Saç Uzatma Yöntemleri Yılan Yağı kullananların paylaşım alanı

bu tarz yağlar, bitki kürleri vs ne cildime ne saçıma iyi geldi şimdiye dek.ama yılan yağının etkisi beni çok şaşırttı.eylül ayında kullanmaya başladım şubattayız o zamandan bu zamana 5 ay geçti.şimdi saçlarımın diplerinden tam 5 santimlik saçlarım çıktı birsürü.o kadar çokki fön çektiğimde tepemde bir sürü saç çim adam gibi dikiliyor.kaydirigubbakcemile3haftada iki kez uygulayıp saçımda 3 saat bekletiyorum.şu an çok şükür dökülme yok ama bıraktığımda tekrar dökülürse korkusuyla kullanmaya devam ediyorum

cok super bişimiş bu yha bnm aradıgım sey..saclarım gürleşssin istiyorum ck kotuler..alıcam bnde gerekiirse hint badem fln karıstırp surerim 2gune bir..acaba bi gün entele bi gün yılan yagını kullansak sampuan icinede doumkontrol hapı koysak nasıl olur :)))

ya ztn 5ayda 5cm uzar kı normal sac...

arkadaslar ya gercekten cookk ıhtıyacım var cabul uzamasına :)
yaza nışanım var ve benım saclarım kısacıkkkk erkk tıpııı :KK43:
lutfen özel msjla cvp verırmısınız banaa

bu tarz yağlar, bitki kürleri vs ne cildime ne saçıma iyi geldi şimdiye dek.ama yılan yağının etkisi beni çok şaşırttı.eylül ayında kullanmaya başladım şubattayız o zamandan bu zamana 5 ay geçti.şimdi saçlarımın diplerinden tam 5 santimlik saçlarım çıktı birsürü.o kadar çokki fön çektiğimde tepemde bir sürü saç çim adam gibi dikiliyor.kaydirigubbakcemile3haftada iki kez uygulayıp saçımda 3 saat bekletiyorum.şu an çok şükür dökülme yok ama bıraktığımda tekrar dökülürse korkusuyla kullanmaya devam ediyorum
saçınızdaki dökülme ne zamandan beri var.birde açıklık varmıydı ...benim baya bi kelleşti çünkü.acaba bendede işe yararmı?

ya ztn 5ayda 5cm uzar kı normal sac...

arkadaslar ya gercekten cookk ıhtıyacım var cabul uzamasına :)
yaza nışanım var ve benım saclarım kısacıkkkk erkk tıpııı :KK43:
lutfen özel msjla cvp verırmısınız banaa

canım hiç kasma kendini, o boyuttaki saç bu yaza değil ancak seneye yaza model yapılabilcek hale gelir. sen gene de yılan yağı, turplu su, zencefil gibi karışımları uygula, zaten saçın kısa olduğundan o kadar zahmetli de olmaz.bu arada zaten eczacıymışsın, bazı şeylere ulaşmakta hepimizden çok avantajlısın. mesela e vitamini, bakım kürlerinin içinde evigen ampul kullananlar çok memnun, ayrıca b vitamini içmek de işe yarıyor ben apikobal kullanıyorum. bi de buğday özlü bi şampuan filan vardı saçı güçlendiren, eczanelerde satılıyor, ondan da kullanabilirsin.yaza kadar düzenli devam edersen saçın toplanacak boyuta gelebilir, hem de sağlıklı uzar. sonra gidersin saçının rengine göre çıtçıt alırsın, nişanında da çıtçıtla istediğn modeli yaptırırsın. piyasaya göre ucuza kaliteli çıtçıt satan bi yer var bildiğim istanbulda. aklına yatarsa sölerim yerini.

Son düzenleme:
saçınızdaki dökülme ne zamandan beri var.birde açıklık varmıydı ...benim baya bi kelleşti çünkü.acaba bendede işe yararmı?

yazdan beri bariz bi açılma vardı özellikle tepe kısmında.birazda genetik bir durum benimkisi çünkü ailede hemen hemen tüm kadınların saçı seyrektir.ablamda benimle birlikte kullandı bu yağı.şu an ikimizde halimizden çok mutluyuzhihoyyyt

benimde dökülmem genetik canım yaa.ben zaten ümidimi kesip saç ektirdim sonunda.çok fazla ürün kullandım ama gelmiyodu geri.saç ektiemek çok ama çok can yakıyo asla tavsiye etmem.öyle reklamlarında söylendigi gibi 3 gün sonra ayağa falan kalkamıyosunuz.neyse yaptık bi hata:))inşallah saçlarım biraz gürleşirde çektigim acılara değer.yılan yağınıda kullanıcam yanında.faydasını görürsem gerçekten çok mutlu olucam.hepimiz istediğimiz sonucu alırız inşallah...

arkadaşlar...bi kaç gündür araştırıyorum netten ve daha önce uyguladığım ama sürdürmediğim bi yöntem buldum..sığır iliği ve hindistan cevizi yağından yapılan bi karışım..kullananlar saçlarının fışkırdığını idda ediyolar..sığırın iliğini tavada pişiriyosunuz.çıkan yağ ile hindistan cevizinin yağını karıştırıyosunuz.dökülmeyi tamamen kesiyomuş.ve saçları geri getiriyomuş.haftada 1 kez yapılacak.ve streç filmle sarılacak.hemen denicem inşallah faydasını görürümm hihoyyyt

slm kızlar aranıza yeni katıldım arkadaşlar denemiş biri olarak çam terebentini kesinlikle tavsiye etmiyorum özellikle kuru saçlı olanlar Allah kahretsin nerden denedim mahfetti saçımı ya mısır püskülü gibi oldu üstelik daha çok döküldü kuru saçlı olanlar kesinlikle kullanmayın inanın çok pişmanım

bende aynı şekilde arkadaşa katılıyorum. benim saçlarımda kuru, arkadaşlar tavsiye temişti üniversitedeyken çok iyi geliyor demişlerdi, bende anneme önerdim beraber kullandık. öyle iyi anlamda bir etkisini göremedim, kuruttu saçlarımı. benim saçlarım zaten kuru ondandır dedim. annemde saçlarını ağarttığını söyledi. ben inanmadım önceleri. Sonra erc yağ karışımını kullandım. onda da çam terebentin vardı, bir şişeyi bitirdim ve saçlarımda bir sürü ak var şimdi. belki bazılarına iyi gelmiştir ama annemle benimkini ağarttı. :eek:klava:

sçlarıma az önce yılan yağı we badem yağı karışımı sürdümm... inanılmazzz güzel duruoo anlatamamm dolgun dolgunn we pasparlakkkk..... ha bi de son yıkama suyuna elma sirkesi damlattıımm saçlarım parlakk we tarak kayıyoo resmenn :) :)))

canım hiç kasma kendini, o boyuttaki saç bu yaza değil ancak seneye yaza model yapılabilcek hale gelir. sen gene de yılan yağı, turplu su, zencefil gibi karışımları uygula, zaten saçın kısa olduğundan o kadar zahmetli de olmaz.bu arada zaten eczacıymışsın, bazı şeylere ulaşmakta hepimizden çok avantajlısın. mesela e vitamini, bakım kürlerinin içinde evigen ampul kullananlar çok memnun, ayrıca b vitamini içmek de işe yarıyor ben apikobal kullanıyorum. bi de buğday özlü bi şampuan filan vardı saçı güçlendiren, eczanelerde satılıyor, ondan da kullanabilirsin.yaza kadar düzenli devam edersen saçın toplanacak boyuta gelebilir, hem de sağlıklı uzar. sonra gidersin saçının rengine göre çıtçıt alırsın, nişanında da çıtçıtla istediğn modeli yaptırırsın. piyasaya göre ucuza kaliteli çıtçıt satan bi yer var bildiğim istanbulda. aklına yatarsa sölerim yerini.

delikafadulden canm ben henuz ögrencıyım ecz dııl:KK70:
ama su cıtcıtcının adresını alsam ıı olur ıst dayım ztn :KK70:
bıde benım sac modelı ustler kısa dıkıorum enseye dogru uzuyor bu durumda cıtcıt nasıl kullanılcak?
cıtcıt enseden takılıo dıe bılıorum

yazdan beri bariz bi açılma vardı özellikle tepe kısmında.birazda genetik bir durum benimkisi çünkü ailede hemen hemen tüm kadınların saçı seyrektir.ablamda benimle birlikte kullandı bu yağı.şu an ikimizde halimizden çok mutluyuzhihoyyyt

pardooonn hangı yag bu

bende kullandım yılan yağı çok memnun kaldım. hala kullanıyorum ama daha azalttım:)

peki saçınızı daha çok dökmedi mi ben ne zaman sürüp bekletsem yıkandıktan sonra daha bir döktü sanki belki herkes de aynı etkiyi yapmıştır ilk kullanımda ama ben 2.kullanımı göze alamadım.

bu yağ hakkında bizzat başımıza gelen olayı anlatimmm,annem saç kıran oldu kafasının tepesinde bozuk para büyüklüğünde açıklık oldu aktara gittim aktar yılan yağını verdi ve annem bunu 4 ay kullandı düzenli aradan zaman geçti annemin saçları bir serpildi gürleşti ki hayret ettik biz o kadar gürleşti ki saçları kuaföre gitti saçlarının gürlüğünü alcak bir kesim yaptırdı ama maalesef ben denedim ilk kullanımda saçlarımı döker gibi oldu korktum kullananmadım zaten diyet yüzünden çok saçımı kaybettim daha fazla kaybetmeyi göze alamadım açıkçası.

delikafadulden canm ben henuz ögrencıyım ecz dııl:KK70:
ama su cıtcıtcının adresını alsam ıı olur ıst dayım ztn :KK70:
bıde benım sac modelı ustler kısa dıkıorum enseye dogru uzuyor bu durumda cıtcıt nasıl kullanılcak?
cıtcıt enseden takılıo dıe bılıorum

evet cnm enseden takılıo ama :eek: ben onu yaza kadar uzadığı haliyle hayal etmiştim de. olsun cnm yakınlarında eczane vardır dimi yerimseniben
çıtçıtçı büyük beşiktaş çarşısının içinde, sanırım köyiçi çıkışının ordaydı. doğal saç da var sentetik de. benim bahsettiğim doğal değil ama doğaldan ayırt edilemiyo, ve tanesi 15 tl idi yazın. ama şimdi euro -dolar yükseldi, nolmuştur bilmiyorum. gene de fiyat arttıysa bütün piyasada artmıştır, ordaki fiyat piyasanın yarısıydı nerdeyse. yalnız alırsan iice sor işleme gelio mu bu saç die.

çam terebentini saç kremli olan şampuana dökülmesi uygun olmaz mı acaba?bide ben kullandım saçlarım bitlendi diye çok korkuyorum şçımda hiç ama hiç kepek olmaz kepke mi bit mi anlayamıyorum ya ayrdım edin:KK43:

çam terebentini saç kremli olan şampuana dökülmesi uygun olmaz mı acaba?bide ben kullandım saçlarım bitlendi diye çok korkuyorum şçımda hiç ama hiç kepek olmaz kepke mi bit mi anlayamıyorum ya ayrdım edin:KK43:
cnm saçlarını durularken durulama suyuna elma sirkesi katarsan bi kaç yıkamadan sonra kepeğini keser diye düşünüyorum.eğer kesmezse bitlenmiş olabilirsin.kaydirigubbakcemile3 o zamanda bi eczaneye git en kısa zamanda.ama sanmam bi yaştan sonra olması çok zor çünkü..kepektir büyük ihtimal ve elma sirkeside çok iyi geliyo kepeklenmeye

cnm saçlarını durularken durulama suyuna elma sirkesi katarsan bi kaç yıkamadan sonra kepeğini keser diye düşünüyorum.eğer kesmezse bitlenmiş olabilirsin.kaydirigubbakcemile3 o zamanda bi eczaneye git en kısa zamanda.ama sanmam bi yaştan sonra olması çok zor çünkü..kepektir büyük ihtimal ve elma sirkeside çok iyi geliyo kepeklenmeye

yok artık daha neler.cam terebentın bıtleme yapmaz kı ya kepektır o kepek.ztn bıtı göremezsın öle bıt dıcek kdr kolaydelikafadulden

X