Yumurta çatlamasi için bögürtlen kökü

kıslar kısmet olupta bi türlü almaya gidemedim adet olayım sonrasında başlayacağım inşallah,tadını çok merak ediyorum doğrusu,umarım içilebilecek şekildedir...

canım benim kullandıgım dal şeklinde tadıda kötü degil sersoy arkadaşımızın denedigide okumuşsundur muhtemelen sayfada ... bol şanslar...

arkadaşlar bu böğürtlen kökü neye benziyor? ben aktardan aldım küçük kurumuş tahta kırıkları gibi bişe. adam tam bilmiyordu.üstünde sadece böğürtlen yazıyor. acaba doğru mu lütfen cevap yazın

Benim aldigim bögürtlen kökü tarif ettigin gibi ufak tahta parcalarina benziyordu. Ben burdan temin etmek zorundaydim. Sizin oralarda yani türkiyeäde nasil oluyor bilmiyorum.

Benim aldigim bögürtlen kökü tarif ettigin gibi ufak tahta parcalarina benziyordu. Ben burdan temin etmek zorundaydim. Sizin oralarda yani türkiyeäde nasil oluyor bilmiyorum.
aynıdır canım ordada türk marketleri yokmu sanada bol şanslar..:lepi:
arkadaşlar bu böğürtlen kökü neye benziyor? ben aktardan aldım küçük kurumuş tahta kırıkları gibi bişe. adam tam bilmiyordu.üstünde sadece böğürtlen yazıyor. acaba doğru mu lütfen cevap yazın

canım ben gidipte aktardan almadım benim arkadaşım kendi köyden toplamış o kullanda daha sonra hamile kalınca bana verdi benim içdigimde dal seklinde.. ama muhtemelen dogru vermiştir canım sen bu sayfanın önceki sayfalarını oku :kahve:bi arkadaşda kullandıgıyla benim kullandıgım farklıydı:

arkadaşlar nerdesiniz yahu hiç başka kullanıpta hamile kalan yokmu? haber verin benimde 4 günüm kaldı adetime bakalım nolucak beklemedeyim...

insallah hamile kalirsin canim. Allah yardimcin olsun.. Dilerim bir kac güne kadar iyi seyler duyarirm senden ...
kaydirigubbakcemile5amin canım inşallah allah herkezi anne olmayı nasip etsin :Saruboceq:
canım hadi hayırlısı.. inşallah güzel haberlerini alırız.. hiç belirtin varmı?

inşallah canım karın agrılarım başladı adet olacakmısım gibi senağlama gögüslerimde şiş başka bir belirti yok o yüzdende fazla umudum yok allh nasip ederse artıkkaydirigubbakcemile2 senin hamilelik nasıl gidiyor arkadaşım nekadarlık oldu :uhm: cinsiyeti bellilmi allah yardımcın olsun :1hug:

canım umudunu yitirme bir vakti zamanı vardır elbet olacak seninde bebişin... hayatım malesef ben bebeğimi 5 gün önce kaybettim :senağlama:

canım umudunu yitirme bir vakti zamanı vardır elbet olacak seninde bebişin... hayatım malesef ben bebeğimi 5 gün önce kaybettim :senağlama:

ay canım başın sagolsun çok üzüldüm :çok üzgünüm:allahın taktiri hayırlısı böyleymiş diyeceksin yapacak başka bir şey yok inşallah diger :ecrin_bebek:bebişine saglıklı bir şekilde kavuşursun yerimseniben

kızlar iyi geceler bugun benim dogum günüm 2 günüm kaldı adetime inşallah bebeiş gelirde bana hem dogum günü hediyesi hemde bayram hediyem olur allah hepimizin yüzünü güldürsün...

sersoy haberine çok mutlu olmuştuk başın sagolsun rabbimin vardır bir hikmeti senden duyup bende başlamıştım bögürtlen köküne kaynatıp dolaba koydum oruç nedeniyle bir kjere içebiliyorum daha öncede duymuştum ama uygulamamıştım kısmetimizde varsa herşey vesile olur yeterki rabbim nasip etsin

öyle canım herşey allaha kalmış birşey allah verirse olur elimizden çalışmaktan başka birşey gelmiyor allah herkezin kucagını doldursun...

X