Yumurta çatlatma iğnesi hakkında!

sizlere örnek olsun benim arkadaşım çatlatma iğnesi oldu ve hamile kadlı şimdi oğlu 1,5 yaşında...hatta şimdi birgünlük kaçamak ile 2.çocuğuna hamile 4 aylık....

bende bişi sorucam peki bu iğne herkese yapılabiliyormu..ben daha önce hamile kaldım şimdi hamile kalamıyorum stresliyim bana da uylansa olur mu????

arkadaşlar bende oldum çatlatma iğnesi 2ay önce ama bidaha gitmedim dr. acaba her ay gidp yaptırmakmı gerekio cewap yazarsanız sevinirim?.....

sizlere örnek olsun benim arkadaşım çatlatma iğnesi oldu ve hamile kadlı şimdi oğlu 1,5 yaşında...hatta şimdi birgünlük kaçamak ile 2.çocuğuna hamile 4 aylık....

bende bişi sorucam peki bu iğne herkese yapılabiliyormu..ben daha önce hamile kaldım şimdi hamile kalamıyorum stresliyim bana da uylansa olur mu????
canım ultrason ve ilaç takibiyle vurunuyosun bu iyneyi.öyle olmadık zamanda kafana göre olmaz.sakın.mutlaka bi doktora görün

merhaba ben yeni üye oldum yarın bende iğne olucam ama çok korkuyorum zormu yeni başladım doktora gitmeye umarım herkez içindede ben umduğumuzu en kısa zamanda buluruz

sevdacımmm zormu demişsinn iğne yi soruyosan zor değil canım inşallah yakında kavuşursun bebişinee

gerçekten bu süreç beni korkutuyo ne kadar süreceğini bilmemek çok zor bende girdim bu yola inşallah hepimiz mutlu oluruz herşeyden önce sanırım sabır önemli :emir_bebek:
:emir_bebek:

evet sevda sabır çok önemlii bak ben 3 aydır takipteyim iğne oluyorum yumoşlar gelişiyo ama bebişş gelmiyo maaleseff vakti saati ne zamansa o zamana kadar sabredicez elden gelen bişiy yokk maaleseff

merhaba arkadaşlar bugün iğne yapındım sonucu çok merak ediyorum bakalım faydası olacakmı birileri oldu dese bende rahatlıycam

selam kızlar..bende p.tesi çatlatma iğnesi vurunucam..inşallah bu ay tutar..hakkımızda hayırlısı olsun öptüm canlarıımm..

Selam kızlar ben yenıyım dr gıttım rahım fılmı Çekıldı herŞey normal Çıktı dr adetın 2. GÜnÜ gel dedı sanırım Çatlatma ıĞnesı vurulcaĞım. Hayırlısı bende Çok korkuyorum bıde bu gÖbekten vurulan ıĞneler acıtıyomu:KK43:(

merhaba arkadaşlar banada klomen werdi 18ide iğne olacağım rabbaim inşallah hepimizin gönlğne göre werir.Ama hamile kalma yüzdesi nedir? Birde doktorum yüzde 10 20 ikiz bebek olma ihtimali oluyor bu ilaçlarda demişti.

Merhabalar,

Ben de adetin 4. gunu dr. un onerisiyle "femara" adli hapa basladim ve 5 gun kullandim.. ve adetimin 11.gunu yani bugun doktora gittim ulturasonla bakti 1 tane yumurta gordu ve catlatma ignesi verdi.. bu aksam 22:00'de 2 tane "Pregnyl" ignesi vuruldum ve 36. ve 48. saatte birliktelik olmasi gerektigini soyledi doktor ;

uzun suredir bebegim olmuyor rezervlerimde sorun varmis benim... ilk defa ilac kullaniyorum umarim ise yarar :) bu arada igne kalcadan vuruluyor ve cok az aciyor

yalniz bir sorum olacak arkadaslar igneden sonra 5-6 saat gecti ve benim midem bulaniyor. Bu etki normal midir acaba? 2 hafta sonra dr. gebelik olusup olusmadigina bakmak icin kontrole cagirdi; kontrol sonrasi durumdan sizleri de haberdar ederim, ilaclarin islevselligyle ilgili bilgi vermek adina :)

kızlar bu iğneyi koldan vurulun hiç hissetmiyorsunuz bile, bende vuruldum işe yaradı sanırım adetimi beklemeden test yaptırdım bişiler var görünüyo ama daha erken :), he birde bu iğne adetin ilk gününden itibaren sayın ve 12-15 günlerinde yapılıyo adetliyken vurmazlar çünkü 24 saat sonra eşinizle iliki,ye giriyorsunuz :)

bu iğnenin yanında progestan ve folic asit plus kullanmanız gerekiyo dr vermedi mi ?????????

hayir vermedi :KK43:

ama ben zaten uzun zamandir folbiol diye bi folikasit tableti aliyorum ama progestan ne bilmiyorum acikcasi... ne etkisi varmis acaba korkuts beni bilgilendirebilirmisin.

tesekkurler simdiden

slm arkadaşlar...bu iğneden sonra ne zaman adet oldunuz...ben iğneyı vuralı 18 gün oldu ama ne gelen ne giden var

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz cumartesiiğneyi kalçadan vuruldum hiçbir ağrı sızı birşey yok bende 1gün sonrası ve ardından yine birer gün ara ile birliktelik önerdi folbiol vermişti daha öncedende.ığneyi olmadan önce sağ yumurtada gelişim war dedi adetin 10 günü geçerse test yap dedi adet olursan 3.günü gel dedi bu iğnede olmama ihtimalini düşünüp psikolojimi etkilemek istemiyorum fakat bu iğne ile hamile kalan warsa lütfen yazın.Herkese bol şans ve şifa diliyorum.

X