Yumurtlama sonrası kasik ağrısı

Cansu1414

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2022
402
157
29
Kızlar adetin 13.gunu yumurtlama oldu bugün adetin 17. Günü sanki adet olacak gibi ağrım var akintim var. Ağrı bacağıma vuruyor birebir adet ağrısı gibi daha önce başına böyle birsey gelen oldu mu

Kızlar adetin 13.gunu yumurtlama oldu bugün adetin 17. Günü sanki adet olacak gibi ağrım var akintim var. Ağrı bacağıma vuruyor birebir adet ağrısı gibi daha önce başına böyle birsey gelen oldu mu
Benim de öyle şu an hatta benzer sorun var mı diye bakmaya geldim siteye😞 Belim de çok fena ağrıyor

Benim de öyle şu an hatta benzer sorun var mı diye bakmaya geldim siteye😞 Belim de çok fena ağrıyor
Benim hiç olmazdı bu şekilde bugün uyudum direk akşama kadar ağrıyla şuan iyiyim hafif batmalar var. Ovuslas testi kullanmasam yumurtlama diyecektim ama piki gördüm testte 13.gun

Benim hiç olmazdı bu şekilde bugün uyudum direk akşama kadar ağrıyla şuan iyiyim hafif batmalar var. Ovuslas testi kullanmasam yumurtlama diyecektim ama piki gördüm testte 13.gun
Aynen benim de bu kadar erken olmazdı böyle ağrılar bir de göğüslerim de çok ağrıyor benim sizin de öyle mi?

Aynen benim de bu kadar erken olmazdı böyle ağrılar bir de göğüslerim de çok ağrıyor benim sizin de öyle mi?
Benimde catlamadan 5 gün sonra karnim ağrıdı baya ama çok değişikti migdem falanda bulandı bayilcsm sandım bı terleme geldi çok kötü oldum arada sol ve sağ kasıkta ağrı oluyor bazen reglime 7 gün var beklemedeyim

Benimde catlamadan 5 gün sonra karnim ağrıdı baya ama çok değişikti migdem falanda bulandı bayilcsm sandım bı terleme geldi çok kötü oldum arada sol ve sağ kasıkta ağrı oluyor bazen reglime 7 gün var beklemedeyim
Az kalmış benim 12 gün var geçen aydan sonra hiçbir belirtiye önem vermeyeceğim demiştim ama bu ağrılar beni yine şüphelendirdi :KK43:

Canım banada oldu gece sabaha karşı birden bas ağrısı ile kusma oldu

Kızlar Merhaba benim de 5 yaşında kızım var. Kızımda yumurtlamadan 4 gün sonra kasık batmalarım oldu yum.nın 5.günü adete 9 gün kala predictor early yaptım ınce cızgı cktı 4 gun kala da kıpkırımızydı smdı de yumurtlamanın üstünden 9 gün geçti 3 gündür fecı kasık batmalarım var dünden beri de bel bacak agrısı. Çok da ağır işler yaptım. Gögus sızılarım da var Kızımdakı gıbyse hamıleym sanrm fakat bızım kaza oldu 2.cocuğu düşünmüyordukhenüz ve yumurtlamadan 2 gün sonra ilişki oldu. Ben de acaba yumurtlamadan 2 gün sonra hamjle kalınır mı dıye düşünüyorum Şüphem ckk benm de yanı bu agrılar gebelikte oluyor cıdden batma ve bel.

Kızlar Merhaba benim de 5 yaşında kızım var. Kızımda yumurtlamadan 4 gün sonra kasık batmalarım oldu yum.nın 5.günü adete 9 gün kala predictor early yaptım ınce cızgı cktı 4 gun kala da kıpkırımızydı smdı de yumurtlamanın üstünden 9 gün geçti 3 gündür fecı kasık batmalarım var dünden beri de bel bacak agrısı. Çok da ağır işler yaptım. Gögus sızılarım da var Kızımdakı gıbyse hamıleym sanrm fakat bızım kaza oldu 2.cocuğu düşünmüyordukhenüz ve yumurtlamadan 2 gün sonra ilişki oldu. Ben de acaba yumurtlamadan 2 gün sonra hamjle kalınır mı dıye düşünüyorum Şüphem ckk benm de yanı bu agrılar gebelikte oluyor cıdden batma ve bel.
İnşallah canım ya bende istiyorum gebelik benim 2 kaybım var hiç bebeğim yok. İlk gebelikte sadece sol kasık ağrısı olmuştu adete 2 gün kala çıkmıştı. İkinci de hiç belirti yoktu hatta adete 3 kaladan başladım test yapmaya yoktu hiç bir gece göğsüm çok ağrımıştı şiddetli adet olacam sandım sabah 4 tü galiba hiç unutmam test yaptım her ihtimale yine çıkmamıştı sonra uyudum rüyada hamile olduğumu duydum uyanınca direk test yaptım çıkmıştı oda geç döllenme demişti doktor maalesef onunda kalbi durmuştu. Kürtaj üzerinden nerdeyse 1 sene olacak gebelik elde edemedim bu ay ovulasyini kullandım adetin 13.gunu pik olmuştu 14.gun ilişki oldu. Bende çok merak ediyorum inşallah bu ay olur ovulasyon 12.gunu test yapın deniliyor ama ben sabah olmasını bekliyorum test alıp bakacağım çok merak ediyorum. Ovulasyon da hiç akıntı olmaz bende ağrı falan ilk defa 3 gün ağrı yaşadım adet olacak gibi bacağıma kadar vurdu uyudum hatta sonra akıntı da ağrı azaldı. Bende tereddüt ettim acaba yumurtlama mi diye ama testte piki gördüm yani. Bide ansızın bas ağrısı kusma olunca şüphe ettim. İlk gebelikte de migren gibi ağrım olmuştu. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah. Bide başıma talihsiz olay geldi normal vitamin değerlerim için bide tam kan tahlil vermiştim doktor hamilesin dedi bende yanlışlık olmasın hocam yeni bitti ovulasyon bu kadar erkenden belli olur mu dedim oda hamilesin dedi kadın doğuma dosya açtı benim genetik araştırma testinde pıhtılaşma bozukluğu çıktığı için riskli gebelik bölümü iğne verecek. Her neyse sevindim mucize herhalde dedim elime aldım dosya mi giderken geri seslendi ler geçen seneki sonucu mu okumuş özür dilerim yalnis sonucu okumuşum dedi yeni bir travma yarattı bende. Biraz unutmuştum gebelik olayını böyle olay olunca bebeğe teste odaklandım üzüldüm çok

Bide canım pik olduğu günden itibaren mi 5 gün sonra testte cıktı

Yok canım göğüs ağrısı bende ama diğer arkadaşa da yazdığım gibi 2.gebelik te çok şiddetli göğüs ağrım olmuştu adete 1 kala hatta cinsiyeti kız di. Ben adet zamanı göğüs ağrısı çekmem hamileyken ağrımıştı sadece inşallah hamilesin dır

X