Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

yol arkadaslarım size son ana kadar yazmak istemedim biliyosunuz maglum bahceciden yasadıklarımdan sonra korktum, 2 gündür laborotuardan güzel haber alayım diye bekledim cok sükür hersey yolundaymıs 4 yumurta aldı doktorum 4 taneside olgun cıktı 3 tanesi döllendi simdi konusdum dediler cok sükür hersey yolundaymıs yarın 12 de transferim var allahım sana cok sükür ya varya oturdum aglıyorum:KK43: simdi hepinize cok tesekkur ediyorum hepinizin duaları sagyesinde oldu rabbim bu kadarını da nasip etti ya insallah gerisi gelir biraz kendime gelim yine yazarım ....

Canım 32 yaşındayım bendede 4 yumurta çıktı:KK30: İlkın kahroldum...Nasıl olucak bu iş diyordum...Senin gibi 3 tane döllendi...2 tanesi birinci kalite embriyo...Birkaç gün önce test sonucumu aldım ve hamileyım...Lütfen kendinizi üzmeyın...1 tane bile kaliteli yumurta buldularmı başarılı sonuca ulaşabiiliyorlar...Allahım hepimizin yardımcısı olsun...

Canım 32 yaşındayım bendede 4 yumurta çıktı:KK30: İlkın kahroldum...Nasıl olucak bu iş diyordum...Senin gibi 3 tane döllendi...2 tanesi birinci kalite embriyo...Birkaç gün önce test sonucumu aldım ve hamileyım...Lütfen kendinizi üzmeyın...1 tane bile kaliteli yumurta buldularmı başarılı sonuca ulaşabiiliyorlar...Allahım hepimizin yardımcısı olsun...

Bunu okuyunca bendeki moralde yükseldi..Allah sağlıkla bebişini yada bebişlerini kucağına almayı nasip etsin inşallah....

canım öncelikle tedavin hayırlı olsun....inşallah bebişini kucağına almakda nasip olur.....yumoş meselesine gelince bu durum tek yaşa bağlı değil ben 30 yaşındayım bende de rezerve azlığı var ve burdaki arkadaşlarımdada hatta benden küçük olanlardada yaşa ve yumoşa çok takılma neleri okuduk burda tek olsun kaliteli olsun sen moralini yüksek tutu sadece ve tüm kalbinle inan muhakkak gelip seni bulacaktır mutluluk :)))

Canım benim çok sağol..Umarım allah hepimizin gönlüne göre verir....Ama dediğin gibi moral çok önemli galiba...

canım ya hayırlı olsun rabbim kucağına almayıda nasip eder inşallahhhh.....
DARISIDA BİZE OLSUN :)))

arkadaslar simdi geldim transferim oldu cok sükür 2 tane 8 hücreli embryo transfer edildi allahım insallah sıkı sıkı tutunsunlar insallah .1 taneside iyiyimis fakat tane donduramıyoruz dediler üzüldüm birazcık.nazeninden ses merak ediyorum cok

insallah allah bize da nasip eder allah tamamına erdirsin insallah:KK49:

Amin kızlar inş. darısı başınıza...Dediğim gibi önemli olan çok ama sağlıklı olmayan yumurta değil...Az olupta sağlıklı olması da yeterli anne olmak için :KK34: Öpüyorum sizleri Allahım sizlerle olsun :KK34::KK16::KK16::KK16:

arkadaslar simdi geldim transferim oldu cok sükür 2 tane 8 hücreli embryo transfer edildi allahım insallah sıkı sıkı tutunsunlar insallah .1 taneside iyiyimis fakat tane donduramıyoruz dediler üzüldüm birazcık.nazeninden ses merak ediyorum cok

dus cum heyacanla bekliyorum sonuçlarını,inşallah bebeklerini kucağına alacaksın :) kalbimiz seninle.

uzun süredir giremedim düş sevindm hadi hayırlısı canım nazenin den ne haber geriyi dönüp okumadım daha

ya toigimizde birde hamiş varmış şükürler olsun benimde az kaldı mayısta olacak bakalım

transferin hayırlı olsun dus,
bebişlerin de sana sıkı sıkı tutunur inş..moralini yüksek tut..inş pozitif sonucunu bekliyoruz...

Miacim gercekten adina cok sevindim. Allah tamamina erdirsin.

Duscugum hadi hayirlisi bebislerini aldin geldin. bak simdi sen bir anne sayilirsin gobusunde bebislerin.

Nazenin hakikaten neredesin merak ettik nasil gecti dr. hersey yolunda mi canim?

tüm iyi dilekler ve dualar için çok sağolun iyi niyetli ,temiz kalpli yol arkadaşlarım ....

tedavimin sonunda hayallerimize kavuşamadık.Günlerce içimdeki bir boşluğa aşk beslemişim ve terk edildim:KK43:
üzgünüm ,canım yanıyorr ama geçecek biliyorum sadece zamannnn

hepinize çok teşekkür ederim...

buarada düş tüm kalbim seninle biliyorsun..inşallah başaracaksın
zamanı gelmiştir inşallahhh..dualarımdasın

Son düzenleme:
merhaba kızlar,
malum hava koşullarından ötürü giremedim siteye internet hattı kesiliyor zaman zaman,

öncelikle düş süper bir haber 4 yumurta çıkması harika , ben bire razıyım biliyorsunuz, hadi bakalım bak ne çabuk hemen transfer de olmuş haydı hayırlı haberlerini bekliyoruz canım:),

starsuziecim canımmm, çok üzüldüm yaa halbuki valla çok olumlu hissediyordum bende tuh beee,
şimdi nasıl hissettiğini tahmin edebiliyorum üüzlme demek çok saçma geliyor tabi ama bırakmak yok yola devam asla vazgeçmek yok , bu mücadele valla dava oldu yani, bende sonuna kadar ne yapabilirsem yapıcamm, canımm sıkma canını nolursun, doğru zamanı bekliyor belki de işte,

bana gelince, dr um kistler kaybolmuş dedi, aslına diyor kist olması iyi birşey biryerde folikul olduğunu gösterir bize diyor bu kistler zararlı cinsden olan kistler değildir diyor, neyse femara verdi bana 5 gun sabah akşam içecekmişim ve 6.gun görecek, sonra yüksek dozda puregon uyguylıycaz dedi,

çok heyecanlıyım , inşallah bu sefer diyorum, bu arada hocaya sordum bulduğum bitkisel ilaçları alabilirmiyim diye dedim, hiç mahsuru yok dedi, normal tedavi ile brilikte destek alınabilir bitkisel, alternatif tıb ben hepsine olumlu bakıyorum dedi,
bu durumda kızlar, varya, mutfaktaki bir dolabın içini sadece bu iş için kullandığım haplara ayırdım:),
1. vitex,2. vıola, 3. femara, 4. omega 3, 5. dong guaı,5. qenzın q10 , sabahlarıda o meşhur macun , ve zeytinyağı
artık ben elimden geleni yapıyorum, gerisi gerçekten olacaksa olacak tanrım en iyisini hayırlısını versin inşallah hepimize kızlar,

öpüyorum sizi çok çokkkk sevgiler,

merhaba kızlar,
malum hava koşullarından ötürü giremedim siteye internet hattı kesiliyor zaman zaman,

öncelikle düş süper bir haber 4 yumurta çıkması harika , ben bire razıyım biliyorsunuz, hadi bakalım bak ne çabuk hemen transfer de olmuş haydı hayırlı haberlerini bekliyoruz canım:),

starsuziecim canımmm, çok üzüldüm yaa halbuki valla çok olumlu hissediyordum bende tuh beee,
şimdi nasıl hissettiğini tahmin edebiliyorum üüzlme demek çok saçma geliyor tabi ama bırakmak yok yola devam asla vazgeçmek yok , bu mücadele valla dava oldu yani, bende sonuna kadar ne yapabilirsem yapıcamm, canımm sıkma canını nolursun, doğru zamanı bekliyor belki de işte,

bana gelince, dr um kistler kaybolmuş dedi, aslına diyor kist olması iyi birşey biryerde folikul olduğunu gösterir bize diyor bu kistler zararlı cinsden olan kistler değildir diyor, neyse femara verdi bana 5 gun sabah akşam içecekmişim ve 6.gun görecek, sonra yüksek dozda puregon uyguylıycaz dedi,

çok heyecanlıyım , inşallah bu sefer diyorum, bu arada hocaya sordum bulduğum bitkisel ilaçları alabilirmiyim diye dedim, hiç mahsuru yok dedi, normal tedavi ile brilikte destek alınabilir bitkisel, alternatif tıb ben hepsine olumlu bakıyorum dedi,
bu durumda kızlar, varya, mutfaktaki bir dolabın içini sadece bu iş için kullandığım haplara ayırdım:),
1. vitex,2. vıola, 3. femara, 4. omega 3, 5. dong guaı,5. qenzın q10 , sabahlarıda o meşhur macun , ve zeytinyağı
artık ben elimden geleni yapıyorum, gerisi gerçekten olacaksa olacak tanrım en iyisini hayırlısını versin inşallah hepimize kızlar,

öpüyorum sizi çok çokkkk sevgiler,

kızlar mrb ankarada tavsiye edeceğiniz tüp bebekle ilgilenen dr varmı?bana rezervlerimin düştüğünü bı an önce tüp bebek yaptırmam gerektiğini söledı dr um.gecen yaz kist amelıyatı oldum 29 yasındayım beklemek ıstıyorum ama bı yandan da daha kötü olurmu dıye endıselenıyorum
ıyı bı doktor arıyorum..anatolıa ya gıtmek ıstemıyorum.aü düşünüyorum cem bey varmıs orda ona ıyı dıyolar?timur gürgana gıden varmı?

kızlar mrb ankarada tavsiye edeceğiniz tüp bebekle ilgilenen dr varmı?bana rezervlerimin düştüğünü bı an önce tüp bebek yaptırmam gerektiğini söledı dr um.gecen yaz kist amelıyatı oldum 29 yasındayım beklemek ıstıyorum ama bı yandan da daha kötü olurmu dıye endıselenıyorum
ıyı bı doktor arıyorum..anatolıa ya gıtmek ıstemıyorum.aü düşünüyorum cem bey varmıs orda ona ıyı dıyolar?timur gürgana gıden varmı?

merhaba ebon.ben başkent üviversitesinde hulusi beye gidiyorum,henüz tüp bebek tedavisine başlamadık.senin amh kaç çıktı? fsh ve e2 değerin nedir?

Duş arkadaşım transferin hayırlı olsun canım.İnşallah bu kez bebeğin sana gelir ve bu tedavin son olur canım.2 tane 8 hücreli embriyo çok güzel bu kez başarıya ulaşıcan sakın stres yapma olur mu arkadaşım rahat ol o da çok önemli biliyorsun.

Starsuze arkadaşım şimdi sana ne desek boş biliyorum ama en kısa zamanda kendini toparlarsın inşallah.Seni en iyi bizler anlarız benim de 2 negatif tüp denemem oldu.İnsan kendini boşlukta hissediyor ama kendini sakın fazla yıpratma.Demekki daha zamanı gelmemiş bebeğinin.Zamanı gelince mutlaka seni bulacatır bebeğin.

Nazenin arkadaşım senin tedavinde hayırlı olsun canım.İnşallah bu kez başaracaksın.Bu azminin elinden kurtulamaycak bu kez.Sen de kan pıhtılaşması varmıydı ben yanlış mı hatırlıyorum.Bol bol yumurtaların oluşur inşallah.

Kızlar allah hepimize gönlümüzdeki muratları versin....Transferi olanlara hayırlı olsun...Umarım tutar ve sağlıkla bebeklerine kavuşurlar...Bende tedavideyim..Sadece 4 yumurtam oluştu ve pazartesi toplayacaklar...Çok heyecan ve stres var.....Pazartesiyi hayırlısı ile anlatsam...Ve olumlu olsa...

duscum hayirli olsun transverin allah tamamini erdirsin.benimde 1 folikel gördü dr.18 cm baya büyük bakalim bu ay kendiliginden hamile kalacakmiyim.

Duş arkadaşım transferin hayırlı olsun canım.İnşallah bu kez bebeğin sana gelir ve bu tedavin son olur canım.2 tane 8 hücreli embriyo çok güzel bu kez başarıya ulaşıcan sakın stres yapma olur mu arkadaşım rahat ol o da çok önemli biliyorsun.

Starsuze arkadaşım şimdi sana ne desek boş biliyorum ama en kısa zamanda kendini toparlarsın inşallah.Seni en iyi bizler anlarız benim de 2 negatif tüp denemem oldu.İnsan kendini boşlukta hissediyor ama kendini sakın fazla yıpratma.Demekki daha zamanı gelmemiş bebeğinin.Zamanı gelince mutlaka seni bulacatır bebeğin.

Nazenin arkadaşım senin tedavinde hayırlı olsun canım.İnşallah bu kez başaracaksın.Bu azminin elinden kurtulamaycak bu kez.Sen de kan pıhtılaşması varmıydı ben yanlış mı hatırlıyorum.Bol bol yumurtaların oluşur inşallah.

merhaba hülyacım,
bende herşey normaldi sadece yumurta çıkmıyor artık yani rezervde azlık var ve kaliteli olmuyor tabi, ama bakalım bu sefer ne olacak? açıkçası çok fazla umutlanmıyorum, çok ümitlenmiyorum, ama olumlu düşünüyorum ve unuttum kafamda, zaten hafta sonu cok yoğun geçecek seminerimiz var, pazartesi toplantım var, salı günü dr var, kafam bu konuya çok takılı değil, o yüzden rahat bırakıyorum bakalım ,
duamı ediyorum akşamları sevgili tanrım beni yalnız bırakma diyorum :)),

herşey inşallah gönlümüzce olur hepimizinnnnnnn...

sevgili hanımlar bakın, yumurtalar ve kaliteleri adında bir topicde yazmış bu sevgili arkadaşımız , bizlere umut olması için alıntı yaptım:))))Tanrı hepimize nasıp etsin inşalahhhhhhh:)))))

Arkadaşlar bende 37 yaşındayım FSH değerim 54 yumurta rezervini arttırmak için Üsküdar da Ermiş aktardan yumurta geliştirici macun ve çay aldım içeriklerini bilmiyorum ama 1. kutudan sonra FSH değerim 8 e düştü bu arada 3 ay boyunca da DHEA kullandım bunların sonucunda 1 tane folikül oluştu sonra iğnelere başladım folikül sayısı 3 e çıktı. tansfer sonucum pozitif şu anda 3 aylık hamileyim. yüce rabbim her isteyene hayırlı evlat nasip etsin

X