Selülit Yosun Sabunu

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ben yosun sabunu kullanıyorum
geçenlerde markette 1 sabun gördüm, portakallı falan şekli acayip böyle masaj aletimsi bir şekli var. selülit ve incelmeye iyi geliyormuş, aldım onu kullanmaya başlıcam bide. banyo faslım 1 saat sürüyor ya, yosun sabunu+kabak lifi+ masaj aleti, portaakal sabunu+masaj aleti, peeling ve soğuk suyla masaj. yazık bana :roflol:

sonuç alanlar söyleyebilirmi ne kadar sürede sonuç aldıklarını?

benim 2 haftada falan çok farketti bacaklarımın görünüşü, çok toparlandı, düzgünleşti. ama ben yosun sabunu+kabak lifinin yanı sıra günde 2saate yakın spor da yapıyorum. peeling, kakao yağı ve niveanın incelticisini de kullanıyorum. o yüzden sırf yosun sabunu kullanmakla ne kadar sürede düzgünleşme elde edilir bilemiyorum. a.s.

benim 2 haftada falan çok farketti bacaklarımın görünüşü, çok toparlandı, düzgünleşti. ama ben yosun sabunu+kabak lifinin yanı sıra günde 2saate yakın spor da yapıyorum. peeling, kakao yağı ve niveanın incelticisini de kullanıyorum. o yüzden sırf yosun sabunu kullanmakla ne kadar sürede düzgünleşme elde edilir bilemiyorum. a.s.

cevabın için çok teşekkür ederim bir sorum daha olucak sana:)
bu niveanın incelticisinin adını banada söyleyebilirmisin?
bacaklarım kalın ve incelmesini istiyorum bu arada yaşım genç olduğundan dolayımıdır bilmiyorum ben yosun sabunu ve kabak lifini kullanıp baya fark gördüm=)
tekrardan teşekkürler:1hug:

şuan nivea goodbye cellulite kullanıyorum cnm, daha önce vichy lipometric kullanmıştım o da iyiydi. sporla desteklersen tüm sıkılaştırıcıların işe yarayacağını düşünüyorum aslında. nivea good-bye cellulite de l-carnitine içeriyor, o yüzden daha işe yarayan birşey olabilirmiş gibi geliyor bana.incelelimmm :dance:

yosun yağıda çok etkili sadece 4 günde 1.5 cm inceldim adı yağ ama yağ gibi değil vıcık vıcık olmuyorsun sürünce deneyin bence.sürdüğünüz anda bi ısınma hissediyorsunuz ağır kokan bişeyde değil tavsiye ederim.

kokusu falan nasıl peki? hoş bir kokusu varmı?
gözaltı morlukları için sürsek de hemen emilirmi öyle peki?

arkadaşlar burda gördüm ben de aldım yosun sabunu ama kabak lifini bulamadım heralde çok da şart değil dün başladım kullanmaya her gün kullanmayı düşünüyorum gerçi bendeki selülitler görülmeyecek kadar az ama iyice sıkılaşsınlar istiyorum umarım istedim sonucu alırım gelişmeleri yazıcamm

lahana yağı satan bir site lahana yağının yanında yosun sabunu,streç film ve kabak lifi de veriyor.
lahana yağı da selülüte incelmeye çok iyi geliyormuş

kokusu falan nasıl peki? hoş bir kokusu varmı?
gözaltı morlukları için sürsek de hemen emilirmi öyle peki?
Canım gözaltı vücudun en hassas noktalarından..her duyduğunu sürme lütfen
Bitkisel de olsa göz altı ürünleri dışındakileri tercih etme derim ben.
Patates koymak faydalı olmuyormu?

evet bazı kremler fazla işe yaramyo malesef ,bitkisel ürünler daha çekici geliyor bana bende yosun sabunu ve kabak lifi kullanıyorum harika arkasındanda vücut sıkılaştırıcı yağlarinm var onları sürüyorum masaj yaparak 34 yaşındayım 2 çocık annesiyim ama gören 25 falan sanıyo ...biraz zaman ve sabır sonuç güzel..

kizlar yosun sabunuyla selulitlerim tamamen koyboldu diyen varmi aranizda???

ben tamamen kayboldu diyemesem de geçen yıl yürüyüş ve yosun sabunuyla baya bir ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim. aslında çevremdekilere göre selülitlerim yok olmuştu:) belki azaldıkça insan kendini şartladığı için hala varmış gibi düşünüyor olabilir. dıştan bakıldığında hiç görülmüyordu. sert bir şekilde sıktığımda azıcık vardı. ama şuan hepsi fazlasıyla geri dönmüş durumda. ne yürüyüş yapıyorum ne de diyet... bugünden itibaren tekrar başlayacağım. yosun sabunumu da aldım=) bence kullanmanda fayda var. ama mucize bekleme sonuçta sabun yani dışardan ne kadar etkili olabilir ki.

ben tamamen kayboldu diyemesem de geçen yıl yürüyüş ve yosun sabunuyla baya bir ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim. aslında çevremdekilere göre selülitlerim yok olmuştu:) belki azaldıkça insan kendini şartladığı için hala varmış gibi düşünüyor olabilir. dıştan bakıldığında hiç görülmüyordu. sert bir şekilde sıktığımda azıcık vardı. ama şuan hepsi fazlasıyla geri dönmüş durumda. ne yürüyüş yapıyorum ne de diyet... bugünden itibaren tekrar başlayacağım. yosun sabunumu da aldım=) bence kullanmanda fayda var. ama mucize bekleme sonuçta sabun yani dışardan ne kadar etkili olabilir ki.

crystal cım ben de yosun sabunu ve kabak lifi kullanmaya başladım. banyoya girdiğimde önce lifle yosun sabununu sürüyorum köpüklü iken kabak lifi ile masaj yapıyorum. sonra duşumu alıyorum. kaç günde bir kullanıyorsun? 2 günde kullanmak daha etkili olur sanırım. ben soğuktan üşeniyorum bu aralar.

cok haklisin canim ama biraz farketsede yeter yani.....a.s.

X