Yerleşme kanaması mı adet mi ?

Gerçekten bende burdan öğrendim belirtiler aynı ben göğüs ucu acısından dolayı farkettim dün öğrendim bende rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻
Amin inşallah canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini 🙏🏻 bende hiçbişey yok sadece karın ve bel ağrısı heran adet olacakmış gibiyim ama sabah ilk idrarla test yapacam hayırlısı ne ise o olsun inşallah 🙏🏻

Size tek tavsiyem gerçekten stres yapmamak biliyorum çok zor ama düşünmemeye çalışın bende böyleydim sonra doktorum femara verdi son adetim 21 Ekim femarayla hamile kaldım ben stresten uzak durun canım 🥰❤️

Size tek tavsiyem gerçekten stres yapmamak biliyorum çok zor ama düşünmemeye çalışın bende böyleydim sonra doktorum femara verdi son adetim 21 Ekim femarayla hamile kaldım ben stresten uzak durun canım 🥰❤️
Ya aklından cikmiyor ki insanın malesef😋 bana da bugun doktorum letu verdi bakalım nasıl olacak beş gün kullan gel yanıma dedi 🫡

Düşünmemeye çalışıyorum canım ama adet dönemi yaklaşınca hep acaba mı diyorum bu sabah test yaptım negatif gecikmemin 5.günü mevsimsel sanırım artık

Kızlar merhaba geçen ay adet günümde yumurtlama gördüm adetimi 14 gün ileri attı 15 Ekim gecesi adet oldum sandım ped koyup yattım ama 2 buçuk gün sürdü asla pede bulaşmadı bu süre zarfında peçeteye sildiğimde geldi pembe kırmızı arası bi renkte 18 Ekim öğlene doğru kahverengi leke gelmiş pede ve bitti devamı gelmedi yerleşme kanaması diye düşünüp lekenin bittiği gün test yaptım negatif çıktı ama bilmiyorum bu yaşadığım şey mevsimsel adet olabilir mi normalde adetim 5 gün sürer ve çok yoğun gelir şimdi yeni döngüm 15 Kasım adet olmam gerekiyor sizce test yapayım mı yoksa gecikmeyi mi bekleyim ?
Bu ay benim reglimde böyle oldu

Evet canım malesef oluyoruz elde değil ama napalim vardır bunda da bir hayır diyelim
Aynen canım vardır bunda da bi hayır yapacak bişey yok bugün 7.gün gecikmemin hala gelen giden yok acaba geç yumurtlama mı gördüm diye düşünüyorum kafamda 40 tane senaryo var resmen 😂😂

X