bir doktor olması gerekiyor.ne yapacağımı bilemedim yahu. :KK43:

hakkinizda hayirlisi askadaslar ben sadece onceleri tavsiye ediyordum o hastaneyi simdi ise etmiyorum bunu belirteyim dedim...siz yine iciniz nerede rahat ediyorsa orada olun:KK61:

bende nisa hastanesi derya hanıma igdiyoruım 30 haftalık oldu bebek.derya hanımdan memnunum ama o kadar kalabalık bir hastane olduki eskisi gibi ilgilenmiyorlar bu arada reyhan hanım mağdurlarından biriyim ikili testimi yaptı hiç memnun kalmadım ayrıntılıyı kolan hastenesine yaptırdım çok güzeldi

ya bende nisa hastanesinde normal doğum yapmak istiyorum ne düşünüyorsunuz bir kaç kişi şikayet etmiş hastaneyi neler yaşadınız bizlerede detaylı anlatırsanız sevinirim kötü örnekler illaki vardır ama iyi örnekler de duymak istiyorum açıkcası :KK69:

Açıkçası nisa hastanesine evim yakın olduğu için tercih etmeyi düşündük bizde. 32 haftalık hamileyim bu arada. doktor muayenesine hiç gitmedim bilmiyorum. hastaneye gittik muhasebeyle görüştük bilgi aldık doğum ücretleri için.mürvet hanım 41 tl muayene yapıyormuş,çok yoğunmuş. diğer doktorlar ise 35 tl. doğum fiyatları çok fazla buldum bu nedenle vazgeçtim doktor bile seçmedim yani.. daha uygun olan bi özel hastanede karar kıldım çok az vaktim kaldı diye.. herkese hayırlı doğumlar..

çok kişiden mürvet hanımın methini duydum yarına randevum var ama olumsuz eleştiriler nedeniyle canım sıkıldı kararsız kaldım benim durumum tecrubeye bakacağından yarın deneyeceğim inş ilgilenir ve baştan savmaz laparoskopi ve histeroskopi gerekebilir yaptıran varmı fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz

Selam Arkadaşlar bende Nisa Hastanesinden Fatma Hanım'a gidiyorum . Nisa Hastanesine yeni gelen bir doktor daha önce Zeynep Kamil ve Başakşehir devlet hastanesinde çalışmış . Başından beri takiplerimi kendisi yapıyor çok memnunuz . (17+4 günümüzdeyiz.)

Herkeze Hayırlı Doğumlar ..

mürvet hanımın methini çok duymuş ve öyle gitmiştim.öyle muayenelerde çok fazla ilgi beklemeyin, standart tansiyon ölçümü, kilo ve ultrasyon gibi rutin kontrolleri yapıyor ve bir sonraki ay görüşürüz diyor benim doğumu normal yapmak istememe rağmen ve hatta 8.5 cm açılmam olmasına rağmen suyumu patlattılar ve bebek aşşağıya inmedi deyip sezeryana aldılar.mürvet hanımın sezeryan yanlısı olduğunu daha önce duymuştum ama tüm kontrollerimi onda olduktan sonra doğumu başka bi yerde yapmaya cesaret edememiştim.sezeryan yapacak arkadaşların mürvet hanımda hiç tereddüt etmemesini hatta koşa koşa kendinizi ona emanet etmenizi tavsiye ederim.ama söz konusu normal doğumsa mürvet hanım doğru tercih değil sanırım...

2012 nisa hastanesinde doğum yapan memnun olan ve olmayan yazabilir misin zahmet olmazsa bende hala karar veremeedm ve cok korkuyrm kiloyumda baya .fatih medicala gidyrm ama cok pahalı nisaya gitmek istiyorum doğum yapan bayanlar nereyi tavsiye edersinz .teşk.

fatih medicalde şule hanıma kesinlikle gitme, benim gebeliğimi anlamadı adet söktürücü, antibiyotik vs verdi, hepsinide içtim, sonra gebe olduğum anlaşıldı, nisada asiye hanımda doğum yaptım..

nisayı hastane olarak hiç ama hiç sevmedim ama doktoruma çok güvendiğimden oraya devam ettim.

asiye hanım normal yapmak için beni çok zorladı ama ben 4 saat suni sancı alıp, hiç sancı gelmeyip açılma olmayınca beklemek istemedim sezaryen oldum,ama doktor kesinlikle sezaryen yanlısı değil

o zaman inş. ben ona başlayayım.. saol canım tekrar. Rabbim sağlık versin sana ve bebişinee

X