Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

aminnn cnm ya inşallah inşallah bu defa hamileyimdir...çok heycan yaptım şimdi...haklısın cnm 1 2 test daha yaptıktan sonra koyuluğa göre hemen doktora gidicem...daha öncede çift çizgi çıkmıştı ama böle pembemsi değildi gölge gibi renksizdi yada evirip çevirince ışıkta görünen bi çizgiydi belki oluşuodu gebelik ama adetle beraber atılıodu demek..bu seferki beni heycanlandırdı evirip çevirmeden karanlıkta bile gözüken çizgi inş.hamileliğimin habercisidir cnm...rabbim herkesin yuvasını ikişer üçer bebeklerle doldursun..bide aklıma takılan soru hcg 4 günde hemen artarmı idrar testinde çıkacak kadar :18::18::18::18:

ASYA senin çizgi daha net ve koyuysa hemen bi kan testine git bence...

allahım topiğimizin hamişleri çoğalsın inş.. hepimiz hamile olalım :KK49::KK49::KK49::KK49:

canım benim çizgi koyu hemde oldukça koyu iki teste de koyu yani idrar testi pozitif şimdi sıra kan testinde inşallal kan testi de iyi çıkar.Daha öncede ben ham,le kalmıştım ama bebeği kaybetmiştim o yüzden biraz tedirginim ama korkunun ecele faydası yok:KK43:Dualarınızı bekliyorum kızlar beni en iyi siler anlarsınız yarım kalan tüp denmeleri kaç kez opu transfer deken o kadar çok yoruldumki inaşşah bebeğime bu kez kavuşurumda bu çekilenler biter ben ve hepimiz normal bir hayata kavuşuruz.

asya ve polyana çok güzel haberler kızlar inanın çok mutlu oldum sizin adınıza inş hamilesinizdir..kızlar madem çift çizgileri gördünüz doktorlarınız arayın kan testine gitmesenizde en azından progestan yada başka haplara başlatabilir...asyacım dediğin gibi korkunun ecele faydası yok mecbur gidcen doktora arkadaşım bak düşüklerinde varmış bu hamileleiğinde tedbirini al yinede hemen git doktora.. bende eylülün 25 adet olmuştum hala olamadım..dün test yapmıştım idrardan saat akşam 4 gibi negatifti atmamıştım testimi sabah çok beli belirsiz çift çizgi gördüm...kızlar bide söktürücüde kullandım ben bu sabah bitti ...topiğimizde inş 3 hamişinizde ben olurum..

bebeğinin gelmesinde neresi vesile olacaksa allahım oraya yönlendirsin canım..akapunktur için ne kadar fiyat verdiler canım..ah ahh hem tüp hem akpunktur baya pahalıya mal olur..ama zzaten herşeyimizi bu yolda harcıyoruz..allah sonumuzu güzel eylesin..bende merak ediyorum senin yumileri..fsh ye hiç takma canım..büyümeyecekse fsh düşükkende bümeyebiliyor..bende olduğu gibi..bi tanesi bile bümedi..:KK53: hala şaşkınlığımı atamadım..:))

canım ya hiç sorma seans başına 100tl çok fazla ve kaç hafta ve ay sürücek kesin bişey tarih veremem dedi..şimdi dua ediyorum sadece canım şu durumda o parayı veremem ben..çalışmayı düşünüyorum en kısa zamanda çalışmam şart oldu.. iş başvurularım oldu haber bekliyorum bakalım hem kafamda dağılır..evde düşün düşün daha çok stres oluyorum..

gebelik idrar testleri sabah yapmak şartmı kızlar ya ben akşam yaptım dayanamadım.bu sonucu etkilermi bilgisi olan varsa cvp yazsın..akşam yaptığım negatif aynı teste sabah hafif çizgiyi gördüm kafam karıştı şimdi...yada gölgemi o ikinci çizgi..

asya ve polyana çok güzel haberler kızlar inanın çok mutlu oldum sizin adınıza inş hamilesinizdir..kızlar madem çift çizgileri gördünüz doktorlarınız arayın kan testine gitmesenizde en azından progestan yada başka haplara başlatabilir...asyacım dediğin gibi korkunun ecele faydası yok mecbur gidcen doktora arkadaşım bak düşüklerinde varmış bu hamileleiğinde tedbirini al yinede hemen git doktora.. bende eylülün 25 adet olmuştum hala olamadım..dün test yapmıştım idrardan saat akşam 4 gibi negatifti atmamıştım testimi sabah çok beli belirsiz çift çizgi gördüm...kızlar bide söktürücüde kullandım ben bu sabah bitti ...topiğimizde inş 3 hamişinizde ben olurum..
cnm ben 1 2 test daha yapıp koyulaşırssa hemen doktora gidicem inşallah hamileyizdir...foto eklemiştim çift çizgimi sende gördünmü cnmya emin olmak için herkese soruyorum :emir_bebek:.....
cnm testi atmadıysan bi ekle bakalım sende fotoyu ona göre yorum yapalım..benimki gibimi çıktı ikinci çizgi...

gebelik idrar testleri sabah yapmak şartmı kızlar ya ben akşam yaptım dayanamadım.bu sonucu etkilermi bilgisi olan varsa cvp yazsın..akşam yaptığım negatif aynı teste sabah hafif çizgiyi gördüm kafam karıştı şimdi...yada gölgemi o ikinci çizgi..

cnm günün her saati yapılabilirmiş ama sabahki idrardaki hcg daha çok olurmuş ondan sabah öneriyolar....inşallah cnm topiğimizdeki herkes hamile kalır :KK49::KK49::KK49: çizgin pembemiydi cnm bi foto eklesene attıysan sabah ilk idrarla tekrarlayıp öle koy foto cnm burda test örneklerini araştırıken biri test yapmış negatif çıkmış atmmamış sen gibi sabah bakmış çift çizgi ve hamileymiş cnm ya inş...sendede vardır..hepimiz hamile olalımyaa..artık bebeişlerimizden bahsedelim

Son düzenleme:

canım inşallah gebesindir.ama gebelikt estini atmayacaksın ilk 4 dakika içerisinde çizginin belli olması lazım.ne yaptın merak ediyorum:)

güzel haftasonları kızlar inşş güzel haberlere gebe topiğimiz :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kızlarrr şu testlerin fotsosunu koyun ya merak ettim

kızlarrr şu testlerin fotsosunu koyun ya merak ettim
ben koydum cnm önceki sayfalarda var...
Ben bugün bir idrar testi daha yapacam onun fotosunu koyarım ama nasıl ekleniyor siteye.

http://www.kadinlarkulubu.com/sik-so...l-eklenir.html
ben burdan öğrendim cnm resim eklemeyi dene istersen....birde testinin markası ne cnm...

kızlarrrrrr ben bugün yine test yaptım teste göre yine hamileyim :KK53::KK53: ama hala şüpelerim var öncedende bende çizft çizgi çıktığı için acaba diyorum test kitinin kendi çizgisimi pembeleşti...ama ikinci çizgi 1 dkk içinde göründü hemen yani hiç beklemedim...hemen oluştu..bide dün yaptığım kite baktım durdukça dahada koyulaşmış iki çizgide aynı koyuluğa gelmiş.. önceki ayda çıkan ikinci çizgi ertesi gün soluyodu kayboluyodu..dünkü dahada koyulaşmış...şüpedeyim eşim gelince eşime test yapmayı düşünüyorum bakalım odamı hamile :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: tabi onu nasıl ikna edecem bilemiyorum test yapmaya :KK14::KK14::KK14: yada yakın bi arkadaşım var acaba onamı yaptırsam bugün testi bakalım herkestemi ikinci çizgi çıkacak :KK53::KK53::KK53::KK53:

GULNEVA senin testin markası neydi cnm....

ben burdan öğrendim cnm resim eklemeyi dene istersen....birde testinin markası ne cnm...

Kızlarrrrrr ben bugün yine test yaptım teste göre yine hamileyim :KK53::KK53: Ama hala şüpelerim var öncedende bende çizft çizgi çıktığı için acaba diyorum test kitinin kendi çizgisimi pembeleşti...ama ikinci çizgi 1 dkk içinde göründü hemen yani hiç beklemedim...hemen oluştu..bide dün yaptığım kite baktım durdukça dahada koyulaşmış iki çizgide aynı koyuluğa gelmiş.. önceki ayda çıkan ikinci çizgi ertesi gün soluyodu kayboluyodu..dünkü dahada koyulaşmış...şüpedeyim eşim gelince eşime test yapmayı düşünüyorum bakalım odamı hamile :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Tabi onu nasıl ikna edecem bilemiyorum test yapmaya :KK14::KK14::KK14: Yada yakın bi arkadaşım var acaba onamı yaptırsam bugün testi bakalım herkestemi ikinci çizgi çıkacak :KK53::KK53::KK53::KK53:

Gulneva senin testin markası neydi cnm....

canım yeni yaptığınıda eklersen yorum yapmak kolaylaşır

EVET BAKTIR FOTOYA SİLİK AMA 2. ÇİZGİ VAR BENCE SEN PZRTS SAĞLIK OCAĞINDA BİLE OLSA (hani 2 gün sonra geliyor sonuç dmeiştin ya olsun )KAN VERDE DEĞERLER NASILMIŞ BAK

canım yeni yaptığınıda eklersen yorum yapmak kolaylaşır

EVET BAKTIR FOTOYA SİLİK AMA 2. ÇİZGİ VAR BENCE SEN PZRTS SAĞLIK OCAĞINDA BİLE OLSA (hani 2 gün sonra geliyor sonuç dmeiştin ya olsun )KAN VERDE DEĞERLER NASILMIŞ BAK

bu günkinide eklesene

cnm resimleri çektim hafıza kartımı kabul etmio telefonum yükleyemedim ama eşim gelince mutlaka yüklücem onun telefonundan birazdan...

:) aslında acele etmem gerek

bence acele değilde kafanı rahatlatmak için git...progestan hap verir belki yada kan sulandırıcı iğneler vuruyolar biliyosun bebek düşmesin tutunsun diye..inş bebeişin annesine sımsıkı bağlanır..

cnm resimleri çektim hafıza kartımı kabul etmio telefonum yükleyemedim ama eşim gelince mutlaka yüklücem onun telefonundan birazdan...

canım ben testimi dün attım eşime gösterdim çizgi varda koyu renk değil..çizgi belirmiş ama buharlaşma çizgisi herhalde renksiz ama daha önce buharlaşma çizgisi bile çıkmıyodu..eşim büyük ihtimale yok umutlanma sonra üzülüyosun diyo..bencede yok olamaz..söktürcüye ramen gelmedi kırmızılar ama...
..salı sabahı tekrarlıycam adetim gelmedi bugün 45 günüm...hala gelen giden yokk..bu sabah tekrarladınmı testini cnım çıktımı yine çift çizgi..

kızlarrrrrr ben bugün yine test yaptım teste göre yine hamileyim :KK53::KK53: ama hala şüpelerim var öncedende bende çizft çizgi çıktığı için acaba diyorum test kitinin kendi çizgisimi pembeleşti...ama ikinci çizgi 1 dkk içinde göründü hemen yani hiç beklemedim...hemen oluştu..bide dün yaptığım kite baktım durdukça dahada koyulaşmış iki çizgide aynı koyuluğa gelmiş.. önceki ayda çıkan ikinci çizgi ertesi gün soluyodu kayboluyodu..dünkü dahada koyulaşmış...şüpedeyim eşim gelince eşime test yapmayı düşünüyorum bakalım odamı hamile :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: tabi onu nasıl ikna edecem bilemiyorum test yapmaya :KK14::KK14::KK14: yada yakın bi arkadaşım var acaba onamı yaptırsam bugün testi bakalım herkestemi ikinci çizgi çıkacak :KK53::KK53::KK53::KK53:

GULNEVA senin testin markası neydi cnm....

canım üst üste ikinci çizgi çıkarmı..hamilesin işte..ama adetine daha çok var dimi senin kaçıncı günü geçen adetinin..bu kadar erken idrarda çıkarmı sen adeten öncemi hamiş kaldın yani..kandad çabuk çıktı senin..senin bebiş aceleci olcak galiba..tüp bebekte erken çıkıyo kanda çünkü bölünmüş bir şekilde koyuyolar emriyo sadece rahmme gömülüyü oda 1 hafta içinde kanda çıkıyo..senin ilginç geldi bana..ama hamişsen adeten önce hamile kaldın bence..

canım üst üste ikinci çizgi çıkarmı..hamilesin işte..ama adetine daha çok var dimi senin kaçıncı günü geçen adetinin..bu kadar erken idrarda çıkarmı sen adeten öncemi hamiş kaldın yani..kandad çabuk çıktı senin..senin bebiş aceleci olcak galiba..tüp bebekte erken çıkıyo kanda çünkü bölünmüş bir şekilde koyuyolar emriyo sadece rahmme gömülüyü oda 1 hafta içinde kanda çıkıyo..senin ilginç geldi bana..ama hamişsen adeten önce hamile kaldın bence..

Bugün ögleden sonra test yaptım ve net ikinci çizgi terkrar çıktı doktorum burada yokmuş o yüzden pazartesiye kaldım.Merak etmeyin kızlar ben corasprin kullanıyorum ayrıca kan sulandıcıda yapıyorum önceki tedavimden kalma iğnelerim var.3 yıldrı tedaviden tedaviye koşmaktan baya birşeyler öğrenmişim.
Ayrıca bu testlerin sabah yapılmasındaki amacı bhcg hormnu sabh idrarında dah yoğun oluyormuş.Ben idrar testine göre hamileyim yani farklı markalardan üç ayrı test de yanılmaz sanrım.Ama önemli olan bebeğini ultrasonda göremk ve kalp atışını alıp sağlıkla kucaklamak.
Neyse sanırım 1-2 gün sonray herşey netleşir.Allah hepimzin yardımcısı olsun.

X