Yerleşme kanamasi mı??

Tgberkc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
60
14
30
Kızlar 17 martta ovulasyon testim bu sekildeydi.degerlendirdik iki.gun 23 24 martta peceteye sildigimde acik pembe leke geldi az .dun akşam biraz daha fazla acik pembe leke vardi su an az az gene sildikcw geliyor 25 nde gebelik testi yaptim ama negatif cikti
1000016397.jpg

Seninle neredeyse aynıyız. 16 mart yumurtlama, öncesinde ilişki ve dünden beri açık kahve-pembe lekelenme. 25'inde ben de test yaptım negatifti. 2 gün içinde adet olmazsam tekrar test yapacağım, bakalım ne olacak. Sen de testi bir kaç gün bekleyip tekrarla bence adet tarihin tam geçsin

Seninle neredeyse aynıyız. 16 mart yumurtlama, öncesinde ilişki ve dünden beri açık kahve-pembe lekelenme. 25'inde ben de test yaptım negatifti. 2 gün içinde adet olmazsam tekrar test yapacağım, bakalım ne olacak. Sen de testi bir kaç gün bekleyip tekrarla bence adet tarihin tam geçsin
Ya bisy sorsam ovulasyon testiyle gebelik öğrenenler var illa koyu.mu.cikmasi gerekiyor t çizgisi yani normal çıkıpta hamile kalmak mümkün mu evde var bitene ovuslayon onu yaptım t bir yada iki tık silik çıktı da

yumurtlama günümüz aynı neredeyse benim de 17 ☺️ inş olur ikimizinde.

Direk kan veresim var ama önce testte görmek istiyorum pozitifi 😔
Yumurtlamanin uatunden kaç gün geçti yumurta catladiktan Sonra döllenen yumurta hemen hemen kanaldan rahime 1 hafta içerisinde gidip yerlesebiliuor yani yumurtlamadan en az 6 gün sonra veya 5 gün sonra yerledms kanamasi olur

Yumurtlamanin uatunden kaç gün geçti yumurta catladiktan Sonra döllenen yumurta hemen hemen kanaldan rahime 1 hafta içerisinde gidip yerlesebiliuor yani yumurtlamadan en az 6 gün sonra veya 5 gün sonra yerledms kanamasi olur
17 sinde de yumurtlama oldu 17 18 iliski oldu 23 mart akşamı çok az pembe leke oldu 24 öğlene kadar sildikce geldi.dun akşam silince biraz fazla geldi rengi çok açık pembeydi.simdi de azaldı baya

Catlamayi 18 demi gordunuz
6 gün olmuş oluyor 18 de çatlama olduysa eğer 17 de olduysa 7 gün olmuş oluyor ideal bir zaman dilimi yani yerlesme kanaması olması çok büyük ihtimal eğer adetinize daha çok varsa hiç böyle ara kanama daha önce yaşama durumunuz olmadıysa adet harici şuan test yapsanız evde çıkmayabilir yeni tutunma olduysa en iyisi kan verin eğer tutunmussa zaten direkmen beta HCG de çıkar döllenmeden bu yana beta hcg salgilandigi icin zaten yerleşme kanaması kiminde bir gün kiminde 2 3 gün sürer bende sadece 3 tane top ignesi ucu kadar kahverengi leke gelmişti geç döllenme olduğu icin benim catlamadan yerlesme 12 gün rahime tutunmustu

Evet 18 de çatladı.benim umudumu kıran ovulasyon testi vardı elimde silik çıktı normalde koyu çıkıyormuş ya gebelik olunca o yüzden ama çık pembe lekede var yani ne düşüncem bilemedim
Ama daha erken ya çıkmaz testte 15 günü geçmesi lazım diye biliyorum

X