Yerleşme kanamasi mı??

6 gün olmuş oluyor 18 de çatlama olduysa eğer 17 de olduysa 7 gün olmuş oluyor ideal bir zaman dilimi yani yerlesme kanaması olması çok büyük ihtimal eğer adetinize daha çok varsa hiç böyle ara kanama daha önce yaşama durumunuz olmadıysa adet harici şuan test yapsanız evde çıkmayabilir yeni tutunma olduysa en iyisi kan verin eğer tutunmussa zaten direkmen beta HCG de çıkar döllenmeden bu yana beta hcg salgilandigi icin zaten yerleşme kanaması kiminde bir gün kiminde 2 3 gün sürer bende sadece 3 tane top ignesi ucu kadar kahverengi leke gelmişti geç döllenme olduğu icin benim catlamadan yerlesme 12 gün rahime tutunmustu
Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bir sorunum var. Regl döngülerim 29-33 gün arasında değişiyor bazen daha geç olduğu da oluyor. Son reglim 28 martta bitti, 31 martta korunmalı bir ilişki yaşadım ve şy an döngümün 22. gününde leke/kanama tarzı bir şey gördüm. Sizce hamilelik olma şansı nedir bunun? Reglim 8 gün sürüyor.

Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bir sorunum var. Regl döngülerim 29-33 gün arasında değişiyor bazen daha geç olduğu da oluyor. Son reglim 28 martta bitti, 31 martta korunmalı bir ilişki yaşadım ve şy an döngümün 22. gününde leke/kanama tarzı bir şey gördüm. Sizce hamilelik olma şansı nedir bunun? Reglim 8 gün sürüyor.
Lekelenmen durduktan 5 6 gun sonra gebelik testi.yap.istersen tanıdığım bir hemşire.bana öyle.demisti

Kızlar yardımcı olurmusunuz en son regl tarihim 2 mart tı. 2 nisanda kan verdim 0.2 çıkmıştı. Hala regl olmadım sürekli beyaz akıntım var adet ağrısı ara ara geliyor regl oldum sanıyorum beyaz sulu akıntı geliyor testte yapmadım hala birde göğsümde damarlarım belirginleşti önce yoktu göğüsüm adett zamanındaki gibi şiş 10 gün önce beklenen adet tarihi günü kan testi 0.2 çıkmıştı 10 gün sonra yükselme ihtimali varmı bunu yaşayn

Yerleşme kanamasifa olabilir başka biseyde olabilir emin degilim

X