yumurta toplama da olgun yumurta olmayıp tedavi kesildi mi

Amh kaç hsg çektir muhakkak burda devltte6 yok özelde cektirdim o kadar kolaymiski 10 kere bile çektiririm anestizili hemen bitiyor hiç birşey yok bende temiz çıktı amh 0.04 her gittiğim doktor tup bebek dedi 1 yıl 3 ay evliyim eşim hemen tuo hebek istemiyor deneriz en son çare diyor yumurtalarını kendin gelisyor vitamin vs
teşekkür ediyorum tamam bir doktor bulup yaptırmam lazım teşekkür ediyorum

şuan okudum çok kuşkulanmaya başladım doktordan sizin yazıyı okuduktan sonra zaten içim hiç rahat değil evet doktor anestezi yapmadan önce de baktı gayet iyiydi bana anestezi yapıldı sonra ayıldım eşime sordum sperm aldılar mı diye hayır dedi gerek kalmamış dedi çok saşırdım
Bir de sizin bahsettiğiniz işlem tüp bebek işlemi, aşılama yazmışsınız yukarda ama aşılamada eşinizden alınan sperm bir kataterle size aktarılıyor anestezi verilmeden yumurta toplama vs yapılmıyor yani

Bir de sizin bahsettiğiniz işlem tüp bebek işlemi, aşılama yazmışsınız yukarda ama aşılamada eşinizden alınan sperm bir kataterle size aktarılıyor anestezi verilmeden yumurta toplama vs yapılmıyor yani
anestezi verilip yumurta toplandı dedi doktor ama topladıktan sonra yumurta olgun değil dedi

X