Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

semramus bügün 5.günüm benim , allahıma cok sükür benim kez cok hızlı yanıt verdi anlattım gibi bügün den itibaren dozajıda düsürdü nazenin sende de mi oldu?benim ilk kez basıma geldi doktor bir an korktugum olay basıma geldi dedi sonra bu dedi catlamasın bekletelim digerleri gelsin dedi nazenin ilk kez icim bu kadar rahat ve pozitif kendi kendime diyorum ne oluyor bana böyle cok mutluyum allah hayırlara cıkarır insallah:KK1:yarın bakalım ne diyecek yakın gibi geliyo toplayacagı zaman

düş canım sanki anneliğine az kaldı gibi tatlım......inşallah en güzel haberini kısa sürede burada yazacaksın:KK49:......moralini hiç bozma pozitiflik dorukta olsun teyze olmak isteyen ve sana dua eden kader arkadaşların olduğunu hiç unutma.....ben tek kızım hiç bir zaman teyze olamıyacağım amaaaaa burada bir sürü bir sürüüüüü yiğenlerim olacak..... :KK66:

merhaba kizlar bende 41 yasindayim bu ikinci denemem 1.denememde sadece iki yumurtam olustu onlarda dollenmedi transfer gerceklesmedi, bu denemeden sonra 3 ay ara verdim bu arada hayit diye bir bitkinin tabletini kullandim dogurganligi artirdigi soyleniyor,bu defada 5 yumurtam olustu 4 tanesi dollendi 3 tanesi kaliteli dendi ve iki tanesi transfer edildi RABBIME sukur simdi hamileyim umudunuzu kaybetmeyin duayida eksik etmeyin RABBIM isteyince veriyor dunyaya gelip kucagima almayida nasip eder insaallah

edanur1 merhaba.çok sevindim hayırlısıyla kucağınada alırsın inşallah.Senin yumurta rezervin nasıldı?Bir de Bu kullandığın tabletin adı neydi.Ben kendisini demleyip içiyorum günde 1 bardak.

edanur1 merhaba.çok sevindim hayırlısıyla kucağınada alırsın inşallah.Senin yumurta rezervin nasıldı?Bir de Bu kullandığın tabletin adı neydi.Ben kendisini demleyip içiyorum günde 1 bardak.
ilk tedavin yarıda kalmışya onun ücreti nasıl oluyo peki,tüp bebek tedavisi normalde ne kadara mal oluyor,yarım kalınca ne kadar oluyor?

Duscugum bu tedavinle bebegine kavusmani diliyorum... Insallah hersey yolunda gidecek.. ama neden kac tane yumurta oldugunu soylemiyorlar anlamadim? burada butun yumurtalarin ne var ne yok mm lerini rontgene yaziyorlar. eminim onlarda not aliyordur. saglikli olsunlarda gobusune konsunlar insallah tatlim... Persembe gununde Insallah harika gecsin hayatim..

Duscugum bu tedavinle bebegine kavusmani diliyorum... Insallah hersey yolunda gidecek.. ama neden kac tane yumurta oldugunu soylemiyorlar anlamadim? burada butun yumurtalarin ne var ne yok mm lerini rontgene yaziyorlar. eminim onlarda not aliyordur. saglikli olsunlarda gobusune konsunlar insallah tatlim... Persembe gununde Insallah harika gecsin hayatim..

imojcum 7 folikülle basladım ben tedaviye doktor dedi 8 alıcam gibi ama dur bakalım dedi .ya not alıcaktım salı günü igneleri kullandıktan sonra ilk kontrol du faka t bir tanesi digerlerine göre cok büyüyünce 15 mm olmus diyince doktorda bende simdi ne olucak diye panikledik yani o esnada
digerlerini kac mm sormayı unuttum .yarın bir daha sorarım insallah ,sagolun kızlar süpersiniz picassocum insallah az kaldı teyze olucaksın hazırlan yavas yavas:KK1:

Son düzenleme:
duş inşallah canım hayırlı haberini heycanla bekliyoruz.....

kızlar ben bugün bir aptallık yaptım bugün adet görmem gerekiyordu olmadım 2 gün öncesindede felaket adet sancısı çektim kasıklarımda belimde vs ama ertesi gün ağrı 2. adet günümmüş gibi azaldı bugün baya bir geçti fakat bende tık yok laboratuarda test yaptırdım 0,11 çıktı moralim bozuldu çıktım geldim doktora gösterme gereği bile duymadım bir an içimden doktor aptal ne olmasını bekliyorduki diye düşünür dedim.....yani böyle canlarım bir anlık hayal dünyasına kapıldım sonucumuda aldım geldim hayırlısı olur inşallahhh inşallah rabbim bir gün bu günleri unutturur.....

üzülme canım ya,hersey kısmet ben varya hic reglim gecipde gebelik testi yapamadım icimde kaldı,
bende cok istiyorum güzel haber vermeyi sizlere, sevdiklerime ,insallah nasip eder rabbim istegimi .
Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün.

Son düzenleme:
Duscum sen hic panikleme simdi bunun zamani degil.. keyifli keyifli git ultrasonlarina.. 8 tane alirim diyorsa dr. vardir bir bildigi.. icini rahat tut tatlim..

picassoocum hic de oyle aptallik felan degil.. normal boyle hissetmen.. tedavin nezaman baslayacak?

bu arada nazeninin de baslamasi lazim di degil mi kislar?

kocaman optum kisslar sizi..

Duscum sen hic panikleme simdi bunun zamani degil.. keyifli keyifli git ultrasonlarina.. 8 tane alirim diyorsa dr. vardir bir bildigi.. icini rahat tut tatlim..

picassoocum hic de oyle aptallik felan degil.. normal boyle hissetmen.. tedavin nezaman baslayacak?

bu arada nazeninin de baslamasi lazim di degil mi kislar?

kocaman optum kisslar sizi..

canım bu seferki reglim de değilde diğerinde martın sonunda yani......

Kızlar moralim çok bozuk.çok tesadüf bir şey oldu.eşimin tayini kıbrısa çıkma durumu vardı.bende kıbrıs tüp bebek diye google dan arama yaptım.ortadoğu kıbrıs tüp bebek diye bir yer çıktı.neyse ..
ekibine baktım çıktım.tesadüfe bakın .biraz önce babam aradı "kıbrısta bi köylümüz tüp bebekte çalışıyomuş hemşireymiş sanrıım senin numaranı verdik arayacak konuş müsaitsen.dün baktığım isim aynı kişi beni bugün aradı.bundada bir hikmet var dedim önce aramadan.kız telefonla durumumu söyler söylemez yumurta dönoru nu düşünmez misiniz.bence zaman da kaybetmeyin.falan filan.tüylerim diken diken oldu.yaşım daha küçük dedim.biraz daha beklerim öyle birşeye karar vermek için çok erken.yapabilirseniz bana yumurta kalitesi artırıcı ne önere bilir doktorunuz dedim.istanbulda muayenesi var bir ugra tahlillerinle yardımcı olur doktorumuz dedi.kapattı.gözlerim doldu.işteyim.zırlamak istiyorum boğuluyorummm.

semracım daha çok gençsin sen bakma onlara. beş yumurta da gayet iyi. sen moralini yüksek tut canım

Kızlar moralim çok bozuk.çok tesadüf bir şey oldu.eşimin tayini kıbrısa çıkma durumu vardı.bende kıbrıs tüp bebek diye google dan arama yaptım.ortadoğu kıbrıs tüp bebek diye bir yer çıktı.neyse ..
ekibine baktım çıktım.tesadüfe bakın .biraz önce babam aradı "kıbrısta bi köylümüz tüp bebekte çalışıyomuş hemşireymiş sanrıım senin numaranı verdik arayacak konuş müsaitsen.dün baktığım isim aynı kişi beni bugün aradı.bundada bir hikmet var dedim önce aramadan.kız telefonla durumumu söyler söylemez yumurta dönoru nu düşünmez misiniz.bence zaman da kaybetmeyin.falan filan.tüylerim diken diken oldu.yaşım daha küçük dedim.biraz daha beklerim öyle birşeye karar vermek için çok erken.yapabilirseniz bana yumurta kalitesi artırıcı ne önere bilir doktorunuz dedim.istanbulda muayenesi var bir ugra tahlillerinle yardımcı olur doktorumuz dedi.kapattı.gözlerim doldu.işteyim.zırlamak istiyorum boğuluyorummm.

semramus, bence de üzme kendini..stres bizim en büyük düşmanımız içini ferah tut..geçen gün bir arkadaşım aradı ona kesin menepoz teşhisi konmuş tüp bebek ihtimali bile vermemişler. o da hiçbir şey denememiş bile veeeee normal bir şekilde hamile kalmış..şimdi 2 aylık bir oğlu var..sadece rahat ol..insanlar ne derse desin..elimizden geleni yapıp Allaha güvenicez..biz de kucağımıza alıcaz yavrularımızı inş...

canım kusura bakma hani köylünüzmüşte hakikaten saçmlamı...... ve şuda var ankara hrs de embriyolog aykut bey var onunla bir sohbet esnasında konuşmuştuk bu durumun son çaresi nedir diye..... olurda ki inşallah olmaz tek yumurtayla bile çok başarı kaydeden hastalarımız oluyor hani farzı misal dönor sakın kıbrıs da düşünmeyin arkadaşlar gitmişler çalışmalara bakmak için mesleklerinden nefret etmişler bu olay soyu dewam etmek adına neden bir hayat kadının olsun giderim ewlatlık alırım kardeşim diyor veya ikimizden birininmi olsun yunanistanda italyada daha oturmuş yerlerde yaptırırım kıbrıs inanın ağzıma gelmiyor anlatmak istemiyorum dedi artık neler olmuşsa.....sanada gelince canım daha yaşın kaçta senin 5 yumurta kaliteli oldummu ki unutma her ay hatta her yumurta birbirinden bağımsız en kötü ihtimal 3 toplandı 2si döllendi teki dondurulmuş teki transfer :)))) seneyede diğeri ohhhh hoş ben 5 tane döllense 5 nide transfer isterim de nirdeeeee :))

arkadaşlar merhaba bende yaşadıklarımı sizinle paylaşmak istedim, ben 28 yaşındayım 3,5 yıllık evliyim ilk 1,5 sene korunduk sonrasında bebeğe karar verdik bir yıl sonunda hamile kalamayınca hormon testlerimi yaptırdım ve malesef fsh:16 çıktı bir ay sonra tekrarlattık testi bu seferde 22 çıktı resmen şok yaşadım böyle bi durum yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi ve doktorumuz bizi hemen tüp bebeğe yönlendirdi bundan 5-6 ay önce tüp bebek tedavisine başladık sadece 1 yumurta toplandı ve döllendi ama malesef tutmadı, doktorum 2 ay sonra tekrar tüp bebek için çağırdı, bende 2 ay kendimi toparlayıp sonrasında dhea ya başladım 2 ay kullanıp sonra tedaviye başlamaya karar vedim ve bir ay kullandıktan sonra hamile kaldığımı öğrendim nasıl bir mutluluktu anlatamam size ama malesef 9. haftamda kalbinin durduğunu öğrendik allah kimseye yaşatmasın bu acıyı çok zor 8 ocakta kürtaj oldum yani 2 ay oldu. çok zor süreçler bunlar Allahım tez zamanda şifa verir inşallah hepimize.

semramus inan yazını okurken yuh !dedim nasıl böyle bir kelime kullanır ya,herseyimiz bitmis mi ne olmus cok sükür yumurta var sperm var ne döneriymis cok kötü bi yaklasım bu ya.yumurta rezerv azsa ne olmus sonucda bize kac tane transfer edilecek ki rabbim cok büyük o istedikden sonra hersey olur .Elimizden gelini yapacak , duamızı edicez , gerisini rabbime bırakıcak .ilk önce beynimizde ki negatif düsünceleri atmalıyız gerisi ins gelicek ben inanıyorum bizde anne olucaz......:KK71::KK71::KK71::KK71:hadi bakalım toparlan biraz.........

hayal yazını ilk basda okuyunca heyecanladım.sonra cok üzüldüm cok cok gecmis olsun allah bir daha yasatmasın .kızlar bugun yeni bir dua ögrendim allah nasip ederse ben yapıcam sizde yapın
kuranı kerimde ha mim süresi var onu yarın okuyun sela okunmadan bitirin sonra duanızı yapın
rabbim dualarımzı kabul etsin ins:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:hepiniz aklımdasınız

arkadaşlar merhaba bende yaşadıklarımı sizinle paylaşmak istedim, ben 28 yaşındayım 3,5 yıllık evliyim ilk 1,5 sene korunduk sonrasında bebeğe karar verdik bir yıl sonunda hamile kalamayınca hormon testlerimi yaptırdım ve malesef fsh:16 çıktı bir ay sonra tekrarlattık testi bu seferde 22 çıktı resmen şok yaşadım böyle bi durum yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi ve doktorumuz bizi hemen tüp bebeğe yönlendirdi bundan 5-6 ay önce tüp bebek tedavisine başladık sadece 1 yumurta toplandı ve döllendi ama malesef tutmadı, doktorum 2 ay sonra tekrar tüp bebek için çağırdı, bende 2 ay kendimi toparlayıp sonrasında dhea ya başladım 2 ay kullanıp sonra tedaviye başlamaya karar vedim ve bir ay kullandıktan sonra hamile kaldığımı öğrendim nasıl bir mutluluktu anlatamam size ama malesef 9. haftamda kalbinin durduğunu öğrendik allah kimseye yaşatmasın bu acıyı çok zor 8 ocakta kürtaj oldum yani 2 ay oldu. çok zor süreçler bunlar Allahım tez zamanda şifa verir inşallah hepimize.

canım duşün söylediği gibi bende ilk çok heycanlandım sonrası ama yaaaa dedim.....inşallah rabbim hayırlısı ile sağlıklı kucağına almayı nasib ederekten tekrar böyle bir spriz yaşatır tatlım hiç umudunu kaybetme......

kızlar buarada nazenin yokmu buaralar banamı öyle geliyor.....tüp bebekde başarının sırrı gibilerinden kitap yazacaktı bende kapak, reklam tasarımlarını yapacaktım gizli gizli onamı başladıki :)))

düş tatlım senin yumoşlar ne alemde günlük yaz lütfen cewap vermesemde günlük takip ediyorum haberin olsun canım dualarımız seninle önerdiğin duayıda yarın okuyacağım 2 gündür geciken reglim inşallah yarına denk gelmez gecikti 1 gün daha dursun canım değilmi :)))

X