Yenidoğana iyiki almışım dediğiniz şeyleri paylaşır mısınız

Eklentiler

• 7B0CF176-73DC-4C08-B90C-51179F46B385.png
    7B0CF176-73DC-4C08-B90C-51179F46B385.png
    352,4 KB · Görüntüleme: 32
Maşallah bebişe🧿💖 kesinlikle alıyorum o zaman😂 bu arada bebek arabası olarak şu modelde bişey almak istiyorum kullanışlı mıdır acaba
Bana hiç kullanışlı ve pratik gelmiyor ama çok kullanan var tabi. Benim tercihim kabin tipi oldu hem bagaja sığıyor hem de açıp kapatması taşıması kolay.

Bana hiç kullanışlı ve pratik gelmiyor ama çok kullanan var tabi. Benim tercihim kabin tipi oldu hem bagaja sığıyor hem de açıp kapatması taşıması kolay.
Ya açıkçası kararsızım çünkü bu tarz bebek arabalarının bebek sağlığı açısından iyi olup olmadığı konusunda da bi fikrim yok siz kendikinizden memnunsunuz değil mi herhalde ben biraz görüntüye odaklanıyorum

Ya açıkçası kararsızım çünkü bu tarz bebek arabalarının bebek sağlığı açısından iyi olup olmadığı konusunda da bi fikrim yok siz kendikinizden memnunsunuz değil mi herhalde ben biraz görüntüye odaklanıyorum
Bebek sağlığına uygun hepsi ya sıkıntı yaratmaz 👍 Gidip mağazada denemek bence size bir fikir verir hem de danışmana da sorarsınız.

Sling/ kanguru ve fermuarlı kundak. Hayatımı kolaylaştırdılar. 🥰🥰İlki ıykuya dalmasını ikincisi ise uykuda kalmasını sağladı. Hatta ilk 3 ay bebek arabasını neredeyse hiç kullanmadım sadece puset kısmını oto koltuğu niyetine kullanıyordum onun dışında hep kanguru ya da slingle taşıdım hem çok keyifli hem de çok rahat oluyor.
Bu arada gösterdiğiniz bebek arabası için şunları düşünmeyi unutmayın,
-oturduğum apartman asansörlü mü, girişinde merdiven var mı
-evimin kapı önüne bebek arabamı koyabilir miyim ya da evin içinde koyabileceğim bir alan var mı
-dışarı her çıktığımda yanımda biri olacak ve bebek arabasını taşımama açıp kapatmama yardımcı olacak mı?
Beğendiğiniz bebek arabası tek başına kullanması kolay bir model değil.

Sling/ kanguru ve fermuarlı kundak. Hayatımı kolaylaştırdılar. 🥰🥰İlki ıykuya dalmasını ikincisi ise uykuda kalmasını sağladı. Hatta ilk 3 ay bebek arabasını neredeyse hiç kullanmadım sadece puset kısmını oto koltuğu niyetine kullanıyordum onun dışında hep kanguru ya da slingle taşıdım hem çok keyifli hem de çok rahat oluyor.
Bu arada gösterdiğiniz bebek arabası için şunları düşünmeyi unutmayın,
-oturduğum apartman asansörlü mü, girişinde merdiven var mı
-evimin kapı önüne bebek arabamı koyabilir miyim ya da evin içinde koyabileceğim bir alan var mı
-dışarı her çıktığımda yanımda biri olacak ve bebek arabasını taşımama açıp kapatmama yardımcı olacak mı?
Beğendiğiniz bebek arabası tek başına kullanması kolay bir model değil.
Çok teşekkür ederim evet kesinlikle çok haklısınız biraz kaba bir bebek arabası peki sizin önerebileceğiniz aynı zamanda kolaylık sağlayacak bir bebek arabası modeli var mi❤️

X