Saç Kesim Şekilleri Yılın Saç Modası Küt Dağınık Kesim Mi ,Uzun Havalı Saçlar Mı ??

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
dediğiniz model güzel ama o uzun saçlara yazık ya seneleri giiyo insanın onları elde edebilmek için,eger sacın cok uzunsa beline kadar fln,çıt çıt yaptırmaya ne dersin :) ilerde takarsın

ben hep kendime yakışıp yakışmayacaına yada değişiklik isteyip istemediğime göre kestiririm saçlarımı=) modaya uyup aynı fabrika çıkışı yaptırmak güzel değil bence =) eğer saçların beline kadar falan gelmiorsa çok güzel durmuyor ve kısa dağınık saç kadar dikkat çekmiyor. tabi yinede seçim senin =)=)

bu saç kesimi bu senenin modasında.Benim aşırı şekilde hoşuma gitti:eek:
Saçlarım sarıydı. Aynısını kuaförüme yaptırdım ve kızıl saçta güzel durur sandım.
çilek kızılına boyatıp perçemler bu şekilde fakat kat attırmayıp uçları da düm düz kestirdim.
lady-gag-200x300.jpg
bu saçın az daha kısası şeklinde.
ama anladım ki bu saç modeli sarıdayken güzel duruyor. :nazar:

tarz cok önemli bence.. ben biraz kalsik giyimliyimdir iş hayatından dolayı ve uzun sac ceketi gömlegi giydigim kıyafeti cok boguyor o nedenle victorianın biraz daha uzun modelini kullanıyorum.. hem spor hem klasik kıyafetleri daha iyi gösteriyor... ayrıca cokta cool bir havası var.. cok fön gerektirmiyor.. düzleştiricin varsa 5 dakkada hazır sacların.. sacımı yıkayım tarayarak kurutuyorum kaparıklıgını hemen düzleştiriciyle ndiriyorum.. kolay yani...

Benimde saçlarım çok uzun,belime 1 karış kaldı....Uçlarda az bir kat var....Kısa kestirincede çocuk gibi komik oluyorum:roflol:Birde çok pişman-tatlicadiarzu-
Ama değişiklikde istiyorum,burdaki arkadaşlarıda okuyunca,vazgeçtim kestirmekten,gidip kat yaptırıyım...
Beren saatin saç şekline bayılıyorum bu aralar...
Renk kızılmı yapsam,sarımı bilemiyorum??
Ben nezaman saçımı sarıya boyatmak istesem,saçlarına yazık vs. illada gölge röfle gibi şeylere ikna ediyor kuaförler niye acaba?

waLLa Hic Modaya faLan baqamam.nsL yaqısıorsa öLé yabarım..ŞaHsén ßn Usun saC sewiorm we öLé yabıorm Coqda Yaqısıo.CewrémdeqiLerde öLé dio.ama Ndnse Hic ""SacLarn Modaya uYmamıs ßu Snenin Modası Kısa saCLar""Dién Cıqmıo.ßnCé Szdé Size Yaqısanı Yabın.ModayLa Uqrasmaın.Modaya KaLırsak...Ohoo

waLLa Hic Modaya faLan baqamam.nsL yaqısıorsa öLé yabarım..ŞaHsén ßn Usun saC sewiorm we öLé yabıorm Coqda Yaqısıo.CewrémdeqiLerde öLé dio.ama Ndnse Hic ""SacLarn Modaya uYmamıs ßu Snenin Modası Kısa saCLar""Dién Cıqmıo.ßnCé Szdé Size Yaqısanı Yabın.ModayLa Uqrasmaın.Modaya KaLırsak...Ohoo

biraz da okunaklı yazsaydınız çok iyi olacaktı:umursamaz:

X