Yine yine yine eşim ..

papatyaskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
196
69
Kızlar merhaba buraya sorup dertleşmesem iyice kafayı yicem konularımdan ben bile sıkıldım ama inanın sizin Burda duyduklarınızı ben yaşıyorum ..
eşimle ayrılığın eşiğinden dönmüştük birbirimizin aileleriyle görüşmeme kararı almıştık falan neyse eşim benle zamanında konuşma yaparken çocuk oldu kendini unuttun hayatın çocuk oldu gibisinden konuşuyordu çocuğu annesine bırakıp dışarı çıkmaktan bahsediyordu kendimize vakit ayıralım gibisinden ama ben ailemin yanından döneli 1.5 ay oldu daha biz başbaşa çıkmadık dediği gibi çocukla beraber çıktık falan ama tek çıkmadık çıkarız bi ara deyip duruyor sinirlerim bozuluyor benim de doğal olarak sizce eşim ne yapmak istiyor allah aşkına şimdide buna takıldım 😳

Kızlar merhaba buraya sorup dertleşmesem iyice kafayı yicem konularımdan ben bile sıkıldım ama inanın sizin Burda duyduklarınızı ben yaşıyorum ..
eşimle ayrılığın eşiğinden dönmüştük birbirimizin aileleriyle görüşmeme kararı almıştık falan neyse eşim benle zamanında konuşma yaparken çocuk oldu kendini unuttun hayatın çocuk oldu gibisinden konuşuyordu çocuğu annesine bırakıp dışarı çıkmaktan bahsediyordu kendimize vakit ayıralım gibisinden ama ben ailemin yanından döneli 1.5 ay oldu daha biz başbaşa çıkmadık dediği gibi çocukla beraber çıktık falan ama tek çıkmadık çıkarız bi ara deyip duruyor sinirlerim bozuluyor benim de doğal olarak sizce eşim ne yapmak istiyor allah aşkına şimdide buna takıldım 😳
Yani pek bi şey anlayamadım acaba siz fazla mı takıyorsunuz

Karışık yazmışsınız.😵‍💫

Sizde gerçekten dert arıyorsunuz kendinize 🙄
1 buçuk ay çok uzun süre değil zaten. Siz ayarlayın çok istiyorsanız. Evde oturup kendi kendinize kurup duyuyorsunuz.
Herşeyi benden beklemesini istemiyorum ama hem kendisi yakındı bu hareketten hemde icraaat yk çocuğu alıp anasına gidip durmasını biliyor ama 😟😕

Herşeyi benden beklemesini istemiyorum ama hem kendisi yakındı bu hareketten hemde icraaat yk çocuğu alıp anasına gidip durmasını biliyor ama 😟😕
Asıl derdiniz bu ya zaten. Dönüp dolaşıp aynı şeye takılıyorsunuz. Derdiniz başbaşa vakit geçirmek falan değil esasen.
Barisma sürecinde söylediyse hoş gözükmek içindir birazda. Ama siz bunlardan çıkıp sağlıklı bir iletişim ve iliski yaşayamayacak gibi duruyorsunuz. Tek sorun Eşiniz değil.

Asıl derdiniz bu ya zaten. Dönüp dolaşıp aynı şeye takılıyorsunuz. Derdiniz başbaşa vakit geçirmek falan değil esasen.
Barisma sürecinde söylediyse hoş gözükmek içindir birazda. Ama siz bunlardan çıkıp sağlıklı bir iletişim ve iliski yaşayamayacak gibi duruyorsunuz. Tek sorun Eşiniz değil.
Yani lafta mı konuştu diyorsunuz hoş gözükmek için derken

Yani lafta mı konuştu diyorsunuz hoş gözükmek için derken
Yahu eş sızın bu kadar mı tanımıyorsunuz?
Ayrıca dediği şey büyük, yapılmaz, kandırılmaya girecek bir şey değil. Yalnız çıkarız demis altı üstü. Siz bu kadar şeye takılıp kalarak nasil devam ettireceksiniz bu evliliği?
Sanki yabancı biriyle bir eve sokmuşlar gibi cevaplarınız.
İletişim kurmakta da zorlanıyor musunuz normal hayatta insanlarla? Yanlış anlamayın ama öyle olduğunu düşünmeye başladım. Eşten çıkıp biraz kendinize yönelseniz keske.

Evet haklı çocuğu anneye bırakıp bir yemeğe çıkabilir nefes alabilirsiniz birlikte eşin haklı kendini çok salmış olursun böyle yaparsan

Kv gidilmesine o kadar bozuksunuz ki, sürekli o konuya bağlayan mevzular buluyorsunuz.anasına gitmeyi biliyor ama çıkamıyoruz diyorsunuz. Siz diyin annene bırak beraber birşeyler yapalım diyin. İteklemeden olmuyor demek ki. Bence kv mevzusuna takılmayı bırakmanız lazım yada tekrar kavga ama sanmıyorum eşinizin tamam gitmiyorum diyeceğini.

Siz iyi misiniz? Sizin çocuğunuz var yalnız çıkamamış olmanızın nesini bu kadar sorun haline getirdiniz
Burda duyduklarınızı ben yaşıyorum diyorsunuz bir de

Bütün konularınız bilen biri olarak yazıyorum. Ortada elle tutulur hiç bir sorunuz yok tek sorun sizin bazı şeylere fazla takmanız ve kıyas yapmanız. Kendi kendinize dert yaratıyorsunuz. Uğraşacak başka bir şeyiniz olmadığı için bütün ortağınız eşinizin üzerinde artık adamı da kendinizi de rahat bırakın.

X