Saç Uzatma Yöntemleri Yılan Yağı kullananların paylaşım alanı

yılan yağı nedir ya, böyle yalanlara nasıl inanıyorsunuz. Olmayan bir yağ zaten. Bu aktarlardan hiç bir ürün alınmaz. Çoğu sahtekar, akla mantığa uygun ürün satmıyorlar, bir tane bilisel şey yok var yok vaat. Gidin baharat alın ot, çer çöp alın ama bu aktarlardan kozmetik ürün ve bitkisel yağ almayın.
o senin görüşün ben argan yağı kullanıyorum ve gayet de nennıunum saçı parlatıyor yumuşatıyor ve kolay şekil almasını sağlıyor bilip bilmeden yorum yapmayınız lütfen genelleme yapamazsınız yılan yağı diye bir şeyde var ayrıca!!

Benim İnce telli saçlarım var ve badem yağı kullandım bir dönem pek işime yaramadı. Yeni bir şampuan seti sipariş ettim onun içine yılan yağı eklesem acaba zararı olurmu saçlarıma?

yılan yagını kullandım sacımı yaglandırmaktan baska biseye yaramadı aktara sordum dokulme yaglanma yaptı diye ama sen duzenlı kullanmamısındır dedi bilemiyorum belki kisiden kisiye farklıdır ama ben etkisini gormedim

Paylaşımın çok güzel tşk ederim ama bir sorum olacak yardımcı olursan çok sevinirim...Şu yılan yağı 13 ytl ye aldım diyosun ya,,, ben şaşıracaksınız ama 3,50ytl ye aldım ben de şaşırdım alırken bu kadar ucuz olcağını tahmin etmiyodum acaba senin aldığın kaç gr , kokusu var mı ve markası ne... benim ki kardelen, sanırım benim aldığım gerçek yılan yağı değil nolcak şimdi...:1no2:CADIARZU
:teytey::teytey::teytey::dance:
Canım evet senin aldığın gerçek yılan yağı değil.çünkü yağlar genel olarak canlıların ve bitkilerin özüdür ve çok zor elde edilir.anlayacağın Bayağı meşakat isteyen bir iştir.dolayosıyla bu Emeğin karşılığı elbette ki hiç ucuz olmayacaktır.yılan yağının iki kalite olanı var.birincisi rafine edilmemiş yani ham ikincisi küçük bir rahibeden geçmiş olanı.ben birincisini aldım işin ucuzuna kaçmadım.bunun ortalama değeri de 11 ile 13 tl arası.yaklaşık üç aydır kullanıyorum.üç günde bir iki tatlı kasığı yılan yağı ve yarım fincan zeytin yağını karıştırıyorum.saçlarım gerçekten çok çabuk toparlandı ve uzama Hızı arttı.doğadaki bütün yağlar çok değerlidir ve faydaları çok büyüktür.önemli olan sana uygun olanını bulup Sabırla düzenli kullanmak.aldığın yağı kullanma.tezgah altı ürünler çok tehlikelidir.git gerçek olanını bul ve dediğim gibi kullan.bana güven.kafanı karıştıran çeşitli yağları kullanıp durma.belli bir yağın olsun ve düzenli kullan.zeytinyağını ilave etmeyi unutma çünkü yılan yağı yapı itibariyle sert bir asit içerir.onu yumuşatmak gerekir.saçının kuru olma isteğini ortadan kaldırır.

kullanmıştım saçlarımı çok hızlı uzatmıştı şimdi tekrar kullanmayı düşünüyorum

evet bayanlar...
sızın yazdıgınız entele ile ilgılı yazıları okuduktan sonra aktara gıdıp entele almaya karar verdım ancak entele yoktu:KK43:
bende yılan yagı aldım:)
yılan yagını sacınıza masaj yaparak uyguluomussunuz...sacınızı uzatmaya yardımcı oluomus...sadece yılan yagını kullanırsanz bır sısesı 2hafta kadar yetıomus...fiyatı 13ytl...
ben onu gene sac uzatıo dıe bıldıgım hint yagı ve besleyici ozelligi olan badem yagıyla karıstırdım boyleleıkle mıkatarı cogalttım...
yani 1sise badem yagı,1sise hint yagı,1sisede yılan yagı
fısfıslı bı sıseye koyup calkalayın...kullanım acısından fısfıslı sıse daha rahat oluo hemde yagı bosuna harcamams oluosunuz...
sonuc olarak sacım ne kadar surede uzar bılmıoum 2haftadır haftada 2kere uyguluoum...sacımı yıkadıktan sonra kendı halınde kurumaya bıraktıgım halde sacım fonlu gıbı duruo...birde kesinlikle sampuanınıza cam terebendin damlatın 400mlye 70damla...acayıp derecede dolgunlastrıo sacları:))
Ben kullandım arkadaşlar bu ilki oldu kesinlikle çok memnun kaldım şuan ki fiyatı 15 tl ve minik bir şişe ama güzel ve sağlıklı saçlar için biraz fedakarlık gerekiyor ne yazık ki .. Ben ; tatlı badem yağı / hint yağı / yılan yağı bunları birlikte kullandım ve streç filmle sardım 1 -2 saat beklettim ve ılık suyla ve şampuanımla arındırdım durulama esnadında ek olarak minik su şişesinin içine eklediğim 3-4 damla elma sirkesini kullandım ve yıkamadan daha fazla çıktım çok zahmetli görünebilir ama inanın çok basit ve görüntüye değer, ben saçı yapılan diyetler gibi görüyorum yani devamı gelmedikçe birşeye yaramaz devamlılığını sağlayın ki kısa sürede pozitif sonuçlar elde edebilin :) parlak, sağlıklı, gür ipek saçlı günler :)

arkadaşlar ben küçük kutuyu 10liraya aldım ama baya küçük doğal gibi gelmişti bana ama artık kullandıktan sonra anlıycam doğal mı değil mi bakalım

kullananlar nasıl kullanıyorsunuz.. bi de bunun çok sahtesi varmış sizinki hangi marka acaba fayda gördünüz mü

Birşey soracağım. Yılan yağını hergün mu kullanmak gerekiyor. Diiplere suruldukce yıkanması da gerekiyor değil mi. Çünkü eski yorumların birinde fon den önce kullandım diyor.

ben önceden tanıdık bir aktarın tavsiyesi üzerine yılan yağı ve yılan şampuanı almıştım o zaman saçlarım arkası kısa önü uzundu ama çenem hizasındaydı :) sonra yılan yağı ve şampuanı kullanınca çok hızlı uzama elde etmiştir tavsiye ederim :)

Kızlar bende internette bayağı araştırdım bu yılan yağını, sonuç olarak gittim bugün aldım ama tek tek kullanıma da üşeniyorum biraz bir de en fazla yarım saat bekletebilirim. Çok araştırdım ama bir sonuca varamadım, bu yılan yağını şampuanımıza katsak masaj yaparak yarım saat bekletsek olur mu ?

çok ilginçmiş, bende bu aralar sürekli havuç yağını duyuyorum . Böyle ürünler arıyorum bakalım bulunca yazacağım mutlaka deneyimlerimi, teşekkürler paylaşım için.

Kızlar bende internette bayağı araştırdım bu yılan yağını, sonuç olarak gittim bugün aldım ama tek tek kullanıma da üşeniyorum biraz bir de en fazla yarım saat bekletebilirim. Çok araştırdım ama bir sonuca varamadım, bu yılan yağını şampuanımıza katsak masaj yaparak yarım saat bekletsek olur mu ?
şampauanı mı saçımız da yarım saat bekleticeksiniz ? bu yarardan çok zarar verir

evet bayanlar...
sızın yazdıgınız entele ile ilgılı yazıları okuduktan sonra aktara gıdıp entele almaya karar verdım ancak entele yoktu:KK43:
bende yılan yagı aldım:)
yılan yagını sacınıza masaj yaparak uyguluomussunuz...sacınızı uzatmaya yardımcı oluomus...sadece yılan yagını kullanırsanz bır sısesı 2hafta kadar yetıomus...fiyatı 13ytl...
ben onu gene sac uzatıo dıe bıldıgım hint yagı ve besleyici ozelligi olan badem yagıyla karıstırdım boyleleıkle mıkatarı cogalttım...
yani 1sise badem yagı,1sise hint yagı,1sisede yılan yagı
fısfıslı bı sıseye koyup calkalayın...kullanım acısından fısfıslı sıse daha rahat oluo hemde yagı bosuna harcamams oluosunuz...
sonuc olarak sacım ne kadar surede uzar bılmıoum 2haftadır haftada 2kere uyguluoum...sacımı yıkadıktan sonra kendı halınde kurumaya bıraktıgım halde sacım fonlu gıbı duruo...birde kesinlikle sampuanınıza cam terebendin damlatın 400mlye 70damla...acayıp derecede dolgunlastrıo sacları:))
sac rengini acti mi

X