Yerleşme kanamasi mı??

İnşallah canım ya bende salı yada çarşambaya kadar olmazsa kan vermeyi düşünüyorum artık

Evet sadece peçeteye geliyor diğer şeffaf akıntımla karışık bir saç inceliğinde geliyor
Bende şeffaf yok hiç çok afedersin peceteye silince geliyordu yarin sabah yapıcam bakalım hem erken gebelik hemde normal test aldım ikisinide yapicam

Ya aslında erken mi yaptım diye de düşünüyorum. Çünkü ilk defa bu şekilde belirgin leke geldi 3 4 gun sürdü.simdi bisy yok yani adet desem değil.ovulasyon testlerim koyu çıkıyor kafam çok karışık
Sizin geç döllenme olmuş olabilir adetim 6,7 gün gecikti test yaptım çıkmadı diyip sonradan öğrenen insanlar var

Sizin geç döllenme olmuş olabilir adetim 6,7 gün gecikti test yaptım çıkmadı diyip sonradan öğrenen insanlar var
Hafta içi kan vericem bayramdan önce.bana lekelenmen bittikten sonra 6.gun say test yap bakalım dedi ebe lekelenmem tam.anlamiyla dün akşam kesildi

Ovülasyon testinizi paylaşır mısınız koyu mu ?
1000016854.jpg

T c aynı renkteyse var bence ☺ resimde diğeri bi tık silik görüyorum ben ama siz aynı diyorsanız öyledir. Kanla belli olur artık 🙏🏻
Normalde de hep.silik çıkardı ama üç gün yaptım ya bir tık silik yada t c aynı koyulukta çıkıyor hiç t cizgisi silik çıkmıyor

Bende de lekelenme oldu 2 damla çokk açık pembe silince geldi 4 gün önce daha da gelmedi kasıklarımda da ağrı var vajinamın biraz üstünde sağda ama ortaya doğru gibi🙈dün gündüz burnuma garip bir koku gelmişti tiksindim sahurda da kaynamış yumurta çok kötü koktu burnuma her akşam yiyoruz hiç kokmamaştı öyle 19nda çatlama diye düşünüyorum ovü kullanmıyorum takvime göre 21ydi ptsi test yapıp duruma göre kan vericem 5 ay önce dış gebelik geçirdiğimden kontrollü gitmek istiyorum bat 5 nisan görünüyor ama yumurta çatlaması 19u olursa 2 ya da 3 nisanda olmam gerek diye düşünüyorum☺️

Bende de lekelenme oldu 2 damla çokk açık pembe silince geldi 4 gün önce daha da gelmedi kasıklarımda da ağrı var vajinamın biraz üstünde sağda ama ortaya doğru gibi🙈dün gündüz burnuma garip bir koku gelmişti tiksindim sahurda da kaynamış yumurta çok kötü koktu burnuma her akşam yiyoruz hiç kokmamaştı öyle 19nda çatlama diye düşünüyorum ovü kullanmıyorum takvime göre 21ydi ptsi test yapıp duruma göre kan vericem 5 ay önce dış gebelik geçirdiğimden kontrollü gitmek istiyorum bat 5 nisan görünüyor ama yumurta çatlaması 19u olursa 2 ya da 3 nisanda olmam gerek diye düşünüyorum☺️
Ben de hiç belirti yok gibi ya seninle de aynı sayılırız ben de 17,18 yumurtlama 19 çatlama oldu silikti artık. İnşallah vardır hepimizin.🙏🏻☺️

Benimde Tam Kasıklarımda ara ara batma oluyor geçiyor sonra böyle iğne batırıp çekiyorlar gibi

Ben de hiç belirti yok gibi ya seninle de aynı sayılırız ben de 17,18 yumurtlama 19 çatlama oldu silikti artık. İnşallah vardır hepimizin.🙏🏻☺️
İnşallah canım ne zaman test yapmayı düşünüyorsun😍
Benimde Tam Kasıklarımda ara ara batma oluyor geçiyor sonra böyle iğne batırıp çekiyorlar gibi
Hafif Regl ağrısı gibi oluyor böyle biraz sürüyor sonra geçiyor 🙈

X