yerleşme kanaması

Bencede farklı benim arkadaşımda adetine yakın hamile kalmış adetinide dolu dolu kanamalı geçirmiş ağrılı sızılı sonrada hamile kaldığını öğrenmiş. Şimdi bende adetime bir hafta kala cinsel birlikteliğim oldu dün adetimin ilk günüydü pembemsi koyu bi akıntı geldi ama kasık ağrım çok bugünde pıhtılı kan şeklinde geliyo ama fazla değil sizce hamilemiyimdir değilmiyimdir adetle birleşince hiç bir şey anlayamıyorum

Kızlar bende çok tuhaf oldu.Benim adet gunlerim her ayın 3ü .Eşimle Ocak ayının son haftası ilişkiye girdim korunarak.Neyse adet günüm geldiğinde şubatta yani adetimi oldum ama Mart ayında sadece çay kaşığı büyüklüğünde kanamam oldu geri kesildi bidaha kanama olmadi.Buğün yine az bir kanamam oldu kesildi hani bir kesecek ilaç fln almadım neden böyle oluyor sizce

kızzlar sanrım herkezde farklı oluyo bız kızım ıcın calışmalara başladıgımız ılk ay adet zamanım geldıgınde bıldıgın aadet oldum hemde cocuk bezı takarcasına
bı dahakı ay geldı ben adet olmadım bı sure sonra test yaptık cıfft cızgı neyse cok gecmeden dr a gıtık enfazla 6 haftalık dıye tahmın ederken 11+6 cıktı tabı cok şaşırdık okadar kanama neydı
Merhaba çok eski bir cevap ama bende aynı durumdayım normalde 2 gün sonra adet olmam gerekiyor dün biraz üşüttüm eşimle ilişkiye girdik o sebeple olduğuna yoruyorum herneyse adet gibi idi sabah koyu kırmızı yoğun buna rağmen mi hamileydiniz? Ne kadar sonra nasıl öğrendiniz ben kan versem belli olur mu 🙂

Bu yerlerşme kanaması ne zaman başlar ne kadar sürer nasıl oolur bununla ilgili bilgisi olanalr yaşamış arkadaşalrın cevabını bekliyorum yardım edinnnnnnn
Merhabalar ben normalde cok duzenli adet oluyorum gectigimiz hafta pazartesi beta 26.07 cikti carsamba 39.27 cikti tum belirtiler var bu sabah kanamam oldu adetmi oluyorum yerlesme kanamasimi acaba bir fikri olan varsa cevap verebilirmi

ya benimde bu ay iğnem vardı doktor belki bu ay olur dedi. 5 gün öncede biraz lekelenmem oldu ben yerleşme kanamasıdır dedim fakat ertesi gün tam anlamıyla kanamam oldu sadece iki ğün sürdü nnormalde 5 ğün sürerdi sizce bu nedir ve kanamadada pıhtı vardı cok acil cevap yazın lütfen.
Baya zaman geçmiş kimse de size cevap 6azmamis ama.. Aynı durumdayım pcos var bende de. Siz hamile miydiniz? Evladınıza kavusmussunuzdur inşallah 🌺

X