Maske Tarifleri Yourt maskesi mkemmel bir doal iksir

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
kızlar bende şimdi yoğurt maskesi yaptım ve suratıma sürdüm baktım yoğurt arttı geri kalanınıda yedim :)

Ben de 1 kase yoğurdun içine 2 salatalık rendeleyip yüzünüze sürün diye okumuştum ama miktarlar bana çok geldi.Daha az salatalık ve yoğurtla mutlaka bunu deneyeceğim.

Bende cilt lekelerim yüzünden bugünden itibaren yoğurt ve limon karışımından oluşan maskeye başladım.Şuan yüzüm yoğurtlu :) 20 dakika tutacağım ve haftada iki kez yapmayı düşünüyorum.

yogurt maskesi super bisey ayrica yogurdun suyu da goz altindaki kahverengi lekeyi geciriyormus

doğal ve gayet faydalı bir maske. ben evde dört malzemeden (yoğurt, bal, limon, karbonat) hangisi varsa karıştırıyorum ve uyguluyorum.

evet yoğurt bende kullanıyorum ama bazen bal da katıyorum ballı yoğurtlu daha iyi oluyo sanki yoğurt biraz kurutuyo ama bilemedim :44:

kızlar bu maskeyi genelde hazır yoğurtlamı yoksa ev yapımı yoğurtla mı yapıyosunuz

X