Sezgisel ve Aralıklı Beslenme ♡

Gunaydin herkese.
Bugün sabah 1 avuç leblebi yedim,

kahvalti olarak da protein tozu+yogurt+muz+ çiya tohumundan olusan bir karisim getirdim yanimda işe. Simdi yedim ve aşırı tok hissettirdi
Günaydın canım 🌸 afiyet olsun muz ve yoğurt ikilisi biraz tok tutuyor bence, chia da bu konuda çok başarılı diyorlar ama ben denemedim hiç.

İyi akşamlar herkese 🌸

Kahvaltı 13.00
2 yumurtadan biberli yulaflı omlet
Domates
1kk peynir

17.30
4 kaşık bulgur pilavı
1 tane közlenmiş kapya biber
1 kaşık yoğurt

Kahvaltı 12.30
Sucuklu yumurta
1 dilim ekmek
1 kaşık tulum peyniri
5 zeytin
1 kuru incir

Ara
2 dilim fıstıklı baklava (şerbeti siktin iyice)

Akşam
1 taavuk sinitzel
2 halka patates
1 paket zuber cips

Şimdi 1 saat platese geldim.

Selam kızlar. Nasıl geçiyor gün. Ben daha yeni kahvaltiya oturdum. Menemen çay ve glutensz ekmek tuketicem. Bundan oncede bir lokma tahinli bi şey ikram ettiler . Ogun olarak iyi oldu hem doyurucu hem de akşam hafif gecirirsem efso olur
1707218087504.png

Selam kızlar 🌸
Kahvaltı 11.00
2 rafadan yumurta
Domates
1kk peynir
5-6 zeytin

15-16.30 arası son öğün yaptım arkadaşın doğum gününü kutladık

2 küçük milföy börek
1 kase Rus salatası
2 çatal doğum günü pastası

17.30
Sade menengic kahvesi

Gunaydin herkese. Gecen yaz haftada 3 sabah aç karnına aralikli oruc uzerine spor yaptigim için zayiflamistim. Simdi de o topa girdim. Birazdan cycle dersine giricem.
Dayanamayıp tartildim 56.04 kiloyum.hadi son 4 kilo.
Önümüzdeki P.tesi günkü hedefim 56 olmaktı olmusum odemleri falan atinca. Ben yine bu hedefte kalayım benden zor gidiyor kilo. hem kasmamis olurum kendimi hem de bugün dogumgunune gidicem. 😊

Gunaydin herkese. Gecen yaz haftada 3 sabah aç karnına aralikli oruc uzerine spor yaptigim için zayiflamistim. Simdi de o topa girdim. Birazdan cycle dersine giricem.
Dayanamayıp tartildim 56.04 kiloyum.hadi son 4 kilo.
Önümüzdeki P.tesi günkü hedefim 56 olmaktı olmusum odemleri falan atinca. Ben yine bu hedefte kalayım benden zor gidiyor kilo. hem kasmamis olurum kendimi hem de bugün dogumgunune gidicem. 😊
Hedefimiz aynı canım 😌 yavaş gitsin ama kalıcı gitsin bende bunu diyorum hep. Aşırı kasınca ters tepiyor ama çok salmamak lazım dengeli tutunca oluyor. Benimde son 2 kilom sonra biraz korumaya çalışacağım. Olursa 2 kilo daha vermek istiyorum ama 52 benim için yeterli 🌸

Hedefimiz aynı canım 😌 yavaş gitsin ama kalıcı gitsin bende bunu diyorum hep. Aşırı kasınca ters tepiyor ama çok salmamak lazım dengeli tutunca oluyor. Benimde son 2 kilom sonra biraz korumaya çalışacağım. Olursa 2 kilo daha vermek istiyorum ama 52 benim için yeterli 🌸
Son 2 kilo için kendine 1 ay ver. Cok rahat gider. Yavaş yavaş. Haftamin bir kaç günü aralikli oruçla. Nasilsa şu anki görüntüden memnunsundur. O yüzden acele etmeye gerek yok

Son 2 kilo için kendine 1 ay ver. Cok rahat gider. Yavaş yavaş. Haftamin bir kaç günü aralikli oruçla. Nasilsa şu anki görüntüden memnunsundur. O yüzden acele etmeye gerek yok
Aslında beslenme düzenim zaten hep aralıklı oruç gibiydi benim. Ekstra dikkat ediyorum aralıklı oruç saatlerine, özellikle akşam 18.00den sonra bir şey yememeye dikkat ediyorum. Ben çok yavaş ilerliyorum vitamin eksikliği kilo vermemi çok yavaşlatıyor ve spor için ayırmam gereken vakti ders çalışmaya ayırıyorum. Gitsin de 2 ayda 3 ayda gitsin artık fark etmiyor 😅

İyi akşamlar kızlar 🌸

Kahvaltı 10.30
Peynirli yulaf tostu
Domates

14.00
2 un kurabiyesi

18.15
Haşlanmış yoğurtlu karnabahar
Üzerine küçük bir parça tereyağ ile salça döktüm.

3.845 adım

Sabah kahvaltım yogurt ve muz
Ara öğünde leblebi yedim
Akşam da şu an maalesef mexica restoranina geldik burda taco falan yiyeceğim . Güzel spor yaptigim için dengelerim diye dusunuyorum. Yarın da hafif geciririm

Gunaydin. Bu sabah 3 çatal kabak tatlısı ve 1 tane kucuk dereotlu poğaça yedim.🥲
Dun yediklerimin üstüne iyi olmadı ama tabi az porsiyon tukettigim için gün içinde yediklerim önemli bu durumda.
Ben kalori açığı oluşturduktan sonra her şeyi yiyorum. Yeterki gün içinde almam gerekenin altında olayım. Aralikli beslenme yapacagim bu gün kısmetse.

Gunaydin. Bu sabah 3 çatal kabak tatlısı ve 1 tane kucuk dereotlu poğaça yedim.🥲
Dun yediklerimin üstüne iyi olmadı ama tabi az porsiyon tukettigim için gün içinde yediklerim önemli bu durumda.
Ben kalori açığı oluşturduktan sonra her şeyi yiyorum. Yeterki gün içinde almam gerekenin altında olayım. Aralikli beslenme yapacagim bu gün kısmetse.
bende aynı şekilde arada atıyorum ağzıma bişeyler ama kilo vermeye aynen de devam ediyorum

İyi akşamlar kızlar nasılsınız 🌸 sanki boş kaldı biraz burası ya menülerimizi yazıp birbirimizi kontrol edelim salmayalım sonra kendimizi 😅 benimde birkaç gündür küçük kaçaklarım oluyor, ya çöpe gitmesin diye ya misafir için yaptım acaba oldu mu diye tadına bakmaktan falan🤦

Yarın akşam misafirlerim var o yüzden kahvaltıyı çok hafif geçirip akşam yemeği de yemeyeceğim. Akşam gün tabağı minvalinde bir yabak yerim muhtemelen.

Kahvaltı 10.30
2 rafadan yumurta
1 kk peynir
Domates
5-6 zeytin

15.00
2 bardak detoks içeceği (shakerda havuç ve elma karışımı yaptım)

1 un kurabiyesi(misafire yaptığım için tadına baktım)

18.00
Peynirli yulaf tostu
Domates

3.878 adım.
Fırsat buldukça bebişi de alıp yürüyorum site içinde. Az oluyor ama yine de 100 kcal gitmiş oluyor hiç yoktan iyidir.

İyi akşamlar kızlar nasılsınız 🌸 sanki boş kaldı biraz burası ya menülerimizi yazıp birbirimizi kontrol edelim salmayalım sonra kendimizi 😅 benimde birkaç gündür küçük kaçaklarım oluyor, ya çöpe gitmesin diye ya misafir için yaptım acaba oldu mu diye tadına bakmaktan falan🤦

Yarın akşam misafirlerim var o yüzden kahvaltıyı çok hafif geçirip akşam yemeği de yemeyeceğim. Akşam gün tabağı minvalinde bir yabak yerim muhtemelen.
Hahaha. Kaçamak değil onlar bence yaa. Ihtiyac 🤭

Dün akşam yemeğinden sonra eşim cikolata biskuvi falan almış. Kestane Ay bir yedim🤭 ama baktım 2000 kaloriyi bulmuşum. Bugün tek öğün ve 1 ara öğün yapicam.

Ara öğünüm leblebi ve elma
Ananogunum 1 kase basmati pilav ve 1 kase nohut ve belki salata.
Bakacağım akşam. Bunlari yedim mi 🤭🤭

X