Yine regl oldum. Şimdi süreç nasıl olacak?

zeytinagaci1

Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2023
285
110
Selam..
Çok uzatmadan özet geçmek istiyorum. Bu ay Hsg çekildim inofolic combi kullanıyorum nerdeyse 1 aydır ve günaşırı ilişki oldu Hsg sonrası, çok fazla göğüs ağrım da vardı kendi kendime umutlandım her şey bu sefer daha net,düzenli olunca..

Hsg çekilmeye gittiğimde sonra ne olacak dedim, adetinizin 2/3.günü gelin dedi çatlatma iğnesi için tedaviye başlanır dedi.

Bana pcos var demişlerdi.(hormonlarım iyi bu arada)

Şimdiden yoruldum.
Şimdi ben gittiğimde süreç nasıl işleyecek tecrübeli hanımlar bana bilgi verebilir mi? Yumurta büyütme felan mı yapılıyo önce. O kadar yabancıyım ki bu konulara :KK43:

bitanem üzülme umudunu düşürme ilk benim sebepsiz inferteliteydi hsg çekildi 2 ay beklemdim olmadı aşılama yapıldı olmadı 2 .aşılamada pozitifti 8 haftalık bebeğmin kalbi durdu Rabbimden herşeyin hayırlısını sağlıklısını vakitlisini istememiz gerekiyor asla pes etmememiz lazım aynı yollara geri dönüyorum umudum ve inancım tam her acı her zorluk geçiyor inan

Regl iken gidince size yumurtlama için ilaç veya iğne yazacaklar. Ve belirli bir gün sayısı kadar kullanacaksınız. Daha sonra kontrole gideceksiniz. USG ve kan ile yumurtlama olup olmadığına bakacaklar. Belki kendi kendine catlayabilir, çatlamaz ise de catlatmak için iğne verecekler. İlişki günleri önerilecek. Ve inşallah gebelikle sonuçlanacak. 😍 Ben şu an ikinci kez yumurtlama takibindeyim. İlki maalesef negatif sonuçlandı. Şimdi reglime 13 gün var. Yine pek ümidim yok ama tabiki bilemeyiz Rabbim ol dedikten sonra her şey mümkün 😍

bitanem üzülme umudunu düşürme ilk benim sebepsiz inferteliteydi hsg çekildi 2 ay beklemdim olmadı aşılama yapıldı olmadı 2 .aşılamada pozitifti 8 haftalık bebeğmin kalbi durdu Rabbimden herşeyin hayırlısını sağlıklısını vakitlisini istememiz gerekiyor asla pes etmememiz lazım aynı yollara geri dönüyorum umudum ve inancım tam her acı her zorluk geçiyor inan
Umarım bebişinize bir an önce kavuşursunuz çok teşekkür ederim

Regl iken gidince size yumurtlama için ilaç veya iğne yazacaklar. Ve belirli bir gün sayısı kadar kullanacaksınız. Daha sonra kontrole gideceksiniz. USG ve kan ile yumurtlama olup olmadığına bakacaklar. Belki kendi kendine catlayabilir, çatlamaz ise de catlatmak için iğne verecekler. İlişki günleri önerilecek. Ve inşallah gebelikle sonuçlanacak. 😍 Ben şu an ikinci kez yumurtlama takibindeyim. İlki maalesef negatif sonuçlandı. Şimdi reglime 13 gün var. Yine pek ümidim yok ama tabiki bilemeyiz Rabbim ol dedikten sonra her şey mümkün 😍
Çok teşekkürler. Reglin 4.gününe denk geliyor maalesef pazartesi. Ama yine de gideceğim artık ne derler naparlar bilemiyorum.
İnşallah güzel haberlerinizi alırız sizin de :)

X