Yumurta diyeti

Cisem82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2016
485
432
42
Merhaba

Bir kaç ay sonra tüp Bebek tedavisine baslicam 8 kilo vermek istiyorum benimle diyet yapmak isteyen var mı ? Yumurta diyeti yapicam 10 günde 10 kilo diyor ama eminim o çok kilolu olanlar içindir ben 5 kilo bile versem yeter bu gün başlıyorum

1. Günüm kilom 67.900

Sabah 3 yumurta 1 elma

Öğlen 3 yumurta 1 elma

Akşam yulaf ezmesi 2 kasik 1 çay bardağı süt ikisini haslicaksin 10 dk sonra üstüne 1 tatlı kaşığı bal bedem ve kayısı kurusu ekliyip yeniyor

Diyet bukadar 10 gün bunu yicem tabi bol bolda su dip not yazmayı unnutmusum her ogund 1 tane yeşil çay icilicek ben gün gün kaç kilo verdiğimi yazarım :)

bende bir kaç aya tüp bebeğe başlıycam zayıflamak istiyorum ama yumurta asla yiyememm

Bence ketojenik beslenin. Yumurta zaten ketojenik. Elma yulaf yemeyeceksiniz. Arastırmanızı tavsiye ederim. Hem doğurganlığı da arttırıyor.

Bende sevmiyorum tek öğün yapıyorum ben yalan yok yumurta yemiyorum akşama lapa yiyorum seviyorum güzel oluyor :)
günlük almanız gereken minimum kalori miktarını almazsanız vücut korumaya girer ve kilo vermez. Ayrıca açlık halinde östrojen vücutta ilk feda edilen hormonlardandır; vucut der ki kendi kendimi besleyemiyorum fetus geliştiremem. Bence çok yanlış bilgilerle ilerliyorsunuz. Bir profesyonel ile çalışmanızı tavsiye ederim/

günlük almanız gereken minimum kalori miktarını almazsanız vücut korumaya girer ve kilo vermez. Ayrıca açlık halinde östrojen vücutta ilk feda edilen hormonlardandır; vucut der ki kendi kendimi besleyemiyorum fetus geliştiremem. Bence çok yanlış bilgilerle ilerliyorsunuz. Bir profesyonel ile çalışmanızı tavsiye ederim/
Bilgi için teşekkürler ben zaten biliyorum :) vede ketojenik beslenicem sadece önden detoks yapmak istedim

X