Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

zerrin benimde yaş 35 olmak üzere ama ben hep düzenli olurum kendiligimden bende bir gariplik var ama ne bakalım hep özellere gitttim bu sefer dedim aileme karışmayın devlette yaptıracagım dedim çünkü onlar paragöz degil

fsh ölçülmeden ultrasyona almadan başlanırmı hiç igneye asla arkadaşım

devlette adet günü çagırıyorlar önce kan tahlili sonra ultrasyon bakıyorlar sonuç iyi rahim filmi sonra başlıyacagın gün aradan ne kadar zaman geçerse geçsin isterse 2 gün tekrar testler
ve tek başlarına karar vermiyorlar ilaca tedaviye heyet toplnıyor sen kapıda bekliyorsun sonucu bildiriyorlar

fazla sırada yok ilgi alaka
yer ankara zekai tahir has.

giz ben orda doğmuşum benim mekandaymışsın :) buarada inan daha dün konusu geçti 3 negatif tüp denemesi olan bir arkadaş annem ben sohbet ederken annem ben kızıma anlatamadım sen git lütfen kaç akrabamız orda sonuç aldı ki bunların çoğuda 40 yaş üzeri biriside yengem sonra bir hesapladık hakikaten bir dolu çıktı çünkü biri sonuç alınca zincirleme gidildi sonuçta başarılı herşeyden önce adamların ticari kaygısı yok bence en doğru kararı vermişsin bence seninde orda daha farklı olacak....

gunaydinnnnlaarrrr...:)evet canim dhea demek istemistim.ben kendiligimden adet goremiyorum.ilaclarla oda cok zor bi sekilde.yas 32 oldu.senin fsh kac peki canim,kendiliginden adet olabiliyomususn peki....

Canım fsh martta 30 a düştü..Bende kendiliğimden 1 kez oldum kasımda ilk tüp denemesine kalkıştığımda ama şimdi hem bekleyemiyorum hemde olacağımı zannetmiyorumm..

Canım fsh martta 30 a düştü..Bende kendiliğimden 1 kez oldum kasımda ilk tüp denemesine kalkıştığımda ama şimdi hem bekleyemiyorum hemde olacağımı zannetmiyorumm..

gün doğmadan neler doğar biz burda neleri okuduk seninki neki sadece umudunu kaybetmeden sabırla stressiz bekle canım kürlerinide uyguluyorsun zaten inan sonuç alacaksın :)

zerrin benimde yaş 35 olmak üzere ama ben hep düzenli olurum kendiligimden bende bir gariplik var ama ne bakalım hep özellere gitttim bu sefer dedim aileme karışmayın devlette yaptıracagım dedim çünkü onlar paragöz degil

fsh ölçülmeden ultrasyona almadan başlanırmı hiç igneye asla arkadaşım

devlette adet günü çagırıyorlar önce kan tahlili sonra ultrasyon bakıyorlar sonuç iyi rahim filmi sonra başlıyacagın gün aradan ne kadar zaman geçerse geçsin isterse 2 gün tekrar testler
ve tek başlarına karar vermiyorlar ilaca tedaviye heyet toplnıyor sen kapıda bekliyorsun sonucu bildiriyorlar

fazla sırada yok ilgi alaka
yer ankara zekai tahir has.

hayırlı olsun Gizcim tedavin.. umarım bu sefer her şey yolunda gider arkadaşım..

slm kızalr has. geldim kan ultras. fsh şükürler olsun 9.45 düşmüş dhea sayesinde tabi birde sters yoktu tabi

yarın eşim sperm verecek onunla birlikte saat 2 de heyete girilicek okey derlerse hemen başlıyacagım olmazsada zaten mayıs kesin ama ben zorladım bu ay olsun diye ve evrakları hallettim yarın gelişmeleri yazarım

zerrin gerçekten iyi has. nasıl ilgi anlatamam canım ya bence dene

slm kızalr has. geldim kan ultras. fsh şükürler olsun 9.45 düşmüş dhea sayesinde tabi birde sters yoktu tabi

yarın eşim sperm verecek onunla birlikte saat 2 de heyete girilicek okey derlerse hemen başlıyacagım olmazsada zaten mayıs kesin ama ben zorladım bu ay olsun diye ve evrakları hallettim yarın gelişmeleri yazarım

slm canim bende dusunur oldum artik.bugun kan ultrason tahlil derken yarin aksama sonuclar belli olcak.ve tabi hala hastalanmadim.persembeye buraya gitmeyi dusunuyorm.bakalim hayirlisi..... iste herseyin basi stres ve bende bol bol mevcut......gizcigimm insalalh allahim senin icin hayirlisini verir...zamani geldiyse bu kez hersey guzel olcak insallah...guzel haberlerini mujdelersin insalalh

Son düzenleme:

canim bende hala hastalanmadim ama bugun kan ultrason tahlil hepsini verdim,dheaya devammmm....allahin izniyle bizimde bebislerimiz olurrr...umudunu kaybetme

Son düzenleme:
zerrin kan sonucu alınca yazbakalım ne durumda ama anlamadıgım adet olmadan bu ne kanı ya

iste daha adet olmadim tahliller kan sonuce gore sokturucu kullanacagim ondan sonra belli olcakmis.artik neye inancami kime gitcegimi sasirdim.bide zekai tahire gidecem kan sonuclarimi alinca bakalim onlar ne yol gostercek.baslayamadan yoruldugum oluyo bazennn... bazende mutlu neseliiii.... psikolojim bozuk sanirimmm

gün doğmadan neler doğar biz burda neleri okuduk seninki neki sadece umudunu kaybetmeden sabırla stressiz bekle canım kürlerinide uyguluyorsun zaten inan sonuç alacaksın :)
picassocum ağzından bal damlıyor canım inşşşşş sonuç alalım hepimizz..

Şükürler olsun canım hadi güzel haberler almak dileği ile sendennn..

canim bende hala hastalanmadim ama bugun kan ultrason tahlil hepsini verdim,dheaya devammmm....allahin izniyle bizimde bebislerimiz olurrr...umudunu kaybetme

Canım benimm adetsizken hormonlara baktılarsa zaten muhtemelen çok yüksek çıkar fsh falan..sen adet olunca gene yaptırr..Benim bu fsh ile tanışmam 6 ay öncesine dayanıyor..Laparoskopoiden sonra adet olamayınca hamileyim zannetmiştim ve tahlil yaptırmıştı daktırlar fsh 79 çıkmıştı.Ama daha sonra ilaç içip adet gördükten sonra daha farklı çıktı değerlerimm.Ve hangi doktora gittyisem adetliyken olanların geçerli olduğunu söylediler..Seni çok iyi anlıyorum bunalımını stresiniiii ahh ahhh..Ama sabır bizim tek çaremiz..Yaradana sığınıp istemekten başka hiç bir çaremiz yok canım..Peki folikül var dedimi doktorlar ultrason ile baktıklarında..Nasıl yorum yapmadılarmı..Yarın merakla bekliyorum canım inş hayırlı haberlerle gel canımm..

picassocum ağzından bal damlıyor canım inşşşşş sonuç alalım hepimizz..

Şükürler olsun canım hadi güzel haberler almak dileği ile sendennn..

Canım benimm adetsizken hormonlara baktılarsa zaten muhtemelen çok yüksek çıkar fsh falan..sen adet olunca gene yaptırr..Benim bu fsh ile tanışmam 6 ay öncesine dayanıyor..Laparoskopoiden sonra adet olamayınca hamileyim zannetmiştim ve tahlil yaptırmıştı daktırlar fsh 79 çıkmıştı.Ama daha sonra ilaç içip adet gördükten sonra daha farklı çıktı değerlerimm.Ve hangi doktora gittyisem adetliyken olanların geçerli olduğunu söylediler..Seni çok iyi anlıyorum bunalımını stresiniiii ahh ahhh..Ama sabır bizim tek çaremiz..Yaradana sığınıp istemekten başka hiç bir çaremiz yok canım..Peki folikül var dedimi doktorlar ultrason ile baktıklarında..Nasıl yorum yapmadılarmı..Yarın merakla bekliyorum canım inş hayırlı haberlerle gel canımm..

slm canim doktdan geldim.tahlil sonuclarim yuksek fsh yuksek iste suan sokturucu vrerdiler ve o zaman hastaligin 3.gunu yumurtalarima bakcaklarmis.suan sokturucuyu kullancam.dheaya devammmm....beklemeye devammm iste boyleeee.kizlar canimiz sag olsun allahim diledimmi bizimde zamani gelince bebislerimiz olurrr..

zerrın aramıza hosgeldın bende fsh cok yuksek mart ayı sonunda 119 du 2 ay bıesteron kullandım halen devam edıyorum ocak ayından ıtıbaren adet olmuyorun 4 ay oldu sıstım valla. doktor climen diye 21 draje ılac verdı 17 nisanda bıttı 8 gun oldu halen adet olmadım cok zor durumdayım bugun doktoru aradım yanındakı bayan hamılelık testı yaptır dedı nıye bılmıyorum sasırdım kaldım gıtmısken fsh da baktırayım dıyorum doktor bana polen bal karısımı ye dedı tarçın,bal,çörekotu yıyorum sabah ac karna , hayıt tohumu cayı ıcıyorum Allah yardımcımız olsun ınş.

slm canim doktdan geldim.tahlil sonuclarim yuksek fsh yuksek iste suan sokturucu vrerdiler ve o zaman hastaligin 3.gunu yumurtalarima bakcaklarmis.suan sokturucuyu kullancam.dheaya devammmm....beklemeye devammm iste boyleeee.kizlar canimiz sag olsun allahim diledimmi bizimde zamani gelince bebislerimiz olurrr..

Canım inş söktürücü ile adet olursun..
Bazen doktorları anlamıyorumm..
Zaten fsh yüksekse östrojen çok düşüktür muhtemelenn..
ve bu yüzdende rahim adet için yeterli kalınlığa gelmemiştir..
İnş cyclo yani hormon vermişlerdir..
Yoksa farlutal ile zor gibi geliyor bana..

Aynen canım tabiikide önce bizler iyi olmalıyızz..
Rabbim ne zaman nasib ettiyse yırtsakta kendimizi olmaz zaten..
Ama elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışarak beklemek bizim için en doğru olanı sanırsamm..
Öpüyorum çok..
İnş. 3. gün foliküller bizi sevindirir canımm..
Bu arada bende yarın doktor kontrolüne gidicem.Yeni bir doktora..
Bakalım benim yumoşlar ne almede..
DOktor folikül var başlayalım derse diye tuhaf bir duygu var içimde..
Daha geçen ay o kadar iğne vuruldum ama nasib tabikii.
Eğer akupunktur bir işe yarıyorsa bu aydan sonra uyarılan yumurtalar ile faydalarını görmem lazım..
Çünkü yumurtalıklarda oluşan yumiler 6 ay öncesinin uyarılan yumileri imiş..(alıntı;Prof.Hulusi Zeyneloğlu)
Hepimizin hakkında hayırlısı kıslaarr..:KK16::KK16::KK16:

mılstone, semramus nasılsınız ıyımısınız gizden guzel haberlerı okudum fsh dusmus masaallah darısı bızım basımıza ınş. ınş bebek haberlerınıde alırız

İnşşş bu topiktenn hamiş haberleri alıcaz ben inanıyorum kıslarr..

Son düzenleme:
mılstone, semramus nasılsınız ıyımısınız gizden guzel haberlerı okudum fsh dusmus masaallah darısı bızım basımıza ınş. ınş bebek haberlerınıde alırız

Canım slm seninle diğer topikten tanışıyoruzz..
İnan senin içinde hep çok dua ediyorumm..
8 gün oldu gelemdiyse bir yaptır canım.
İnş mucize olmuştur..
Ben cyclo ile adet görüyorum 21 günlük ilaç gene..
3. günün gecesinde adet gördüm yarında 3. günüm doktora gidicem ama bu ay fsh ölçtürmicemm.
Diğer aya fsh maceram çünkü 1 ay pas geçerek ölçtürmek en mantıklısı dedi daktırım..

Canım slm seninle diğer topikten tanışıyoruzz..
İnan senin içinde hep çok dua ediyorumm..
8 gün oldu gelemdiyse bir yaptır canım.
İnş mucize olmuştur..
Ben cyclo ile adet görüyorum 21 günlük ilaç gene..
3. günün gecesinde adet gördüm yarında 3. günüm doktora gidicem ama bu ay fsh ölçtürmicemm.
Diğer aya fsh maceram çünkü 1 ay pas geçerek ölçtürmek en mantıklısı dedi daktırım..

Allah razı olsun gulum senden mucize ınş olmustur ama hıc umudum yok ılac bıtıncemı adet olunur yoksa 10 gunu beleyımmı sasırdım yoksa test yaptırayımmı bu seferde negetıf cıktımı canı sıkılıyor :KK43:

Allah razı olsun gulum senden mucize ınş olmustur ama hıc umudum yok ılac bıtıncemı adet olunur yoksa 10 gunu beleyımmı sasırdım yoksa test yaptırayımmı bu seferde negetıf cıktımı canı sıkılıyor :KK43:

canım climeni bilmiyorumm..
Prospektüsünde ne yazıyorr..
Normalde cyclo içince ben 21 günü takip eden 3. günde adet oluyorum..Sadece geçen sefer adet olurum diye beklediğimden biraz ara açtığımdan anca 6. günün sonunda adet olmuştumm..
Hemde çok oluyorummm benn..
2 gündür yerimden kalkmıyorum düşünnn:KK9::KK9:
sende olduğunda ilaçla çokmu oluyorr canım bunu hep merak etmişimdirr..Doktora sormuştum bana ilaçla olduğundna böyle fazla demişti ama herkesde aynımı merak ediyorum açıkçası..

Sen 8 gün olmuş halen olmamışsan bir test yaptır derim canımm..
Evet biliyorum insanın morali çok bozuluyor ama kısa sürüyorr..Bu acaba ile durmaktan daha iyi bence..

kızlar geldim has. yasmin ve vitamin verdiler mayıs 14 de gidecegim ogün başlıyorum kesin

ne uzun ne kısa protokol dediler rezer azlıgı oldugu için farklı bir yöntem olacakmış anlamadım ya bu neyse

X