Yumurta sayısını ve kalitesini arttırmak için DHEA

tüm konuyu baştan sona okudum:)
başaran arkadaşları tebrik ediyorum...
başaracagız inanıyorum.

kızlar ben 2.denemde bal çörek otu yemiştim.uzun bi süre.sonra ananas yedim suyunuda içtim.transferden sonrada bolcana dinlendşm.he birde 2.de bu sefer mutlaka olacak dedim ve pozitif oldum.rabbime şükür şimdi 2.5 aylık bir oğlum var.inşallah sizlerede rabbim bebekler versin.ne zor günlerdi bilirim

bende 1.5 ay DHEA kullandım yumurta sayım her zamankinden biraz fazlaydı, ama kalitesinde bir değişiklik olmadı... 10 yumurtam oluştu 2 tanesi kaliteli çıktı... bunu kulanmadan öncekinde 7 yumurtam çıkmıştı, 2 tanesi kaliteliydi...

kzlarr hamiş kalınca dhea kullanmayı kestınıs mıııııııı:18::18:

Kızım 3 yaşına girmek üzere ve ben kızıma bir kardeş için tüp bebek tedavisi öncesi yeniden DHEA'ya başlıyorum kızlar. Wish me luck :)

Arkadaşlar hemen söyleyeyim kullandım ve adetim 2 aydır olmuyor bence sakın kullanmayın. bu ilaçtan olduğunu düşünüyürom... doktor yazmıştı şimdi bu konu da yorum yapmıyor..

Bu DHEA İNO Folik'le eşdeğer bişey midir?
Bilen var mı?

Arkadaşlar hemen söyleyeyim kullandım ve adetim 2 aydır olmuyor bence sakın kullanmayın. bu ilaçtan olduğunu düşünüyürom... doktor yazmıştı şimdi bu konu da yorum yapmıyor..

canım benimde adetim gecikti kafayı yiyeceğim dhea kullanıyorum

mrb arkadaşlar. ben de de yumurta oluşumu yok amh 0.13 doktor yüzde 10-15 tüp bebek umudu var dedi çok az.tedaviye başladık 5 gün iğne kullandım ama testlerim çok kötü çıktı ve doktor tedaviyi keselim böyle olmaz dedi. 2 ay dinlen dedi.ve dhea verdi.daha almadım.bu konuyu okudum herkeste farklı etki yapıyor galiba.yarın almayı düşünüyorum hayırlısı

Dhea kullanan arkadasla sonuclariniz nedir acaba .. Anlatirmisiniz tecrubelerinizi...

DHEA'nın yumurta sayısını ve kalitesini arttırmak için kullanıldığını okumuştum. Günlerdir eczanelere ve internet sitelerinde arıyordum ki bugün nihayet buldum. Acaba kullanıp faydasını gören arkadaşımız var mı?
ben kullandım 2,5 kutu ara vermeden günde 3 tane en az 3 ay kulanmak gerekiyor. kişiden kişiye değişiyor faydası. her ihtimale karşı dr kontrolünde kullan ama ben gördüğümü düşünüyorum. ikinci tedavimde kaliteli embriyo elde ettik. 8. gün bhcg değerim 43,4. yanında qoenzim q10 kullandım. arı sütü bal polen yaptım. incir yemeye çalıştım hergün. vs vs. sigarayı bıraktım. kahve türk kahvesi hariç içmedim. vs vs tabi bol bol da duamettim.

ben kullandım 2,5 kutu ara vermeden günde 3 tane en az 3 ay kulanmak gerekiyor. kişiden kişiye değişiyor faydası. her ihtimale karşı dr kontrolünde kullan ama ben gördüğümü düşünüyorum. ikinci tedavimde kaliteli embriyo elde ettik. 8. gün bhcg değerim 43,4. yanında qoenzim q10 kullandım. arı sütü bal polen yaptım. incir yemeye çalıştım hergün. vs vs. sigarayı bıraktım. kahve türk kahvesi hariç içmedim. vs vs tabi bol bol da duamettim.
Oylemi masallah
oylemi masallh siZde rezerv azligi varmiydi bende var de verdi dhea yi bu 2. Ayim q10 de kullaniyorum ari sutu polen bal da bakalim mart sonu gidicem sonuc ne olacak. Sizin kullanmadan once ki sayi ile sonra ki yumurta sayisi farketti oylemi insallah bende ayni sonucu gorurum

X