Yumurtlama dönemi hakkında tecrübelerinize ihtiyacım var. ( Döllenmeden olabilir mi?)

sweetsweet35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2023
37
15
25
Merhaba arkadaşlar. Yumurtlama günüm takvime göre bügün 9 kasım ama ayın 6 sında yumurta akı gibi baya yoğun akıntım oldu. Yumurtam çatladı herhalde diye düşündüm. Eminim kesin o gün yumurtam çatladı. Tam teşekküllü bir korunma olmuyor eşimle. Hatta korunmasız ilişkilerimiz de oldu. Ayın 6 sında birlikte olduk.
Bu arada Allah'a şükürler olsun ki geçen ay doktor kontrolünde yumurtamla ilgili hormonlarımla ilgili bir sıkıntı olmadığını söyledi doktorum..Kasık ağrısı, göğüs dolgunluğu, karın şişmesi, özellikle sağ taraf ağırlıklı bel ağrısı 1 haftaya yakındır yaşıyorum. Benim merak ettiğim normalde geçmesi veya azalması gereken ağrılarım geçmiyor azalmıyor. Akıntılarım var şeffaf ve çok az beyazımsı şeffaf renge yakın. Ara ara ön kasığımda ve sağ kasığımda ince bir sızı oluyor. Daha önce böyle ağrı yaşadığımı hatırlamıyorum. Bu arada akıntılarımda kötü koku vajinada ise kaşıntım yok. Bunun sebebi ne olabilir? Tecrübelerinizi benimle paylaşır mısınız? Yumurta döllenme olabilir mi?

aynı durumu ben de yaşıyorum şuan sebebi nedir ağrının? gebelik belirtisi olabilir mi acaba? sebebini öğrendiğinizde bana da yazabilir misiniz rica etsem

X