Gebeliğe Hazırlık Yumurta Takibi Öncesi İlla Rahim Filmi Çekilmeli Mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Girlpower22

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
184
325
26
Merhaba ben 15 gün önce polikistik over oldugumu ögrendim. 8 aydır gebelik olusmadı. Adet olunca hormon testi yaptırmaya gidicem. Daha sonra sonucla doktora gidicem. Yumurta takibi istiyorum. Ama doktor illa rahim filmi ister mi öncesinde?

Merhaba ben 15 gün önce polikistik over oldugumu ögrendim. 8 aydır gebelik olusmadı. Adet olunca hormon testi yaptırmaya gidicem. Daha sonra sonucla doktora gidicem. Yumurta takibi istiyorum. Ama doktor illa rahim filmi ister mi öncesinde?
merhaba çoğu doktor istemiyor ama tüplerde sorun varsa ne kadar iyi yumurta olursa olsun sperm ulaşmıyor . ben de iki senedir istiyorum mesela 5 sene önce öğrendim pkos olduğumu. ve kasım ayında çektirmeyi düşünüyorum film

Hemen illa hsg demez ama her dr da bir değil söyleye bilir de

Pcos oldugunuzu vajinal ultrasonla mi öğrendiniz. Yoksa baska bir test vs yapılıyor mu teşhis koyarken

Merhaba, benim doktorum kan tahlillerimden sonra tedaviye başlamadan kesinlikle rahim filmi çekilmemi istemişti. Çünkü eğer tüplerinde bir tıkanıklık varsa boşu boşuna tedavi uygulamış oluruz öncelikte rahim filmini de görelim demişti.

X