Yerleşme kanaması olabilir mi

sevval025

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
2
0
25
Merhaba 8 aylık evliyim reglim 1 gün gecikti dün akşam da kahverengi siyaha yakın leke oldu başka hiçbir şey olmadı bugünde kahverengilik devam etti bi ara çok az normal kırmızı kanama geldi şimdi de çok az pembelik oldu
Hamile olma ya ihtimal var mı varsa testi ne zaman yapabilirim hiç bilgim yok

Merhaba 8 aylık evliyim reglim 1 gün gecikti dün akşam da kahverengi siyaha yakın leke oldu başka hiçbir şey olmadı bugünde kahverengilik devam etti bi ara çok az normal kırmızı kanama geldi şimdi de çok az pembelik oldu
Hamile olma ya ihtimal var mı varsa testi ne zaman yapabilirim hiç bilgim yok
Heran hersey olabilir canım sen bi test yap. Adetin 4 gecikmesinde olmadi yine yaparsin

Kahverengi oluyor yerleşme kanaması genelde, pembe çok beklenmiyor, test yaparsan öğrenirsin bugün

2.gün akşamım az önce normal regli kanamam geldi sanırım hamile değilim 2 gündür kahverengi neden oldu ve ilk defa oldu ondan bilemedim acaba mı dedim😔

2.gün akşamım az önce normal regli kanamam geldi sanırım hamile değilim 2 gündür kahverengi neden oldu ve ilk defa oldu ondan bilemedim acaba mı dedim😔

Bundan önceki regli oncesi lekelenmeleriniz oluyrmuydu?

Benm regli oncesi leke halinde gelir 3.gun regli olurum yani bu normal bir sey hatta regli bittigindede 2gun lekelenmem suruyr bunun icin kackeere doktora gittim nomal hicbir yara birsey yok diyorlar normal diyrlar..

Ama sizin ilk defa regli oncesi lekelenme olduysa bir alltan muayene olmaniz lazim yumurtlik kist falanda olabiliyor benm vardi yumurtalik kisti o birkac regli ile gitti umarim hayrlu sonclarimiz olur 🤲🏻👩🏼‍🍼

X