Saç Uzatma Yöntemleri Yılan Yağı kullananların paylaşım alanı

kızlaaar bebişleer piyasadaki çoğu yılan yağı sahte diye duymuştum adamların işi gücü yokta yılan toplayıp suyunu mu sıkcak.s şaka şaka.d ben bi şişe alıp kullanmıştım 5 tl falandı 3 sene önce, şuan keşfedildiğinden bayaaa bi yüksek fiyatı, az biraz dökülmeyi önlemeye yaramıştı ama kokusunu anlatamam kabus gibiydi, ben şimdilik dana iliği maskesi kullanıyrm bedavaya geliyor, fayda göremezsem paraya kıyıp gafama yılan cesedi goyacun.s

kızlaaar bebişleer piyasadaki çoğu yılan yağı sahte diye duymuştum adamların işi gücü yokta yılan toplayıp suyunu mu sıkcak.s şaka şaka.d ben bi şişe alıp kullanmıştım 5 tl falandı 3 sene önce, şuan keşfedildiğinden bayaaa bi yüksek fiyatı, az biraz dökülmeyi önlemeye yaramıştı ama kokusunu anlatamam kabus gibiydi, ben şimdilik dana iliği maskesi kullanıyrm bedavaya geliyor, fayda göremezsem paraya kıyıp gafama yılan cesedi goyacun.s

ücretide biraz diğer yağlara göre fazla 15tl di en son aldıgımda saç uzaatmada kullanıyolarmış aktar bana boş birsürü kutu gösterdi kızlar orda şampuanı kattırıyormuş ben güvenemedim şampuana karıştırmaya direk diğer yağlarla karştrıp kulanmştım bir süre saç dökülmesini önlesin diye

Arkadaşlar, öncelikle kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. Belki bende olumlu sonuçlar verdi. Şu zamana kadar diyordum ki; benim saçlarıma sürdüğüm ot, yağ, yumurtalarla, ya orman olurdu ya da muhteşem pastalar :) Markalara döktüğüm paraları saymıyorum bile...En son tıbbi olarak yapılabilecek en detaylı testler yapıldı ve doktorum strese bağlı olduğunu, bir hastasının yılan yağı kullanıp olumlu sonuçlar elde ettiğini, deneyebileceğimi söyleyince, tereddütsüz kullanmaya başladım. Yılan yağını haftada üç kez olmak üzere "çok düzenli" kullandım. Streç filmle sarıp birkaç saat beklettikten sonra, önce hatay sabunu ile iyice arıtıp, içine çam terebenti kattığım herhangi bir marka şampuanla bir kez olmak şartıyla yıkadım. 1 ay içinde diyebilirim ki çevremdeki herkes saçlarımdaki artışı ve sağlığı fark etti. Çünkü saç dökülmem günde birkaç tele kadar indi. Özellikle önlerim çok açılmıştı şu anda doğal kahküllerim var :) ve uzamasında da artış gözlemledim. Ancak şunu belirtmekte fayda var ki sanırım sır, düzenli kullanımda. Çünkü önceden de düzenli olmamak kaydıyla kullanmıştım ve olmuyor diyip bırakmıştım. Bende ki sonuçlar böyle :) Umarım bilgiler bir iş yarar :)

NOT: Bir defaya mahsus olmak üzere menekşe yağı, badem yağı ile karıştırarak kullandım. Ancak bir anda yoğun dökülünce direk bıraktım ve sadece yılan yağı olarak kullanmaya devam ediyorum.

Arkadaşlar yaklaşık 1 senedir saçlarım dökülüyor ama dökülmek ne kelime resmen avuç avuç elime geliyor saçlarım.. Denemediğim yağ şampuan kalmadı.. Hiç biri fayda etmedi.. Doktora da gittim kan testi yaptılar ama hiç bir neden bulunamadı. 18 yaşında kel oldum resmen :KK43: Sonunda gittiğim aktar 12 çeşit yağ karışımı verdi, içine bir de yılan yağı ekledi. Her gün sürmeye çalıştım ve inanılmaz şekilde saç dökülmem durdu ve yeni saçlar çıkmaya başladı.. Duştan sonra bir avuç saç dökülürdü bu yağ karışımını kullandıktan sonra bir iki tel gelmeye başladı tarakta da aynı şekilde bir iki tel saç oluyordu. Kullanmaya başlar başlamaz dökülme kesildi 2 ay gibi bir süreçte de belirgin şekilde diplerden çıkan saçları gördüm. Ancak bittikten sonra yenisini almadım ve tekrar dökülmeye başladı, üstüne bir de perma yaptırdım.. Şuan bunalmış vaziyette hiç bir şey denemek istemiyorum ne olursa olsun moduna geçtim, bir ara saçımı kazıtmayı bile düşündüm :)) Kısacası saçı dökülenlere 1 numaralı tavsiyem kesinlikle yılan yağı. Bu arada tiksinenler için söyleyeyim bu yağın ismi yılan yağı ama yılanla alakası yok çinde yetişen bazı bitkilerden yapılıyormuş :)

kizlar hint yagi nasil birsey bir yere gidince yanlizca hint yagi diye mi sorman lazim?? yoksa baska bi özelligi varmi, yada baska bi isim???

tskler

baska bir ismi yok canımm hint yağı kaş ve saç bakımında etkili..Ama enteleyii bn kullandımm ve 2 haftada saclarımı uzattı dökülmesi de azaldı ama benmki Entelelili saç bakım serumu içersinde E vitamini de varr Tavsiye ederimm

kızlar bende çok aşırı saç dökülmesi var en son çare yılan yağı ve mecidefendinin bakım yağını alıp karıştırdım yılan yağı çok az çünkü yetmicekti 2 kere kullandım ama bi faydası yok gibi artık son çare para biriktirip sadece yılan yağı sürmek öğrenciyim bide kitap alcam falan deyip para istedim artık babamdan çok vicdan azabı çekiyom ama napim valla çok aşırı dökülüyo kel kalcam diye korkuyorum her banyo sonrası iki gözüm iki çeşme taramıcam bile artık o kadar dökülüyo

Arkadaşlar yaklaşık 1 senedir saçlarım dökülüyor ama dökülmek ne kelime resmen avuç avuç elime geliyor saçlarım.. Denemediğim yağ şampuan kalmadı.. Hiç biri fayda etmedi.. Doktora da gittim kan testi yaptılar ama hiç bir neden bulunamadı. 18 yaşında kel oldum resmen :KK43: Sonunda gittiğim aktar 12 çeşit yağ karışımı verdi, içine bir de yılan yağı ekledi. Her gün sürmeye çalıştım ve inanılmaz şekilde saç dökülmem durdu ve yeni saçlar çıkmaya başladı.. Duştan sonra bir avuç saç dökülürdü bu yağ karışımını kullandıktan sonra bir iki tel gelmeye başladı tarakta da aynı şekilde bir iki tel saç oluyordu. Kullanmaya başlar başlamaz dökülme kesildi 2 ay gibi bir süreçte de belirgin şekilde diplerden çıkan saçları gördüm. Ancak bittikten sonra yenisini almadım ve tekrar dökülmeye başladı, üstüne bir de perma yaptırdım.. Şuan bunalmış vaziyette hiç bir şey denemek istemiyorum ne olursa olsun moduna geçtim, bir ara saçımı kazıtmayı bile düşündüm :)) Kısacası saçı dökülenlere 1 numaralı tavsiyem kesinlikle yılan yağı. Bu arada tiksinenler için söyleyeyim bu yağın ismi yılan yağı ama yılanla alakası yok çinde yetişen bazı bitkilerden yapılıyormuş :)

aaay o permanın kökü kurusun inşallah bende geçen yaz yaptırmıştım saçım bildiğim kazık kazulet gibi olmuştu , tarak geçmiyodu resmen üstüne brezilya fönü yaptım sürekli bakım yağı kullandım eh iyi şimdi bide dökülmeyiverse...

kızlar kullandığınız yılan yağı deği yılang yağı ama ağızdan yayılma bir şekilde yılan yağı olarak biliniyor piyasaya da yılan yağı üzerine kobra resimlri yapıştararak satıolar yok öyle bişey . Saçları uzatmaya güçlendirip parlamasına yardımcı oluor yılang çiçeği parfümlerde de kullanılıyormuş kokusunun güzel etkisi nedeniyle. Ben yılang yağı kullandım gerçektende etkili oryelden dolayı saç ucum yanmıştı ve bunu sürdüğümde devamlı kesmeme gerek kalmadı,saçımı uzatıp bakım yaptı artı olarak da keratin serum kullanıyorum kırıklara çok iyi geliyor ve canlılık veriyor :KK31:

bende yıllardır yılan yağı kullananlardanım, ve gerçekten de özellikle diplerden ve şakak kısımlarından ciddi ciddi yeni saçlar çıkartıyor.
Bırakamadığım tek yağ yılan yağı oldu, çeşitli markaların ürünlerini de kullandım ama en etkilisi şimdi hatırlayamadığım sanki arap isimlerine benzeyen bir markaya sahip olan oldu.

Bende yılan yağını kullandım haftada iki kez ve hiç umudum yoktu saçlarım çok yavaş uzar ama acayip işe yaradı herkes farketti ama piyasada çok sahtesi var ben emin olduğum bi yerden alıp kullandım

kızlar kullandığınız yılan yağı deği yılang yağı ama ağızdan yayılma bir şekilde yılan yağı olarak biliniyor piyasaya da yılan yağı üzerine kobra resimlri yapıştararak satıolar yok öyle bişey . Saçları uzatmaya güçlendirip parlamasına yardımcı oluor yılang çiçeği parfümlerde de kullanılıyormuş kokusunun güzel etkisi nedeniyle. Ben yılang yağı kullandım gerçektende etkili oryelden dolayı saç ucum yanmıştı ve bunu sürdüğümde devamlı kesmeme gerek kalmadı,saçımı uzatıp bakım yaptı artı olarak da keratin serum kullanıyorum kırıklara çok iyi geliyor ve canlılık veriyor :KK31:

yılan yağı, ylang ylang yağı ile karıştırılıyor. yılan yağı da var ylang ylang yağı da var ve ikisi farklı şeyler...

bende yılan yağı kullanıp faydasını görenlerdenim.salarım doğustan kıvırcık.okul nedeni ile şehir değiştirdim hem ahavadan sudan hemde düzleştirici ve boyadan kaynaklandığını düşündüğüm sorunlar oldu.sacımın yapısı değişti.kıvırcık saclarım düz ve kazık gibi oldu şekle sokamadım mecbur kestirdim.biyerden yılan yağının faydasını okumustum ve denedim.inanın bana saclarım okadar iğrenctiki insan iine cıkmaya korkuyordum bandana takıyordum genelde.o durumdaki saclarımı düzeltti sekle giren parlak canlı saclarım oldu.eğer sacınız yıpranmıssa bence en büyük yardımcınız yılan yağı olur.şiddetle tavsiye ediyorum.hatta faydasını merak edenlere o bitip saclı resimlerimide gösterebilirim :KK1:

bende yılan yağı kullanıp faydasını görenlerdenim.salarım doğustan kıvırcık.okul nedeni ile şehir değiştirdim hem ahavadan sudan hemde düzleştirici ve boyadan kaynaklandığını düşündüğüm sorunlar oldu.sacımın yapısı değişti.kıvırcık saclarım düz ve kazık gibi oldu şekle sokamadım mecbur kestirdim.biyerden yılan yağının faydasını okumustum ve denedim.inanın bana saclarım okadar iğrenctiki insan iine cıkmaya korkuyordum bandana takıyordum genelde.o durumdaki saclarımı düzeltti sekle giren parlak canlı saclarım oldu.eğer sacınız yıpranmıssa bence en büyük yardımcınız yılan yağı olur.şiddetle tavsiye ediyorum.hatta faydasını merak edenlere o bitip saclı resimlerimide gösterebilirim :KK1:

ben ben ben cok merak ettim yılan yağına yeni başladım ve etkisini merak ediyorum ne kadar sürede ne kadar uzatır lütfen cevap:KK52:

$ilk.jpg $2.jpg $3.jpg $4.jpg $en son.jpg
ben ben ben cok merak ettim yılan yağına yeni başladım ve etkisini merak ediyorum ne kadar sürede ne kadar uzatır lütfen cevap:KK52:
canım benim saclarımın normali doğuştan kıvırcık.2 yıl okul için başka sehire gittim hem sacı cok boyamaktan hemde oranın havasından suyundan saclarım düzleşti ama pırasa gibi bende mecbur kestirdim.1. resim o iğrenç saçtaki halimin şekil almış şekli :KK1: 2 ve 3. resim arasında 1-2 ay süre var 3. resim 5 ay sonrasıdır en son resimde suanki halim.yani saclarımın normali.kendi memleketime döndükten sonra saclarım bikaç ay icinde eski halini aldı.resimlere baktığınızda başka kişi bunlar diyeceksiniz ama inanın benim resmen evrim gecirdim.sacınız benimki kadar yıpranmıssa yılan yağı adam eder buna emin olun.uzun süre yılan yağı kullandım.bu resim aralarında saclarımı 2-3 kezde kestirdim bunuda söyliyeyim :KK1: saclarım eski haline döndüğü için yılan yağını bıraktım artık suan tek kullandığım karanfil yağı sac uzamasıda oda cok faydalı.yani bence sacı yıpranmış olanlar yılan yağı, uzamasını isteyenler karanfilli su kullanmalı.cok karışık yazmamışımdır umarım :KK9:

Eki Görüntüle 1042621 Eki Görüntüle 1042622 Eki Görüntüle 1042623 Eki Görüntüle 1042624 Eki Görüntüle 1042625 canım benim saclarımın normali doğuştan kıvırcık.2 yıl okul için başka sehire gittim hem sacı cok boyamaktan hemde oranın havasından suyundan saclarım düzleşti ama pırasa gibi bende mecbur kestirdim.1. resim o iğrenç saçtaki halimin şekil almış şekli :KK1: 2 ve 3. resim arasında 1-2 ay süre var 3. resim 5 ay sonrasıdır en son resimde suanki halim.yani saclarımın normali.kendi memleketime döndükten sonra saclarım bikaç ay icinde eski halini aldı.resimlere baktığınızda başka kişi bunlar diyeceksiniz ama inanın benim resmen evrim gecirdim.sacınız benimki kadar yıpranmıssa yılan yağı adam eder buna emin olun.uzun süre yılan yağı kullandım.bu resim aralarında saclarımı 2-3 kezde kestirdim bunuda söyliyeyim :KK1: saclarım eski haline döndüğü için yılan yağını bıraktım artık suan tek kullandığım karanfil yağı sac uzamasıda oda cok faydalı.yani bence sacı yıpranmış olanlar yılan yağı, uzamasını isteyenler karanfilli su kullanmalı.cok karışık yazmamışımdır umarım :KK9:

aay resmen kendine gelmiş benim sacımda yıprnma yok hiç boya kullanmadım düzleştirici hiç kullanmam dalgalı zaten ama kuaför mağduruyum saçımı mahvetmişti bir yılıma mal oldu hala saçım eski uzunluğuna dönmedi yeni yeni kendine geliyor yılan yağı kullanıyorum + mayalı süt içiyorum hergün yılan yağı dökülmeyi cok azaltıyo ama uzatmaya etkisi nolcak bakalım canım sunu anlayamadım birinci resimle su anki resimn arasında toplam ne kadar zaman var

aay resmen kendine gelmiş benim sacımda yıprnma yok hiç boya kullanmadım düzleştirici hiç kullanmam dalgalı zaten ama kuaför mağduruyum saçımı mahvetmişti bir yılıma mal oldu hala saçım eski uzunluğuna dönmedi yeni yeni kendine geliyor yılan yağı kullanıyorum + mayalı süt içiyorum hergün yılan yağı dökülmeyi cok azaltıyo ama uzatmaya etkisi nolcak bakalım canım sunu anlayamadım birinci resimle su anki resimn arasında toplam ne kadar zaman var

ilk ve son resim arasında baya zaman var ben sacımdaki değişimi göstermek istedim.1,5 yıl ara var hatta nerdeyse.bu süre zarfında bircok kez sacımı kestirdim hatta birinde baya kısa kestirmiştim.yılan yağı sacı besliyor parlatıyor ve evet uzatıyor ama eğer amacın sadece uzatmaksa karanfil suyu bunun için daha etkili.hem uygulaması daha basit durulanmasına gerek yok mesela.bence gün aşırı karanfil kullan banyodan banyoya yılan yağı kullan her ikiside olunca cok daha fazla faydasını görürsün canım

ilk ve son resim arasında baya zaman var ben sacımdaki değişimi göstermek istedim.1,5 yıl ara var hatta nerdeyse.bu süre zarfında bircok kez sacımı kestirdim hatta birinde baya kısa kestirmiştim.yılan yağı sacı besliyor parlatıyor ve evet uzatıyor ama eğer amacın sadece uzatmaksa karanfil suyu bunun için daha etkili.hem uygulaması daha basit durulanmasına gerek yok mesela.bence gün aşırı karanfil kullan banyodan banyoya yılan yağı kullan her ikiside olunca cok daha fazla faydasını görürsün canım

Canım peki nasıl uyguladın yılan yağını?
Bende yılan badem ve susam alıp üçünü karıştırıp uygulamak istiyorum sinem kobal haftada bir bu karışımı uyguluyormuş saçlarına ama nasıl yapılır bilmiyorum nasıl bir saça nasıl bir yöntemle uygulamalıyız?

anladım canım gerçekten iyi değişmiş sanki sen değil gibisin ama en sonunda kendini bulmuş saçın ne güzel ne güzel maşallah:KK9:

X