Yumurta çatlamasi için bögürtlen kökü

arkadaşlar bu böğürtlen kökü ne zman içilmeli adetim biteli 10 gün oldu bugün klomen de bitti geçen ay çatlamadığı için kist oluştu bu böğürtleni ne zman içiyim

canım ben adetin bitmeye yakın başlamıştım sen şimdi başla bir dhaki ay kısmetse adetin bitimine yakın başlayıp hastalanmana yakın bırakırsın...

:kedi::kedi: pardon kızlar yanlışlıkla oldu bende bu ay çörek otu bal tarçın yapıyorum bu haftada böğürtlen kökü içeceğim benim arkadaşım böğürtlen kökü ile iki defa hamile kaldı.hepimize bol şans:lepi:

ban anlatılan gibi kaynatmasan içiceğim zaman içebileceğim kadar kaynatsam olmaz mı benim sorumu yanıtlarsanız çok sevinirim

tşklr benim eşimin sperm sayısı hic yok dencek kadarmış bana onere bılcen bişi ler varmı ben bu bögürtlen kökünü eşime uygulasam faydası olurmu yardım edermısınız bana

rica ederim canım eşine keçiboynuzu kürü uygularsan daha iyi özellikle sprem kalitesi olmayanlar için
3-4 tane keçiboynuzunu 500ml kaynatılmış suya atıp 2 dakika kaynadıktan sonra ocaktan alıp sogudktan sonra sabah ve akşam yatmadan önce 1 subardagı içicek 1hafta kür uygulandıktan sonra sadece akşam içilecek yanlış hatırlamıyorsam eşime tekrar bir sorarım bende bir dahaki aya başlıyacagım eşim keçiboynuzuna bende bögürtlenle incir kürüne...

benım tahlılerım ıyı cıktı işte sorun eşimde bögürtlenı kendımmı uyguluyam ozaman eşime uygulatmayammı sizinde bebegınız yok heralde bunları ıyı bılıyosunuz ınsanlarıda guzel bılgılendırıyosunuz tşklr sence bende bişi cıkmadı ama bende bişiler uygulayammı kendıme tavsıyen bana varmı yada sadece eşime mı uyguluyalım ben yapmıyammı varya ınsanın kafası karısıyo napcanı sarıyo kafayı yıcem yanekadar zor bişimiş allah kımsenın basına vermesın rabbım herkezın yuzunu guldursum:KK43:

sperm kalitesi uygun kür bu canım bu bayanlarda yumurta çatlatmasına yardımcı kür incir kürüde aynı sende bir sorun yoksa kendin bilirsin kullanmak açısından sonuçta ot bitki yani canım bende yumurtan çatlamıyordu eşimde sorun yoktu oda kullanmayı tercih etti 3 ay hamile kaldım 6aylık bebegimi erken dogum yaptım kaybettim elimden geldigince bildigim konuda yardımcı olurum gerisi allahımın takdiri..

bu arada kürü tekrar yazıyorum eşime sordum anca ulaşabildim 6-7 tane keçiboynuzunu yarım litre klorsuz suya küçük kırarak kapaklı tencereye atıp 3 dakika kaynatıp 20 dakika dinlendikten sonra sabah aç karnına akşamda yatmadan önce içilecek günlük yapılacakmış kür.

1 hafta sonra sadece akşamları 3 ay boyunca sonrada zaman zaman uygulanacak allah yardımcınız olsun hayırlısıyla inşallah hamile kalırsın..

tşkr ederim cnm bilgılerın ıcın eşim icinde kendım ıcınde uygulucam allahtan umit kesılmez tum evlat hasretı cekenlere allah evlat versin aratmasın ozaman sanada banada kolay gelsın umarım guzel haberler alırız emeklerımız boşa gıtmaz bakarsın işe yarar ümidimi yitirmıyom sizde yıtırmeyın tşklr allah hepımızın yuzunu guldursun işallah amin:emir_bebek:

mrb lar ark ne guzel bı sayfa insan burda herşeyi unutuyo kafası dagılıyo bilgilerınız icin tşklr uyguluyoruz işallh faydasınıda goruruz ama o aktarın nası bulcak telefonunu falan bilgi verırsenız sevınırız

X