Yumurta çatlatma iğnesi hakkında!

selam arkadaşlar ben yarın allahın izniyle çatlatma iğnesi yaptıracağım nereden uygulanan bir iğne,kalçadanmı ?karından mı?uygulanıyor.Bilgi verirseniz seviniriim teşekkürler herkese geçmişolsun.

evet canım kalçadan vuruluyo bende ayın 12 sinde vurundum o zaman 2 tane yumurta vardı biri 17,5 digeri 19 cmdi bir gün sonra tekrar dr gittim ikiside 22 cm olmuş ama henüz çatlamamış cumartesi tekrar gidicem inşallah çatlarda kist falan oluşmaz fazla agrım yok ama olması iyiymiş sanırım inşallah en kısa zamanda kucagımıza alırız canım

Aranıza yeni katıldım :) merak ettiklerimi öğrenebilmek çok güzel. Doktorum adetin 4. günü başlamam için klomen verdi. 5 gün kullandım. 14. günü de ovitrelle verdi, dün de onu vurdular, doktorum da takip eden 3 gun ilişki önerdi şimdi beklemedeyim. Umarım hepimiz beklentilerimiz sonunda dileğimize kavuşuruz. ama bu günler nasıl geçecek onu bilmiyorum. İlk deneme fazla umudum yok ama inş. diyorum....

merhaba arkadaşlar.
size bi sorum olacak cevaplarsanız çok mutlu olucam. klomenin ardından doktorum yumurtamın çatlaması için ovitrelle adlı iğneyi verdi. ama bu iğne için hastaneden rapor almam gerekti sizdede böylemi oldu. pregnyl adlı iğneden bahsediyosunuz bu iğne içinde rapor almak gereklimi birdahakine doktoruma bu iğneyi vermesini isticem eğer raporla uğraşmak gerekmiyosa bu iğne için.
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

Olmadı :KK43:(( Ekim 1 de hastalandım ovitrelle vurdular ama olmadı zaten umudum yoktu doktora gittim tekrar klomen verdi ayın 15 inde kontrolüm var. bana pregnly onu bulamazsan ovitrelle al denildi pregnly bulamadım ovitrelle aldım rapor olmadıgı için ücretli almak zorunda kaldım. Benden de istediler yani şimdi tekrar ilaca basladım hayırlısı diyorum benim için ve umudu olan herkes için.

bu iğneyi yaptırdıktan sonra kaç gün ağrı oluyo arkadaşlar benim 9 gün boyunca bazen hafif bazen daha hissedilir şekilde sancım olmuştu normalmi acaba

slm arkadaslar ben yumurta catlatma ignesi yaptimcuma gunu doktor cuma, cumartesi ve pazar gunleri iliskiye girmemiz gerektigini söyledi. bende ertesi gun gece karin agrisi oldu kasiklarimda ise yok denecek kadar bi agri oldu ama karnim agriyodu. ondan sonra bi sey olmadi ve simdi de bi sey yok ama simdi duphaston ilacini kullaniyorum. ama söyle bi sorun var esimin spermlerinde hareketsizlik var ama doktor baktiginda cok kötü degil dedi. bilmiyorum cok kafam karisik ne olur diye cok merak ediyorum benim sorunum yok rahmim temiz ancak benim istegim uzerine doktor igne yapti sorun esimde yine de bi sey olurmu öyle olan varmi aranizda yardimci olun ltf:uhm:

çatlama iğnesini kolumdan vurdular kalçadan olmuyormuş ama herkes kalçadan diyor yanlışmı oldu ya şimdi

çatlama iğnesini kolumdan vurdular kalçadan olmuyormuş ama herkes kalçadan diyor yanlışmı oldu ya şimdi

Canım nereden oldugu önemli değil sanırım cünkü herkesin farklı yerden yapılıyor. benimde göbüşümden yaptı :) ve yumurtalarım çatladı bugün kontrolden geldim :) çalışmalara devam inşallah sende güzel haberler alırsın....:KK24:

öncelikle aranıza yeni katıldım ....bana cani gönülden yardımcı olaçağınıza inanıyorum...ben geçtiğimiz ayın 10 adet olum 13 klomen kullanmaya başladım ondan 7 gün sonrada yumurta çatlatma iğnemi oldum..doktorum 36 saat sonra ilişki önerdi 3 gün boyunca.sizce hamile kalmışmıyımdır .çok istiyorum bi bebişim olsun 24 yaşındayım 2 yıllık evliyim
uykularım kaçıyo acaba oldumu diye
ne zaman belli olur gebe olduğum .belim ağrıyo ara ara göğüslerim şiş.ne zaman test yapmalıyım adet günüme 7 günüm var .bekliyimmi yardımcı olursanız çok minnettar kalırım şimdien teşşekür edrim <3

merhaba ben de aranıza yeni katıldım bi bebeğim olsun çok istiyorum klomen kullandım ve yarın nasipse tekrar kontrole gidecem çatlatma iğnesi verecek galiba inşallah olur artık iki yıllık evliyim ve artık psikolojim bozuldu Allah hepimizin yardımcısı olsun kimseyi anne ve baba olma duygusundan mahrum etmesin...

merhaba ben de aranıza yeni katıldım bi bebeğim olsun çok istiyorum klomen kullandım ve yarın nasipse tekrar kontrole gidecem çatlatma iğnesi verecek galiba inşallah olur artık iki yıllık evliyim ve artık psikolojim bozuldu Allah hepimizin yardımcısı olsun kimseyi anne ve baba olma duygusundan mahrum etmesin...

merhaba ; bende aranıza yeni katıldım ,buradan sayenizde çok şey öğrendim .
bende bugün çatlatma iğnesi yaptırdım. göbeğimden yaptı dr. burdaki yazanları okudum da epey sancı oluyormuş sonradan belki kişiden kişiye değişir,
tek hamile kalayım da razıyım sancılara , ağrılara Allah hepimizin gönlüne göre versin inş.

ARKADASLAR
ben gecen ay FEMARA kullandim klomen tarzi fakat yumurtam catlamadi sanirim cunku bugun adet oldum ve oluncaya kadar sizlama oldu
simdi sorum su
27 nisanda adet oldum yumurtliyacagim zaman 8-9 mayis catlatma ignesini ne zaman vurdurmaliyim ve kullanip onereceginiz catlatma ignesi ismi varmi ??

tesekkur
tum dileklerimiz gercek olsun yuce rabbim bebislerimizi once gobuslerimize sonra kucaklarmiza almayi nasip etsinn

lutfen acil cevap arkadaslar..

ben klomen + pregnyl iğnesi ile hamile kaldım. iğne yaptığım gün ve ertesi günü değerlendirdik. inşallah darısı başınıza. 2. denemeydi bizim ilk denemede ovitrelle iğne kullanmıştım ve iğneden sonraki günü değerlendirmiştik sadece. böyle tutması tesadğüf te olabilir tabi, kısmet.. hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar diliyorum içtenlikle:KK16:

bende oldum ancak 30 saat sonra ilşki oldu bir de ertesi akşam şu an hamileyim acaba erkek mi bende onu merak ediyorum

bende bu kadınlar kulübüne yeni üye oldum. ben evliliğin 4. yıla girdim. bende çocuk tedavisine başladım ve bütün tahlilerimi yaptırdım. ne gerekiyorsa. benim sorunum adet düzensizliği adet ilacı kullanıyorum ve yumurtalıklarım güçsüz olduğundan bana tedavi yöntemiyle olacağını baştan belirtiller. en bu aayın 6sında rahim filmi çektirdimn ve sonuçlar temiz çıktı. 10 aralıktada eşimle birlikte genetikten randevum var. ve sonuçları tamamlaadığımda dokturuma götürdümde bana şu tedavi uygulayacağız dedi. kesinlikle yumurta çatlatma iğnesi verirler. benim sorum bu iğneler kaç fiyattan başlıyor ve devlet tarafından ödeniyor mu?ödenmiyorsa rapor çıkartabilirmiyiz. ve sonuç olarak ne kadar garantili. inşallah yüce allahımız olmayanlara sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin( AMİN)

SORULARIMA KESİNLİK BİR CEVAP İSTİYORUM LÜTFEN

X