Yumurtlama Problemi Olanlar Var mı?

Bebisim52.GECMIS OLSUN Bence tup bebege gondermesi en dogrusu.ben 10 senedir evliyiim. senelerce bosuna zaman kaybi oldu. birsure masraf psikolojik olarak yipranmaya az kalmistim.kist yuzunden dollenme olmuyor. 2 kere asilama v.b. yontemlerin hemen-hemen hepsin denedik. bunlardan sonra hemen tup bebege gondermesi gerekirken bekledik.doktor degistirdim.Allahtan kist bu sefer yoktu.Sasirdik.sukur dedik tup bebege dogru gidiyoruz.uzilme hemen doktora gitmelisin. ARKADASLAR SIZLERE HEPIMIZE ALLAH YARDIMCI OLSUN.

iigeceler gültencim.hayırlısı olsun canım.inşallah bir dahaki ay basbas bağırırsın hamileyim diye:))))))
sen ne kadardır bekliyosun canım??

nergizcim eşimede doktor yüzde sıfır dedi ama 15 yaşında kızım var havadan bulmadımya şimdi ikinciyi düşünüyoruz bu seferde yüzde bir çıktı yüreğini ferah tut canım herşey allahın elinde inşallah seninde bebişin olur

selam arkadaşlar bugün doktorun istediği tüm tahlilleri çıkardım ve doktorumla görüştüm.eşimdende spermiogram tahlilleri istemişti.hepsini götürdüm ve eşimin spermi 1 tane görünüyo bende ise yumurtlama olmadığını söyledi.beynimden vuruldum.ve bizi tüp bebeğe yönlendireceğini söyledi.yumurtlamamın olmamasının nedeni ise troid ve polikistik over sendromunun olmasıymış.troidim yavaş yavaş düşüyor o geçer yakında zaten .benim merak ettiğim ise aranızda eşinde böyle problem olan veya aranızda benim gibi yumurtlaması olmayan arkadaşların tavsiyelerini almak yani hemen tüp bebek merkezine yönlendirilmemiz normal mi?bilgilerinize ihtiyacım var.çok kötüyüm geceleri rüyamda devamlı çocuk görüyorum ağlamaktan gözümde yaş kalmadı.offfffffffff.

canım benim sakın ağlama benimeşime yüzde sıfır dedi ama şimdi 15 yaşında kızım var havadan bulmadım ya şimdi ikinciyi düşünüyoruz ve doktorum yüzde bir diyor ben umudumu kaybetmedim sende sakın kaybetme

malesef beklediğmiz sonuç olmadı gelincik
bugün adet oldum artık bi dahaki aya kaldı

canım benim çok üzüldüm neyse bi dahiki aya tutar:teselli: kendimle beraber sanada dua ediyorum bende önümüzdeki salı tüp bebek için ankaraya gidiyorum hayırlısı bakalım

Slm hamile kalmak istayenlere verdigin bu guzel bilgiler icin tesekkurler. Okudum ve sasirdim. ilactan iyi ki .

canım benim inşallah herşey yolunda gider
bende yarın tekrar başlıyorum dr a yumurta takibi için bakalım inş bu sefer olur

mrb gültencim ankaraya anatoila tüp bebek merkezine gittim tüp bebeğe başlıyoruz tabiki adet olursam adetin üçüncü günü ilaçlara başlıyacam bu ayın 25 inde adet olcaktım ama olmadım hayırlısı

canım benim inşallah herşey yolunda gider
bende yarın tekrar başlıyorum dr a yumurta takibi için bakalım inş bu sefer olur

gültencim eğer adet olursum bu ay mayıs başında embriyo transferi yapılacak 5 kalem ilaç var hepsini kullanacam bana dua et oldumu

mrb gültencim ankaraya anatoila tüp bebek merkezine gittim tüp bebeğe başlıyoruz tabiki adet olursam adetin üçüncü günü ilaçlara başlıyacam bu ayın 25 inde adet olcaktım ama olmadım hayırlısı

Slm canim. Allah yardimcin olsun .Mayista tup bebege baslayacagim. adetin 21 gunu gelmemi soylemisti.Onceleri 3-cu gunu giderdim.Doktor degistirdim.Sasirmis durumdayim.Nisanda olacagim adet gununden mi saymayi baslayacagim. dr tekrar mi gitmeliyim?

Slm canim. Allah yardimcin olsun .Mayista tup bebege baslayacagim. adetin 21 gunu gelmemi soylemisti.Onceleri 3-cu gunu giderdim.Doktor degistirdim.Sasirmis durumdayim.Nisanda olacagim adet gununden mi saymayi baslayacagim. dr tekrar mi gitmeliyim?

canımeğer nisanda adet olacaksan üçüncü günü ilaca başlanıyo şimdiki dr görüş embriyo transferi olmadan doğum kontrol hapı kullanıyorsun tüp bebek yaptırmak istiyorsun adetin 3günü hapa başlıyorsun 15 günüde lucrin kullanıyorsun tekrar adet olyosun adetin 2 günü e2 testi yapıyorlar gonalf başlıyosun ona göre hazırlan

selam arkadaşlar bugün doktorun istediği tüm tahlilleri çıkardım ve doktorumla görüştüm.eşimdende spermiogram tahlilleri istemişti.hepsini götürdüm ve eşimin spermi 1 tane görünüyo bende ise yumurtlama olmadığını söyledi.beynimden vuruldum.ve bizi tüp bebeğe yönlendireceğini söyledi.yumurtlamamın olmamasının nedeni ise troid ve polikistik over sendromunun olmasıymış.troidim yavaş yavaş düşüyor o geçer yakında zaten .benim merak ettiğim ise aranızda eşinde böyle problem olan veya aranızda benim gibi yumurtlaması olmayan arkadaşların tavsiyelerini almak yani hemen tüp bebek merkezine yönlendirilmemiz normal mi?bilgilerinize ihtiyacım var.çok kötüyüm geceleri rüyamda devamlı çocuk görüyorum ağlamaktan gözümde yaş kalmadı.offfffffffff.

slm arkadaşım bendede pko var ama benim drum eşimden tahlil istemedi heralde önce beni ardan çıkaracak:roflol: şuan yumurta uyarıcı gonophene kullanıyorum eğer bir sonuç alamazsam iğne vurulcakmışım bende hep ağlıyorum eşim kızıyo ne ağlıyosun kısmetimizde varsa olur diyo ama gelde yüreğine anlat:çok üzgünüm:her ay adet zamanımda içim kıpır kıpır oluyo ama sonu malumsenağlama dua edelim allah hepimize nasip eder inş:teselli:

slm arkadaşım bendede pko var ama benim drum eşimden tahlil istemedi heralde önce beni ardan çıkaracak:roflol: şuan yumurta uyarıcı gonophene kullanıyorum eğer bir sonuç alamazsam iğne vurulcakmışım bende hep ağlıyorum eşim kızıyo ne ağlıyosun kısmetimizde varsa olur diyo ama gelde yüreğine anlat:çok üzgünüm:her ay adet zamanımda içim kıpır kıpır oluyo ama sonu malumsenağlama dua edelim allah hepimize nasip eder inş:teselli:

mrblar canım üzülme canım yine en şanslı grub içindetiz pkolular olarak moralini bozma bakarsın oluverir ayrıca iğneden korkma ben 3 kutu puregon iğne vurdum ama olmadı şimdi tüp bebek yaptıracağız allahım tez zamanda sağlıklı bebiş versin

iğnemi ya korktum şimdi ya peki acıyomu iğne filan of ya nekadar zor bu işler uyku girmiyo bir türlü

:1no2:sakın öyle şeyleri kafana takma herşeyi daha fazla zorlaştırırsın lütfen sakin olmaya çalış:1hug:böyle şeyleri uykundada takarsaan bu sefer uykusuzluk problemi çekersiin ve piskolojin bile bozulur tamam.allah yardımcın olsunyerimseniben

canım yine olmadı sonuç negatif çok üzgünümsenağlama farlutal kullandım ama hala adet olamadım

sağlık olsun arkadaşım bende hastalandım hazirana kaldı umutlar allah büyük hep dua edelim bol bol birbirimizede edelim inşallah en kısa zamanda güzel haberler veririz canımm

selam arkadaşlar uzun süredir internette çok oyalandığım için uyku problemi çekiyordum ve modemi kapatıp açmamıştım bikaç gündür giriyorum internetehepinizin de yazdıklarını okudum teşekkür ederim arkadaşlar 5 şubattan beridir adet olmadım hala pisikoloğa gittim ağır depresyon geçiriyormuşum birde temizlik takıntısı olmuş bende depresyonum geçtikten sonra kadın doğuma gideceğim ikisinin verdiği ilaçlar beraber alınmıyomuş bende ilk olarak psikolojim düzelsin dedim.inşallah bu dağ başındanda kurtulurum atama olurda ist yakın yere gideriz o zamanda düzelir ruh halim allah hepimize sağlıklı bebişler versin.

canım inşallah en kısa zamanda en uygun çözüm olur bende de yumurtlama düzensizliği varmiş prolaktin 32 dr yüksek dedi nekadar şansım var bilmiyorum benimle aynı problemi yaşayan arkadaş varmı acaba

X