Yerleşme kanaması mı yardimci olurmusunuz?

Castiello

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2019
35
8
32
Merhaba kızlar son adet tarihim 15mart nisan ayinda adet olmadim pko var bu ayin 22 si sabah 9 da kan verdim sonuc negatif gebelik yok. Ama dün aksam yani ayin 23 ü gece kahverengi pembe akinti gelmeye basladi bugunde hala devam ediyor lekelenme seklinde cogalma renginin kirmiziya donmesi gibi bi durum olmadi ilk defa boyle bisey oluyor yerlesme kanamasi olabilir mi hcg yerlesmeden sonra salgilaniyormus o yuzden mi cikmadi acaba boyle bi durumla karsilasan var mi

Olabilir canım benm adet olmam gerekeneden 1 gün önce pas renginde kırmızı damla gelmişti ertesi günde kahveyi dönüştü çok az. Sonra devamı gelmedi 3. Gün erken gebelik testi yapmıştım silik çizgi çıkmıştı

Olabilir canım benm adet olmam gerekeneden 1 gün önce pas renginde kırmızı damla gelmişti ertesi günde kahveyi dönüştü çok az. Sonra devamı gelmedi 3. Gün erken gebelik testi yapmıştım silik çizgi çıkmıştı
Insallah canım ya lekelenmenin bi gun oncesinden test yaptirdim negatifti ertesi gun aksama leke geldi bugunde var cok az geliyor ilk defa olunca acaba mi dedim. Adete de donmedi bekliyorum bakalim yerlesme gerceklesince hcg salgilanirmis bi umut belki o gun o yuzden cikmadi bi kac gun gecsin test yapcam teşekkür ederim cevabin icin😘

Insallah canım ya lekelenmenin bi gun oncesinden test yaptirdim negatifti ertesi gun aksama leke geldi bugunde var cok az geliyor ilk defa olunca acaba mi dedim. Adete de donmedi bekliyorum bakalim yerlesme gerceklesince hcg salgilanirmis bi umut belki o gun o yuzden cikmadi bi kac gun gecsin test yapcam teşekkür ederim cevabin icin😘
Rica ederim canım inşallah vardır haber verirsin burdan 😘

Kızlar bende bişey sormak istiyorum benim adetime 3 gün var fakat 5 gün önce 2 gün az az kahverengi lekenmem oldu ama gerisi gelmedi dün test yaptım negatif dün akşamda kasiklarimda bi baskı hissettim hani karnımda 10 kiloluk bişey var aşağıya bastırıyor gibi bunun sebebi ne olabilir yaşayanlar varmi

Merhaba İnşallah vardır. Ama umutlanmayın fazla çünkü pko da olabilir. Bende pkoluyum bazı aylar hiç adet olmazdım sadece kahverengi gibi akıntı olurdu. İki üç gün sürerdi.

Kızlar bende bişey sormak istiyorum benim adetime 3 gün var fakat 5 gün önce 2 gün az az kahverengi lekenmem oldu ama gerisi gelmedi dün test yaptım negatif dün akşamda kasiklarimda bi baskı hissettim hani karnımda 10 kiloluk bişey var aşağıya bastırıyor gibi bunun sebebi ne olabilir yaşayanlar varmi
Canım adetin gecsin testi tekrarla bence erken yapmisin testini hamile olabilirsin

Merhaba İnşallah vardır. Ama umutlanmayın fazla çünkü pko da olabilir. Bende pkoluyum bazı aylar hiç adet olmazdım sadece kahverengi gibi akıntı olurdu. İki üç gün sürerdi.
Doğru diyosun canım umutlanmadim zaten cevremdekiler beni supheye düşürdü hala dönmedi kırmızıya lekelenmem devam ediyor bakalim artik senin var mı bebek herhangi bisey kullaniyomusun ilac

Ay sen hamilesin sanırım masallahhh
Ay sen hamilesin heralde masallah Allah saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin sende mi pkoluydun nasil oldu biraz bilgi verirmisin canım tedavi uygulandimi kendiliginden mi oldu bende 8 aylik evliyim tedaviye baslamadilar 1 sene dolsun olmazsa baslayalim dediler

X