Yıllardır ideal kilomdayım.bu da benim kilo alma hikayem

ölçekle ölçüyordum ben...
ilk tozu koyuyordum sonra sütü

ardından yıkayıp kurutuyodum ,mutfak dolabında tutyordum ölçeği ben

ölçekle ölçüyordum ben...
ilk tozu koyuyordum sonra sütü

ardından yıkayıp kurutuyodum ,mutfak dolabında tutyordum ölçeği ben

kutudan çıkan ölçek bu ama üzerinde rakamsal herhangi bir ifade yok. 1 ölçek toz koysam ne kadar süte koymam gerek?

$pp.jpg

Son düzenleme:
kızlar yeni başlayanlara hayırlı olsun,bol kilolar alırsınız inşallah:KK54:

ben daha once bu urunu tavsiyeniz uzerie almistim 3 kilo aldm bu urunle ama sonra pes ettim biraktm urunu kullanmayi. dun erkek arkadasim cok zayifsin dedi . oyle bir hirs yaptimki 2 kutu urun aldim GNC den :) dun yeniden basladim urunee. birazdanda gidip bol bol kuruyemis alicam. 7 kilo alirim herhalde iki kutuda :) tunavyy cok sagoll sen olmasan bu urunle tanisamazdim. İnsallah bebeğin olur Allah saglikli bir bebek nasip eder. cok dua ediyorim sana zaten . hayirli ramazanlarr

ben daha once bu urunu tavsiyeniz uzerie almistim 3 kilo aldm bu urunle ama sonra pes ettim biraktm urunu kullanmayi. dun erkek arkadasim cok zayifsin dedi . oyle bir hirs yaptimki 2 kutu urun aldim GNC den :) dun yeniden basladim urunee. birazdanda gidip bol bol kuruyemis alicam. 7 kilo alirim herhalde iki kutuda :) tunavyy cok sagoll sen olmasan bu urunle tanisamazdim. İnsallah bebeğin olur Allah saglikli bir bebek nasip eder. cok dua ediyorim sana zaten . hayirli ramazanlarr

teşekkürler canısın inşallah dualarımız kabul olurda bu mübarek ayda ben de anneliği tadarım.

istediğin kiloyu almanı diliyorum ben de.

:KK54:

ben gnc nin tozlarından kullandım hiç bir sonuç alamadım,aksine iştahımı kesti..

kızlar boşverin protein tozunu filan..ben 1 ayda 5 kilo aldım,hemen anlatayım..her akşam yatmadan önce 1,5 ılık sütün içine 1 paket bebe bisküvisi ekliyorum..ve afiyetle yiyorum ve yatıyorum..veee gelsin kilolar...

Arkadaşlar bende 167 boyunda 45 kiloydum. Çok sık hasta oluyor hemen yoruluyordum. Diyetisyene gittim. Kaloride büyük, kendisi küçük şeyleri yememi tavsiye etti. Örneğin waffle yada hamur işi yerine ceviz, çam fıstığı kayısı, incir vs. gibi. tabi ki yiyebiliyorsanız hamur işi yağlı et gibi şeyleride yiyin. Ama ben onları yıyınce koca gün hiçbirşey yiyemiyordum. hem midem de çok şişiyordu rahatsız oluyordum. Spor yapın, ben spor yapınca daha çok acıkıp daha çok yemeye başladım. Özellikle akşam sa. spor yapın ve gece yatmadan yemiş olrsunuz böylece. Ben bu şekilde kilo aldım. Aklıma geldikçe yedim. Kuruyemişi çok fazla tükettim. Hemde yararlı yağları almış oluyorsunuz. Cips kızartma sağlıklı değil. Şuanda 50 52 kilo arası değişiyorum. İnş. sizde alırsınız.

tunavy canim bu urunu kullandiktan sonra parmaklarinda kalinlastimi :) benim ellerim cok zayif ozellikle elerimin tombis olmasini istiyorumm

istifra etmiyorum tabiki.sık sık tuvaletede gitmiyorum.sanırım kendime göre çok ama normale göre az yiyorum.kendimi zorluyorum fakat bu kadar oluyor.ve biraz hareketli biriyim.belkide bundan kilo alamıyorumdur.bilmiyorum.
Merhaba ürün adı nedir

X