Yerleşme kanaması mı adet mi ?

Göğüs ucunda acı var dokunamıyorum bile aynı adet krampları gibi kramplar yani çok benzer belirtiler adetle ben adet olucam sanmıştım ama hamile olduğumu öğrendim
Bugün normalde adet günüm ama bişey yok ağrım var olacakmisim gibi hissediyorum ama hicbisey yok 4 gün ve 2 gün önce tam korunmasız ilişki yaşadık ay içinde de geri çekilme yöntemi ile ilişki yaşadık mide yanmam var ve bacak ağrım var bel ve kasık ağrısı da gebe kalma ihtimalim olabilir mi

Ben adetim 1 gün geçmişti test yaptım ve sonuç pozitif çıktı bi test yapmanı tavsiye ederim
Bugün normalde adet günüm ama bişey yok ağrım var olacakmisim gibi hissediyorum ama hicbisey yok 4 gün ve 2 gün önce tam korunmasız ilişki yaşadık ay içinde de geri çekilme yöntemi ile ilişki yaşadık mide yanmam var ve bacak ağrım var bel ve kasık ağrısı da gebe kalma ihtimalim olabilir mi

Ben adetim 1 gün geçmişti test yaptım ve sonuç pozitif çıktı bi test yapmanı tavsiye ederim

Silince sadece çok az pembemsi leke geliyor ve dünden beri çizik çizik açık kahverengi leke şeklinde çıkar mı varsa da 5 gün oldu korunmasiz ilişki yaşayalı

Evet duzenliydi ve hala gelmedi kahverengi lekelenme devam ediyor ve silince pembemsi kanama şeklinde geliyor pede gelmiyor az az

Nasıl yani nasıl bı aci
Merhaba arkadaslar bnm cmts pazar yumurtlama dönenimdi ve cmts ilişki oldu salı sabah hafid leke gelmeye basladı adet oldum sandım ilk gun azcık kanama olur diger gunler yogunlasırdı buna bagladım fakat daha ilk adet fgünumden 19.gundeydik kanama basladı dunden beri hafif lekenlenme kahve pembe kırmızı arası akıntı seklinde acaba yerlesme kanaması mi yoksa yumurtlama dönemi kanama olabilirmis yumurtlama belirtisimi bu arada saglıköı bir yontem değil ama geri cekilme yontemiyle sözde korunduk bu yumurtlama dönemi geri cekilme kanama leke seklinde olması hepsi tesadufmu oyle hemen tutarda iki gunde yerlesme kanaması olurmu ilk kez basıma geliyor bu durum

Yaa bende polikistik ovır sendromu var yani geç adet oluyorum 2 buçuk aydır adet görmüyorum 1aydan sonra kahverengi akımtı geldi ve akıntıda kırmızı lekeler geldi 2 . Ayd da yine akıntıda kan geliyor ama adet gibi değil sanki adet olucam ama olamıyorum kasık agrılarım var mide bulantılatım var belim sırtım agrıyor meme hassasiyetim var ateşim var halsizim yataktan kalkmak dahi istemiyorum adet sancılarlı var ama adet olmuyorum test yaptım negatif çıktı 15 gün önce 😔😔

Yaa bende polikistik ovır sendromu var yani geç adet oluyorum 2 buçuk aydır adet görmüyorum 1aydan sonra kahverengi akımtı geldi ve akıntıda kırmızı lekeler geldi 2 . Ayd da yine akıntıda kan geliyor ama adet gibi değil sanki adet olucam ama olamıyorum kasık agrılarım var mide bulantılatım var belim sırtım agrıyor meme hassasiyetim var ateşim var halsizim yataktan kalkmak dahi istemiyorum adet sancılarlı var ama adet olmuyorum test yaptım negatif çıktı 15 gün önce 😔😔
Adetinize kaç gün var ?

Adetinize kaç gün
Tekrardan test yaptınız mı

Kızlar ilk kez yaşıyorum 25. Gunumdeyım adete 3 yada 5 gün var acık kahve akıntı ama cok cok az ıkı gundur devam edıyor hamılelık mı yoksa adetmıdır yoksa aldıgım bir sürü vitaminin hormon etkisi midir. fotoğraf için kusura bakmayın bilgi alıca silerim

Eklentiler

• IMG_3731.jpeg
    IMG_3731.jpeg
    177,1 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar ilk kez yaşıyorum 25. Gunumdeyım adete 3 yada 5 gün var acık kahve akıntı ama cok cok az ıkı gundur devam edıyor hamılelık mı yoksa adetmıdır yoksa aldıgım bir sürü vitaminin hormon etkisi midir. fotoğraf için kusura bakmayın bilgi alıca silerim
Canım hamile misin sonuç ne oldu adet mi yoksa yerleşme kanaması mı?

X