Yerleşme kanamasi

34brc34

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
778
206
30
Kizlar hamilelik şüphelerim vardı bugünde test yapcaktim aynı zamanda bugün regli günüm. Ama peceteyle biraz kırmızı leke geldi belim falanda çok ağrıyor. Regl günü yerleşme kanaması olurmu? Tam regl olduğuma emin olamadım o yüzden terette kaldim

regl agrisi gelirken belde agri yapiyor takip edin yarina kadar artar ya da azalir anlar emin olursunuz

Kizlar hamilelik şüphelerim vardı bugünde test yapcaktim aynı zamanda bugün regli günüm. Ama peceteyle biraz kırmızı leke geldi belim falanda çok ağrıyor. Regl günü yerleşme kanaması olurmu? Tam regl olduğuma emin olamadım o yüzden terette kaldim
Yerleşme kanaması bildiğim kadarıyla koyu kahve veya acik kahveyle pembe kahve arası olan bişey ve akıntı seklinde adet olmuş olabilirsin

Kani takip edin artarsa zaten regldir. Korunmayi biraktigimiz ilk zamanlarda bende her regl oldugumda yerlesme kanamasi olabilirmi diye dusunuyordum. Hic biri oyle olmadi 10 aydir hamile kalamadim 🥺

Kani takip edin artarsa zaten regldir. Korunmayi biraktigimiz ilk zamanlarda bende her regl oldugumda yerlesme kanamasi olabilirmi diye dusunuyordum. Hic biri oyle olmadi 10 aydir hamile kalamadim 🥺
Evet regl malesef bu ay çok umitliydim. Rabbim gonlunuze göre versin inşallah 😔bizde korunmayı bakirakali 2 ay oldu bırakınca hemen hamile kalırım zannediyordum

X