Yumurta kalıtesını ve sayısını artıracak bır formul varsa burda paylaşalım arkadaşlar

Eylül kesinlikle cok dogru... Ben de bu havuclu incir kürüyle kist sahibi oldum, Sogan kürüyle de iki katina cikti büyüklügü kistin... Cörekotu, tarcini aynen senin gibi tedaviye basladigimda kullandim, foliküller 14mm filan olunca kesmek gerekiyor. Bence de tedavi disi kullanmayin, foliküller catlamiyor.

Eylül kesinlikle cok dogru... Ben de bu havuclu incir kürüyle kist sahibi oldum, Sogan kürüyle de iki katina cikti büyüklügü kistin... Cörekotu, tarcini aynen senin gibi tedaviye basladigimda kullandim, foliküller 14mm filan olunca kesmek gerekiyor. Bence de tedavi disi kullanmayin, foliküller catlamiyor.

canım anlamadım soğan kürüyle kistler nasıl 2 katına çıktı. ben tam tersi biliyodum, soğan kürü kistlerin atılmına faydalı değilmi. her tedaviden sonra bende ilaçların yan etkisi olarak kist oluyo. en son tedavimden sonra yine kist olmasın diye soğan kürüne başladım ben. yanlış mı yaptım acaba....

kızlar valla benım gözum korktu neyepacağımı bılmıyorum.karasızı kaldım doktorumada sordum.sadece sebze yıyın proteınlı gıdalar alın meyve yıyın nun harıcınde bşey almayın dıyorla.napsak bılmıyorum.

ıncır kurunu ve soğan kurunu ıbrahım saracoğlu çok bahsettı ama sızde şimdi oyle soyleyınce korktum.enisekekec ed windowslive com burdanda göruşebılırız.

canım anlamadım soğan kürüyle kistler nasıl 2 katına çıktı. ben tam tersi biliyodum, soğan kürü kistlerin atılmına faydalı değilmi. her tedaviden sonra bende ilaçların yan etkisi olarak kist oluyo. en son tedavimden sonra yine kist olmasın diye soğan kürüne başladım ben. yanlış mı yaptım acaba....

Aynen böyle oldu. Kistim gitsin diye 10 gün sogan kürü yaptim, ilac da kullanmadim. 18mm lik kist 4 cm oldu. Ben de sok oldum. Sonra da pasa pasa ilacimi kullandim da kist yokoldu. Zaten yumurta rezervim az bir de hormonla baskilamiyayim diye düsünüp soganla tedavi etmeye calistim. O yüzden bu kürleri bence sadece tedaviye basladiginizda 10gün filan kadar kullanin, yumurtalar erkenden catlamasin diye de catlatma ignesinden önce kesin.

herkeste farklı tepkimi veriyor bu kürler acaba, benim 4 tüp denemem oldu ve her tedavide yumurta sayım 3 veya 4 oldu o kadar ilaca rağmen, 6 ay önce incir kürü yaptım ve o ay dr gittiğimde gelişmiş 2 tane yumurta olduğunu söyledi, iki ay önce 5,5 cm bir kistim olduğunu öğrendim dr bana tedavi uygulayalım kaybolmazsa amliyat dedi ve 15 gün soğan suyu içtim kontrole gittiğimde kist kaybolmuştu, tüp bebek 2 nci ve 4 ncü denememde tedaviye başladığımda ilaçlarla birlikte bal tarçın çörek otu yedim ve o iki denemede yumurta döllenmedi

geçen ay doğum kontrol hapı kullanmıştım tedaviye başlıycaktık onun için ama bazı sebeplerden başlayamadık o ay yine incir kürü yaptım tedviye başlıycam diye ve doğum kontrol hapına rağmen bir yumurta gelişmişti.ben soğan ve incir kürünün bana faydası olduğunu düşünüyorum

slm esingülcüm bende incir kürü yapıyorum bu ay 2. ayım kür 2X21 gün uygulanıyormuş sen 6 ay kullanmışsın bende devam etmek istiyorum.ama zararı olur diye korkuyorum devam etsem olurmu ki

slm esingülcüm bende incir kürü yapıyorum bu ay 2. ayım kür 2X21 gün uygulanıyormuş sen 6 ay kullanmışsın bende devam etmek istiyorum.ama zararı olur diye korkuyorum devam etsem olurmu ki

yok canım 6 ay değil 6 ay önce kullanmıştım, ben faydasını gördüm bu ay yine başlıycam

bu kürler zaten uzun süre kullanılmaz diye biliyorum sen tedaviye ne zaman başlıyorsun

X