Yüksek Riskli İkili Test 1:50 ve İkincide Sonuç Alınan Fetal DNA

Saglikli günlerde büyütün bebeğinizi, benimde 1/50 cikmisti ikili tarama testi doktorum fetal dna yada diğer tarama testleri yaptirmami istemedi(bunlar hepsi bir tarama testi Aminiosentez tani testidir diye eklemişti).Aminiosentez yaptirmami soylemisti bende riskli olduğu icin yaptirmadim.insallah bende bebeğime sağlıklı bir şekilde kucağıma alirim 🤲
Eğer ultrason bulgularınız normalse ense kalınlığı içinizi rahat tutun sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏

Eğer ultrason bulgularınız normalse ense kalınlığı içinizi rahat tutun sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏
İkili tarama için verilen kan öncesi ultrason normal,20.haftada detayli ultrosonda da normal idi şimdi kendi doktoruma kontrol ici gittigimde bebeğin yüzüne bakınca bana ve babasına benzemedigini cekik gozlu olduğunu söyledi 😪

İkili tarama için verilen kan öncesi ultrason normal,20.haftada detayli ultrosonda da normal idi şimdi kendi doktoruma kontrol ici gittigimde bebeğin yüzüne bakınca bana ve babasına benzemedigini cekik gozlu olduğunu söyledi 😪
Ultrasondan anlaşılmaz ki bizim de her gidişte bir foto veriyor hepsinde farklı çıkıyor bizle alakası yok gibi ,yani kime benzeyeceğini kestirmek imkansız :)

Ultrasondan anlaşılmaz ki bizim de her gidişte bir foto veriyor hepsinde farklı çıkıyor bizle alakası yok gibi ,yani kime benzeyeceğini kestirmek imkansız
Evet evet birbirinden degisik fotolarımız var :) başka bir doktor da daha muayene oldum oda aynen bu şekilde soyledi.

X