Saç Bakım Ürünleri Yilan Yagi Hakkinda Olumlu Olumsuz Hersey

ayda saçlar 1cm kadar uzar bundan daha az olabilir ancak 5 cm gibi birşeyin olması imkansız .olsa olsa 1.5 2 cm olabilir.o da pek mümkün değil.

ayda saçlar 1cm kadar uzar bundan daha az olabilir ancak 5 cm gibi birşeyin olması imkansız .olsa olsa 1.5 2 cm olabilir.o da pek mümkün değil.

bence saç uzatmak ve bakım için turplu su topiğine bi bak istersen.. bende aynen seninj bildiğin gibi biliyordum.. meğer hepsi yalanmış.. saçlarım turplu su sayesinde 1 ayda 3 cm. uzadı.. ki ben düzenli uygulayamıyorum.. :sm_cool:

bende saçlarım için çeştli yağlar kullandım bunların içinde sadece 3 tanesinin faydasını gördüm
1 hint yağı saçlarımı çok çabuk uzattığını gördüm
2 yılan yağı boyadan sonra saçlarım yanmıştı ve yanan bölgelerde saçlar döküldü tam 4 yıldır orada saç çıkmasını bekledim çeşitli şeyler kullandım ama saç çıkarmak için fayda bulamadım yılan yağı kullanınca ince tüğ şeklinde saçlar çıkmaya başladı
3 bu çıkan saçlar kalınlaşsın diye de sarımsak yağı kullanıyorum acayip şekilde kalınlaştı ve renkleri de koyu
hala daha saç çıkmaya devam ediyor

bunlara ek olarak ta ara sıra ısırgan kaynatıp son durulama suyu olarak ısırgan suyu kullanıyorum ve saçlarımı
ısırganlı olarak kurutuyorum bide geçen yaz ceviz kabuklarını kaynattık bir pet şişeye doldurduk ara sıra son durulama suyu olarak onu kullanıyordum oda bitti

ben bu yaptıklarımdan çok fayda buldum çünkü benim saçlarım acayip bir şekilde yandı köklerine kadar
eskiden öğle bir saçım vardiki saçımı oplayacak toka bulamazdım o kadar kalındı yanınca tüy gibi bir saçım kalmıştı şimdi tekrar yavaş yavaş eski haline gelmeye başladı

herkese tavsıye ederim zamanla farkedeceksiniz

eşimde edirneye görevli olarak gitmişti.oradan getirdi yılan yagını deneyelim bakalım.faydası olursa yazarım buraya.

bu gün ilk kez yılan yağı kullandım.şu an başım yağlı beklemedeyim yıkıcam 1 saate kadar.pek umudum yok nedense ama yine de denemekte yarar var,işe yararsa ilerde bilgilendiririm şekerlerkaydirigubbakcemile5

valla ne yalan söyliyim daha bir kere kullandım ben sacımı kabarttı..uzatsında kabarırsa kabarsın..ama umarım uzatır

evet kızlar kullananlar memnun mu acaba ben 2 defa kullandım pek bi değişiklik yok şuan ama yıkadığımda fönlü gibi oluyor sadece bunun dışında pek dökülmeyi durdurmadı gibi

merhaba butterfly
aranıza yeni katıldım çorlu da ikamet ediyorum
eşim gardenya aktardan yılan yağı almış .3 .şişesini bitirdi . hiç bir yan etkisi yok .hatta saçları daha hızlı uzuyor ve gürleşiyor.

merhaba butterfly
aranıza yeni katıldım çorlu da ikamet ediyorum
eşim gardenya aktardan yılan yağı almış .3 .şişesini bitirdi . hiç bir yan etkisi yok .hatta saçları daha hızlı uzuyor ve gürleşiyor.

Peki dökülen saçları çıkarıyor mu:çok üzgünüm:

ben de yeni kullanmaya başladım yılan yağını.bi yağ karışımının içine katarak kullanıyorum.inşallah işe yarar.bakalım bi iki ay kullanıyım eğer bi değişiklik olursa yazarım buraya kaydirigubbakcemile5

bence saç uzatmak ve bakım için turplu su topiğine bi bak istersen.. bende aynen seninj bildiğin gibi biliyordum.. meğer hepsi yalanmış.. saçlarım turplu su sayesinde 1 ayda 3 cm. uzadı.. ki ben düzenli uygulayamıyorum.. :sm_cool:

tuplu su mu nerde bu topic canım

Arkadaslar annem TV de yılan yagının zararlı oldugunu duymuş sizin bilginiz var mı? ben yağ karışımımın içinde kullanıyordum...

cnm ben de gördüm
aktarlar derneği başkanı yılan yağının ülkemize resmi olmayan yollar ile grdiğini söyledi
yağın, ölmüş yılanların 2 hafta zeytinyağında bekletilip elde edildiğini de sözlerine ekledi

ne yani kullanalrın söyledikleri olumu yorumlaarı ne olucak ayrıca yan etkisi olsaydı onuda sözlerine eklerdi heralde işe yarıyosa ölü diri farketmez bence :KK66:) bnde aldım şimdi üzerinde arapça yazılar car ilk kez denicem küçük bir şişe ve 5 tl fiyatıda çok uygun ama marifetini görelim bakalım!!

ne yani kullanalrın söyledikleri olumu yorumlaarı ne olucak ayrıca yan etkisi olsaydı onuda sözlerine eklerdi heralde işe yarıyosa ölü diri farketmez bence :KK66:) bnde aldım şimdi üzerinde arapça yazılar car ilk kez denicem küçük bir şişe ve 5 tl fiyatıda çok uygun ama marifetini görelim bakalım!!

ben daha pahalıya gördm cnm ya o kadr ucuz deildi sahte flan mı acaba?

Yılan yağı zeytin yağının içinde ölü yılanın günlerce bekletilmesi sonucunda oluşan yağı piyasaya sürüolarmış daha doğrusu değişik bişe oluşmuo da o yağı üretime sunuolarmış ve sağlık bakanlığı tarafından yasaklanmış kızlar araştırın hemen her gördünüz yağı kullanmayın karınca yumurtası yağı da öle hatta uzmanlar şöle dio karınca yumurtası 0,05 bilmem ne boyutundaymış bunun bi kısmı ayrılıomuş geriye kalan yağdan düşünün artık ne kadar kalıo piyasaya sürecek kadar çok yağı yokmuş yani
sağlık bakanlığı tarafından yasaklanmış

ben daha pahalıya gördm cnm ya o kadr ucuz deildi sahte flan mı acaba?

akannehir[ yaa ewet canım olabilrmiki inş diildir şieyi yarıladım valla en iisi kullanmamamk ifyatına şöle bi göz attım 10 tl aşşağısında satılmıyo gerçeği ..off :çok üzgünüm:

kızlar bende kullanmaya başladım yılan yağını. 2. kullanışım bi yan etkisini görmedim. bu arada ben eczaneden aldım fiyatı 10 tl. fakat 5 tl olanlarda var arasındaki tek fark birinin şişesinin diğerinden daha küçük olması.ben akşam sürüyorum sabah yıkıyorum uyuşma hissi filan yaşamadım.yerimsenibenyerimseniben

o zaman bu hayvanlar neden tüysüz? bende oraya takıldım yani...
gerçekten sonuç alan yokmu?

mrB bayanLar sıZe tv'de gorDugum bıRının saCını nasıL yapTıqını soRmak ıstıoRum ..

yıLdız asyaLı'nın evcıLık oyununDa saCı dıkkaTımı cekTı sanıRım tepeDen topLuyoR ama baNa daha ayRıntıLı sekıLde anlaTAbıLcek var mı .. TşkrLer :) opuyorumnanaktan

X