Yeşil cay ve süt diyeti

Mns45

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2021
66
43
4 gün önce bu diyeti yaptım sabah ac karnına yeşil çay süt tarçın karıştırıp bir bardak içiyoruz kahvaltınızı abartmadan 1 2 dilim ekmek yiyerek yapıyoruz. Akşam yine ac karnına bu karşımı içip ekmek yemeyip sebze ya da et yemeği yiyoruz salatayı da ihmal etmemek gerek. Şuana kadar 2 kilo kadar verdim ve inanılmaz bir karin siskinligim vardı o şuanda kayboldu 🙂🙂🙂😂

4 gün önce bu diyeti yaptım sabah ac karnına yeşil çay süt tarçın karıştırıp bir bardak içiyoruz kahvaltınızı abartmadan 1 2 dilim ekmek yiyerek yapıyoruz. Akşam yine ac karnına bu karşımı içip ekmek yemeyip sebze ya da et yemeği yiyoruz salatayı da ihmal etmemek gerek. Şuana kadar 2 kilo kadar verdim ve inanılmaz bir karin siskinligim vardı o şuanda kayboldu 🙂🙂🙂😂
Karninizin inen şişkinliği daha önceden fazladan aldığınız karbonhidratlardan kaynakliydi. Bu süreçte karbonhidrati kestiginiz için karninizin şişkinliği indi. Ayrıca yeşil çay sayesinde ödem de attınız ve kilo kaybı göründü. Bu diyeti bıraktığınız anda verilen kilolar fazlasıyla gelebilir. Gelmesini istemiyorsanız malesef ekmek ve hamur işini kısıtlamaya devam etmelisiniz:)

X