Yumurta çatlaması hakkında herşey

belki klomen sana iyi gelen bir ilaç değildir, ben de bir kere kullandım, ama bende hiç büyüme yapmadı, sonra femara kullandım, gerçi oda işe yaramadı ama femara + bal kürü büyüttü yumurtamı.. Allah yardımcımız olsun, sürekli farklı şeyler duyuyoruz, durum zor ama inşallah geçici..
evet haklısın kendimi bazen kobay faresi gibi hissediyorum doktorlar ortada bi sorun bulamayınca hadi bi de şu ilacı deniyelim hadi bi de bu ilacı deniyelim diyip duruyor. bi sürü abuk sabuk gereksiz hormon ilaci kullandım :KK43:

Kızlar klomen kullandım bu ay da bnm klomen kullandgö her ay yumurtam gelişti ama hiç sonuç alamdk en son başka doktora gttk oda klomen verdi baktı dedi istediğim büyüklükte değil dedi 11. Gün sonra 14 gün gittim gene değill dedi ama ben 4 tane büyük yumurta oluşmuş gördüm hatta birini de ölçtü dedim ilk defa büyümemş diyen siz oldunz dedim ben inofolic kullandm onda büyütüor sizce sonradn büyümşmüdür kafam öyle karışıkki doktorlara olam inancımı yitirdiö hepsi paragöz inanın 1 yıldr tedavi görüorm bu kacıncı doktorm hiç birinde vicdan yok anca oyalıorlr ben bu süreçte bunu anladm hiç kontrol yok çatlamş mı die bakan yok öyle yani anlamdm gitti

Kızlar klomen kullandım bu ay da bnm klomen kullandgö her ay yumurtam gelişti ama hiç sonuç alamdk en son başka doktora gttk oda klomen verdi baktı dedi istediğim büyüklükte değil dedi 11. Gün sonra 14 gün gittim gene değill dedi ama ben 4 tane büyük yumurta oluşmuş gördüm hatta birini de ölçtü dedim ilk defa büyümemş diyen siz oldunz dedim ben inofolic kullandm onda büyütüor sizce sonradn büyümşmüdür kafam öyle karışıkki doktorlara olam inancımı yitirdiö hepsi paragöz inanın 1 yıldr tedavi görüorm bu kacıncı doktorm hiç birinde vicdan yok anca oyalıorlr ben bu süreçte bunu anladm hiç kontrol yok çatlamş mı die bakan yok öyle yani anlamdm gitti
malesef öyle cnm doktorlara güvenmeten baska elden gelen bisey de yok. ama bende klomen kullandığım ilk ay çok erken büyümüştü yumurtalarim bu sefer doktor östrojen hapi verdi yumurtanin büyümesi yavaşladı 14. gün daha yeni 18 mm falan oldu sanirim bugun kontrole gidicem.

bu durumla bende karşılaştım, yumurta takibi yapıldı, ilaç bitti gün aşırı gittik ama gelişme görülmedi, yani yumurtanın gelişmediği de oluyor ilaç kullanılmasına rağmen.. Ama sen hep büyüyordu da neden bu ay büyümedi diyorsun bende şaşırdım, bir doktora daha görünmedi, ama bu yaşadıklarını anlatmamanı tavsiye ederim. ben de çarşamba günü gidicem yumurta gelişimi olmuş mu diye

bu durumla bende karşılaştım, yumurta takibi yapıldı, ilaç bitti gün aşırı gittik ama gelişme görülmedi, yani yumurtanın gelişmediği de oluyor ilaç kullanılmasına rağmen.. Ama sen hep büyüyordu da neden bu ay büyümedi diyorsun bende şaşırdım, bir doktora daha görünmedi, ama bu yaşadıklarını anlatmamanı tavsiye ederim. ben de çarşamba günü gidicem yumurta gelişimi olmuş mu diye
Ben inan çok şaşrdm benm herzaman büyürdü yani ama ikikez baktı 11 ve 14. Gün bence daha sonra yine bakmalydı o can skıntsyla başka doktora gtmedm ama inofolic içtm falan büyümştr bence sonradan

Ben inan çok şaşrdm benm herzaman büyürdü yani ama ikikez baktı 11 ve 14. Gün bence daha sonra yine bakmalydı o can skıntsyla başka doktora gtmedm ama inofolic içtm falan büyümştr bence sonradan

Dediğin gibi büyüdü diyorsan bir doktora git hemen, büyür ve kendiliğinden çatlamazsa kiste dönüşür, bu arada kontrol vajinadan mı yoksa karından mı

Dediğin gibi büyüdü diyorsan bir doktora git hemen, büyür ve kendiliğinden çatlamazsa kiste dönüşür, bu arada kontrol vajinadan mı yoksa karından mı
Vajinadan cnm kontrol şuan adetime 5 gün kaldı bakalm beklim ne olack sonra giderm doktora birde yumurta çatladığını hissettm ben ağrılarm oldu bakalm ne olack cnm

Merhaba kızlar ben aranıza yeni katılıyorum 4 yıllık evliyiz artık çocuk düşünüyoruz fakat bende poliskistik over var.Doktorum tedavi olarak inofolik kullanmaya başladım.Kistim yüzünden hamile kalmam zor oluyor.Adetim döneminde doktorum letu verdi(yumurtalığu büýütmek için 5 gün kullandım bittiğinde doktora gittim sağ yumurtalığım 16mm olmuştu.3 gün sonra ilişkiye gir ertesi gün gel dedi gittiğimde yumurtalığım 23 mm olmuştu.Doktorda şaşırdı yumurtalıkların parçalanmış dedi.4 gün içinde 2 ilişki sonrasında kontrole gidicem bakalım neler olacak.

merhaba hanımalr ben 3,5 yıllık evliyim cocugum olmuyor ve pcos hastasıyım yumurtam catlamıyor tüplerimde ve hormonlarımda sıkıntı yok yumurta catlaması için ne yapmak lazım

X