Göz Çevresi Bakımı Yosun ya ile Gz alt sorunlarna son

bende özellikle sağ gözümün altında damarlarımda belirgin.acaba onada faydası olur mu??

benim kullandıgım karden cnmkaydirigubbakcemile5

Belinaycım sonunda aldım yosuncuğumu fakat bu yağ soyma yapıo ciltte diolar gözdede soyulma yapıo musenağlama

Aktarım Flowers Misced.. benimkinin markası ve işe yarıyor kızlar ayrıca dertlikız soyulma yapmıyor canım ben kullanıyorum hala ve fiyatıda 13 ytl .. Pamuğa 2 3 damla damlatıyorum gözaltıma sürüyorum 2 3 saat kadar bu şekilde bekliyor sabah ve akşam uyguluyorum..
ayrıca selülit sarkmış deri,gözaltı morlukları , beden üzerinde sıkılaştırıcı ve inceltici olarak kilo verdikten sonra ve doğum sonrasoı oluşan çatlakın tedavi edilmesindede güvenle kullanılabilir diye yazıyor ürünün arkasında

hala marka yazılmamış kıskanıyormusun ne millet düzelmesin diye herkes 100 kere sormuş belinay merve sana tek iyi marka var o fiyata gidin alın sormayın bu kıza artık

SEKERGUZEL80 e msj.....zemuszemus
Aktarım Flowers Misced.. benimkinin markası ve işe yarıyor kızlar ayrıca dertlikız soyulma yapmıyor canım ben kullanıyorum hala ve fiyatıda 13 ytl .. Pamuğa 2 3 damla damlatıyorum gözaltıma sürüyorum 2 3 saat kadar bu şekilde bekliyor sabah ve akşam uyguluyorum..

ayrıca selülit sarkmış deri,gözaltı morlukları , beden üzerinde sıkılaştırıcı ve inceltici olarak kilo verdikten sonra ve doğum sonrasoı oluşan çatlakın tedavi edilmesindede güvenle kullanılabilir diye yazıyor ürünün arkasında
hey yavrum heyy............
bütün msjları okudun da bir üstündekini nasıl okuyamadın ...yazarken bile görür insan onu :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
YOSUN YAĞI kullanan arkadaşlarrr ne durumda göz altlarınız ??

ya ben yosun yağinin sivilceli ciltlerde soyma için kullanılır diye biliyorum yani göz çevresi en hassas deri. nasıl oluyo bunu nlamadımkafamçokkarıştı

valla ben denedim renk tonunu açtı ii geldihihoyyyt ama bıraktımakannehir Şimdi tekrar başlıcam:ecrin_bebek:

Bu konuyu açan eski belinay_merve olarak bendim.. ve hala kulanıyorum yosun yağını oldukça memnunum tavsiye ediyorum gerçekten..

bende deneyecem ama çocukluktan beri var geçermi dersiniz?

ıns gecer whitelily8 canım bende denıcem bakalım

merhaba kızlar yosun yagını deneyenler sonuclar nedir.paylassanız...

Bende alıyım bugün. inş. gecer.. çok beter bişey bu ya
Gözaltlarım koyu renkte oluyor, kapatıcıda hergün kullanmak gözenekleri kapatıyor
Ve birsürüde zararı vardır eminim..
Umarım bu işe yarar. herkez hasta sanıyor. gece uyumadım sanıyorlar ya
Göcük göcük oldu, yorgunlukta var tabi ama bu morluk olmasa..

ya ben aksam 9 gibi sürüp gece 12 de yıkıyorum.sabaha kadar durulmayacak di mi?sabah süremiyorum cünkü işe gittiğim için kapatıcı kullanıyorum:KK43:

farklı farklı kremler kullandım,sonuç alamadım.dr. lazer yapabiliriz dedi ama cesaret edemedim..bunu deniyim bi de umarım işe yarar

farklı farklı kremler kullandım,sonuç alamadım.dr. lazer yapabiliriz dedi ama cesaret edemedim..bunu deniyim bi de umarım işe yarar

cnm sende bendensın dmek
pahalı ucuz demeden herduydugumu onerılenı klullnadım sonuc 0
gecen yıl lazer duydum cozum %100 dedı dr bı seansa yaptırdım 400tl hıc bıse farketmedı bence hıc deneme husranla sonuclanıyo:KK43:(

cnm sende bendensın dmek
pahalı ucuz demeden herduydugumu onerılenı klullnadım sonuc 0
gecen yıl lazer duydum cozum %100 dedı dr bı seansa yaptırdım 400tl hıc bıse farketmedı bence hıc deneme husranla sonuclanıyo:KK43:(

hadi yaa.çevremde yaptıran yoktu soramadım.e yapan yerlere de sorunca"kesinlikle işe yarıyo" diyolar.1.ağızdan duymak iyi oldu,teşekkürler opuyorumnanaktan

X