Sezgisel ve Aralıklı Beslenme ♡

Hadi bakalım bu saate kadar elma ve leblebi yedim. Kahve içtim. 1 ara 1 ana öğün kuralım iyi gidiyor

Gunaydin . Dun aksam 6.30 da yenistim en son aralikli beslenmemi bozmadım. Sabah 55.8 ciktim. Ama hedefim bu p.tesi 56 olmaktı. O yüzden sevindim. Bu civarda dursun biraz hızlı giderse hızlı alıyoruz çünkü. Yavaş yavaş.

Şimdi bir filtre yapacagim kendime sütsuz.

Gunaydin . Dun aksam 6.30 da yenistim en son aralikli beslenmemi bozmadım. Sabah 55.8 ciktim. Ama hedefim bu p.tesi 56 olmaktı. O yüzden sevindim. Bu civarda dursun biraz hızlı giderse hızlı alıyoruz çünkü. Yavaş yavaş.

Şimdi bir filtre yapacagim kendime sütsuz.
Yavas yavaş gitsin ama kalıcı olsun canım en önemlisi bu 🌸

Günaydın kızlar 🌸 dün yorgunluktan yazmayı unutmuşum. Dün akşam misafirim vardı, bugün öğlende de misafirim var. Ama ennn kötüsü de yarın doğu illerinden birine gideceğiz kebaplar ciğerler havada uçuşacak ben ne yapacağım bilmiyorum 😅

9 Şubat menüm
2 yumurtadan omlet
1 kk peynir
6-7 zeytin
Yarım dilim ekmek

19.00
2 mandalina büyüklüğünde dereotlu poğaça
2 kaşık kısır
3 kaşık Rus salatası
4 kaşık havuç tarator

Günaydın kızlar 🌸 dün yorgunluktan yazmayı unutmuşum. Dün akşam misafirim vardı, bugün öğlende de misafirim var. Ama ennn kötüsü de yarın doğu illerinden birine gideceğiz kebaplar ciğerler havada uçuşacak ben ne yapacağım bilmiyorum 😅

9 Şubat menüm
2 yumurtadan omlet
1 kk peynir
6-7 zeytin
Yarım dilim ekmek

19.00
2 kaşık kısır
3 kaşık Rus salatası
4 kaşık havuç tarator
Lezzetli bir menü olmus

9 Şubat menüm
2 yumurtadan omlet
1 kk peynir
6-7 zeytin
Yarım dilim ekmek

19.00
2 kaşık kısır
3 kaşık Rus salatası
4 kaşık havuç tarator
Öyle durumlarda ben her şeyden tadiyorum. Doyana kadar değil de tatma gibi. Ve bol hareket yuruyus gezme tozmak varsa hiç kilo bile almıyorsun. Belki gram alırsın biraz odem olur

1707553882856.png
kahvaltimm

Öyle durumlarda ben her şeyden tadiyorum. Doyana kadar değil de tatma gibi. Ve bol hareket yuruyus gezme tozmak varsa hiç kilo bile almıyorsun. Belki gram alırsın biraz odem olur
Muhtemelen çok yürürüz o şekilde dengelerim diye düşünüyorum. Bir de sonraki günlerde çok daha hafif beslenerek vücudu arındırırım diye kendimi teselli ediyorum 😅

İyi akşamlar kızlar 🌸 birkaç gün yazmayacağım biraz yoğun bir gundemim var sonra geri döneceğim 🙏♥️

İyi akşamlar 🌸
Kahvaltı 12.00
2 yumurtadan omlet
1 kk peynir
Zeytin
Domates salatalık
2 dilim ekmek

16.30
3 kaşık makarna
3 kaşık sebze yemeği
2 kaşık yoğurt

X