Saç Kesim Şekilleri Yılın Saç Modası Küt Dağınık Kesim Mi ,Uzun Havalı Saçlar Mı ??

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
saç uzn da olsa kısada olsa bakımlı ve sağlıklı saç herzamn en iyi duran oluyor :)
ama bnce aşırı uzn olmayan düz kesimli saç hem her modeli taşıyor hemde her yüze yakışır aşağı yukar isteğe bağlı kahkl ve önlere kat verilebilr...

bence en iyi saç beline kadar olan uzunluktaki saçlardır. kendimi bildim bileli saçlarım bçyledir. düz, dalgalı ,istersen kıvırcık bile yaparsın çok güzel durur. bence sakın kestirme çünkü moda bu şimdi kestirirsin, seneye "bu sene uzun saç moda" deyiverirler bu seferde uzatıcam diye ölürsün.. Ayrıca çıtçıt kaynak falan da insanları kandırmaktır bence.. ama kısa saçlar da çok hoş mesela Rihanna'nın modeli. ama sakın orta uzunlukta saçların olmasın kendimden biliyorum saçlarımı bikaç kez sırt civarlarında kestirme hatasını yapmıştım. Hiç bir şekil almıyo o zmn Ki bnm saçlarım düze çok yakındır.. ve çok klasik duruyo herkesin saçları öyle, o yüzden o boyda da bırakmamaya çalış bence.. karar senin..

tbiqidee uzun düs sac yha hıcbıseye deısmem ayrıca bu sne küt ten fasla düz uzun katlı sac moda benm cewrem öle yane bende dail olmaq üzere....

tatlım bence kıyma saçlarına.. benimde uzun sayılır saçım kıyamıyorum kısa kestirmeye.. uzun saçın modası her zaman vardır unutma :)

Bence her zaman uzun saç hoş gösreriir degişiklik istiyosan ense tafınla oynama çünküü
saçı uzun gösteren asıl orası önlerini tepeleri kat verebilirsn hoş durur

Bence uzun saç ayrı bir hava veriyor insana
şu an saçlarm kısa ama ben uzatmak istiyorum.
Canım bence saçında değişiklik yapmak istiyorsan rengini değiştirebilirsin yada kalıcı iri dalga yaptırabilirsin. Özellikle iri dalgayı ben uzun saçta çok beğeniyorum ki sürekli şekil vermeye gerek kalmıyoor ve çok ta hoş duruyor. Uzatırsam yaptırmayı düşünüyorum. Birde şu da varki senin yüz tipini cilt rengini filan bilmiyorum. Yaptırmak istediğin model yüz tipine uyumlu olmazsa bir şeye benzemez. Tabiki sonuçta saç senin kendin vereceksin kararını umarım yardımcı olmuşumdur.

leydicim kalıcı iri dalga nedir? ne kadar süre dayanıyor birde?? şutarafagitti

bence sıradan duz uzun bi saçtansa küt dağınık bi saç daha cok dikkat çeker ama havalı uzun bi saçı hiçbişeye değişmem

belimde saclarım vardı birden gidip küt kestirdim. ilk zamanlar herkes cok yakıstıgını söylüyordu ve pişman deildim ama sonra herkesin gözü alıstıgı için bisey demedikleri için sıkıldım :p simdi uzatmaya calsıyorum.

şaçta moda aramam ama uzun iri dalgalı heleki o saçın sağlıklı vede parlaksa üsütüne hiç birşey tanımam ben hep uzun şaçlı bayanlar dikkatimi çeker çok hoş bide sağlıklı uzun şaçlar daha güzell bi görüntüsü oluyo

benimde saçlarım belimdeydii bende küt kestirdim birden afalladım belimde olan saçalrım artık omzumda bile değild :) 8 ay oldu tabi kesitreli şimdi baya uzadı ama cok pişmanım valla daha değişik model verebilirdim uzun sacı seviyosan pişman olursun yanii

sakın kesme o güzelim saçını
bende bengüye özendim küt kestirdim.
günlerdir lanet ediyorum o aklıma :KK43:
bengünün saçını ne uğraşarak yapıyorlar.oysaki biz doğal sanıp aldanıyoruz..
sakın canım sakın!!

kesinlikle katılıyoruuum.....!!!!!!

ayrıca gamsee'nin dediği gibi:

bence sakın kestirme çünkü moda bu şimdi kestirirsin,
seneye "bu sene uzun saç moda" deyiverirler bu seferde uzatıcam diye ölürsün..!!!

ZATEN KUAFÖRLER PARA KAZANSIN DİYE DİKKAT EDİN,,BİR YIL KISA BİR YIL UZUN SAÇ MOSA OLUR...!!!

ASLINDA BENCE UZUN SAÇI MODASI GEÇMİYOORR:içelim::içelim::içelim:

ben uzun (dalgalı-kıvırcık biraz )bakımlı saçları coook seviyorum ya ne de güzel oluyorlar:)
ama ben şunu biliyorum. bence uzun veya orta boy sac farketmez uzunluğu yeter ki bakımlı olsun kırıksız falan ozamn cok güzel oluyor saclar.

kesinlikle uzun saç.. Özellikle bu aralar saçlarıma takmış durumdayım 1 karıştan az kaldı belime gelmesine :teytey:

uzun saç favorim her zaman ama en önemlisi sağlıklı saç uzun olup da kırık dolu mat tülerik bir saç olacağına kısa ama sağlıklı bakımlı dursun daha iyi bir de kişinin yüzüne yakışması çok önemli benim yüz tipim aynı ece uslu gibi oval o yuzden kısa saçlar saçımı toplamak at kuyruğu daha çok yakışıyor dümdüz hacimsiz bir saç pek gitmiyor uzun olursa da hacimli ve düz yakışıyor uzun saçı çok sevdiğimden kestiremiyorum:KK43: ama uzun saçı sevenlerin kestirmemesini öneriyorum bence kavak yellerindeki aslı yı oynayan kızın saçları süperdi ama kesilince çocuk gibi olmuş o eski havası kalmamış victoria beckham ama o modeli kaldırıyor işte yüz şeklinin yanı sıra stil de önemli

bence küt ve dağınık kesimler insanı daha aktif ve canlı gösteriyor..hele ki geniş omuzlu bayanlara bu tip saç kesimleri olduğu zaman o kişiler sporcu olmasa bile onlara sporcu ve aktif bir insanmış havası katıyor..tavsiye ederim..geniş omuz ve katlı küt saç kesimi gerçekten bu havayı veriyor insana...hele de saçlarınızı ıslak görünümlü jöle ile jölelerseniz...

Bende uzun saçlarıma kıyıp gitim küt kestirdim.Kuaförün kestiğini beğenmeyip başka bir yere düzelttiriyim derken kafam mantar gibi olup çıktı. Sakın saçlarını kestirme. Bence rengini falan değiştirip kat yaptır ama sakın kestirme .Valla resmen depresyona girdim.Bide salak gibi bir sürü para verip çıt çıt aldım.Eğer uzun saçı uzun zamandır kullanıyorsan alışamassın.Benden söylemesi,tecrübe ile sabittir :)

X