yerleşme kanaması

bn ara ara kontrole gidiyorum.adetin 3.gunlerine denk getiriyorum.bi sıkıntı yok diyo her seferinde.2 yil once esimin spermlerinin 1 milyon ve hareketsiz oldugnu ogrendik.6 ay önce de varikosel ameliyati oldu.meger varik.den dolayi kısırlasmis.ilac tedavisindeydi ameliyatdan beri.gecen ay la bu ay ilk kez boyle oldum.bi gec bi erken...

bn ara ara kontrole gidiyorum.adetin 3.gunlerine denk getiriyorum.bi sıkıntı yok diyo her seferinde.2 yil once esimin spermlerinin 1 milyon ve hareketsiz oldugnu ogrendik.6 ay önce de varikosel ameliyati oldu.meger varik.den dolayi kısırlasmis.ilac tedavisindeydi ameliyatdan beri.gecen ay la bu ay ilk kez boyle oldum.bi gec bi erken...
Ayni seyi benim bi arkadasimda yasamisti 8 senedir hamile kalamyrdu kpcasnda sorun vardi falan doktor bi lac yasmis adini bilmyrm ilaci icti o ay hamile kaldi . Blki snde doktoruna sorablrsn yada ovalasyon testi alablrsn oda cok ise yariyor

bize de dr bazi ilaclar verdi canim.cok pahali ve ssk karsilamiyo.aylardir kullaniyo.adetlerim hep duzenli oldugu icin yumurtlama gunlerimi biliyodum ve dikkat ediyodum o gunlere.bu ay 5 gun onceden geldi.biraz once kontrol ettim.son 2 saattir leke gelmemis.

bize de dr bazi ilaclar verdi canim.cok pahali ve ssk karsilamiyo.aylardir kullaniyo.adetlerim hep duzenli oldugu icin yumurtlama gunlerimi biliyodum ve dikkat ediyodum o gunlere.bu ay 5 gun onceden geldi.biraz once kontrol ettim.son 2 saattir leke gelmemis.
doktora gidersen banada haber ver merak ettim yaa :/

cumartesiye kadar beklicem.normal reglide olabilir.gun atarmis yilda 1 yada 2 kere.cumartesi gidicem ama kesin

mrbbb.. eylül 20′de adet oldum 5 gün sürdü.30 eylülde eşimle korunmasız ilişkiye girdik ve 8-9 gün sonra kahverengi lekeler gelmeye başladı 4 gün sürdü lavaboya girdiğimde sadece 1-2 damla geliyordu.adet tarihim 1 hafta sonra normalde. ilk defa başıma geliyor… yerleşme kanaması olabilirmi?birde basım dönüyor bir kaç gündür cok üşümeye basladım göğüslerimde cok hafif bir acı var ve kasıklarıma arada ağrı girio sonra geçio. simdiden cvbınız için tşkler.
Su an bu bahsettiklerinz bana oldu sonucunz ne oldu soylermisnz :KK43:

en güncel konu burası sanıyorum..
şimdi adetime 2 gün kala açık pembe lekelenmem oldu (kadın hastalıkları sandım ) , sonra adet oldum normelden farrklı olarak çok şiddetli ağrım oldu ve parça düşürdüm..neyse adetim bitti akşamı sulu renksiz akıntım oldu (heh dedim bitti adetim) sabah yeşil çay içmiştim..tekrar wcye gittiğimde çamaşırımda yine açık pembe lekelenme olduğunu farkettim..

iyice kafam karıştı.. doktorada gidemedim evde kargo bekliyorum..

şimdi bunlar adetin devamımı yoksa düşük mü yaptım yada kimyasal gebelikmiydi... veya hamilelikmi var bende şimdi?

bel-kasık ve rahim ağrım halen devam ediyor bide ne hikmetse.. yada psikoljik kafayı yedim ne?

en güncel konu burası sanıyorum..
şimdi adetime 2 gün kala açık pembe lekelenmem oldu (kadın hastalıkları sandım ) , sonra adet oldum normelden farrklı olarak çok şiddetli ağrım oldu ve parça düşürdüm..neyse adetim bitti akşamı sulu renksiz akıntım oldu (heh dedim bitti adetim) sabah yeşil çay içmiştim..tekrar wcye gittiğimde çamaşırımda yine açık pembe lekelenme olduğunu farkettim..

iyice kafam karıştı.. doktorada gidemedim evde kargo bekliyorum..

şimdi bunlar adetin devamımı yoksa düşük mü yaptım yada kimyasal gebelikmiydi... veya hamilelikmi var bende şimdi?
parça düşürdüysen düşük yapmışsın böyle tavuk derisi ve cigeri gibi parçalarsa eğer tabi

parça düşürdüysen düşük yapmışsın böyle tavuk derisi ve cigeri gibi parçalarsa eğer tabi
evet tavuk ciğeri gibiydi zaten bu ay diğer aylara göre çok ağrıylı geçti anlayamadım ne olduğunu.. bide tavuk derisi renginde peçeteyle sildiğimde kanamam geldi okadar..
artık bi doktora gitme vaktim gelmiş o zaman.

Arkadaslar ic camasirimda acik kahve bir leke olmus. Kan damlamis gibi degil de sanki acik kahve bir sey surtunmus gibi. Bu sekilde mi oluyor yerlesme kanamasi?

evet tavuk ciğeri gibiydi zaten bu ay diğer aylara göre çok ağrıylı geçti anlayamadım ne olduğunu.. bide tavuk derisi renginde peçeteyle sildiğimde kanamam geldi okadar..
artık bi doktora gitme vaktim gelmiş o zaman.
mutlaka dk ra git ve düşen parçaları tarif et geçmiş olsun dikkat et eğer düşükse hemen çocuk denemye kalkma dinlendir rahmini

Arkadaşlar bana acil cevap verin lütfen 28 şubatta adet oldum 7 ve 11 inde ilişki durumu oldu 15 inde 8 -10 damla kan geldi acaba erken adet mi görüyorum dedim devamı gelmedi yoksa yerleşme kanamasımıydı meraktan kafayı yiyecem

mutlaka dk ra git ve düşen parçaları tarif et geçmiş olsun dikkat et eğer düşükse hemen çocuk denemye kalkma dinlendir rahmini
ilginiz için tşk ederim.. kimyasal gebelikmiş .. bir dahaki adetimde spiral taktırıcam kesin olarak..benim 9 aylık bi kızım var ,2. için çok erken olurdu yani.

Arkadaşlar merhaba bende size danışmak istedim şüpheli ilişki 13 ve 15 martta oldu 20 martta kahverengi lekelenme başladı ilk günler biraz daha fazlayken (pedi doldurmıcak kadar ara ara) iki gündür sulu ve çok azaldı dinlendiğim Günler'de yok denecek kadar azalıyor sizce hamilelik olabilir mi adetime 4 gün var ne dersiniz

X