Yumurtlamadan 4 gün sonra beta 0,09 cikti ve daha sinra karın kasık gigus ağrısı olmaya başladı adete on gin kalasi sizce neden böle bişey olmuştur ha

Yumurtlamadan 4 gün sonra beta 0,09 cikti daha sonrasi karın ağrısı kasık göğüsler de ağrı olmaya 3

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

Nursvas

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2020
398
169
35
Yumurtlama dan 4 gün sonra test yaptim beta 0,09 cikti dhaa sonrası karın agrisi kaşık göğüsler de sis ağrı olmaya başladı bata 4 gün var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi

Döllendiyse bile yerleşmesi min. 1 haftayı bulur öncesinde hcg göremezsiniz kanda dahi.
Yumurtlama 19 Kasım'da oldu diş için tedavi olmam gerekiodu hamilelik varmı yokmu teyit ettirmem gerekiodu test yaptırdim mecburi ☹️ bu sonuç çıktı ve ondan sonra da karın ağrısı olmaya başladı ve ben kan testinide 23 Kasım'da yaptım valla iyice kafam karıştı cnm ya ☹️

Çok erken test yapmışsınız, döllenme bile doğru düzgün gerçekleşmeden. Bırakın bi yumurta döllensin, rahme gitsin yerleşsin sonra yapın.

Çok erken test yapmışsınız, döllenme bile doğru düzgün gerçekleşmeden. Bırakın bi yumurta döllensin, rahme gitsin yerleşsin sonra yapın.
Mecburi yapmak zorunda kaldım diş tedavisi için cnm hamilelikte o işlem yapılmiomus tedbiri elden birakmim dedim ama dediğim gibi on gündür bu ağrıları cekiorum

Yumurtlama 19 Kasım'da oldu diş için tedavi olmam gerekiodu hamilelik varmı yokmu teyit ettirmem gerekiodu test yaptırdim mecburi ☹️ bu sonuç çıktı ve ondan sonra da karın ağrısı olmaya başladı ve ben kan testinide 23 Kasım'da yaptım valla iyice kafam karıştı cnm ya ☹️
Karışacak bir şey yok. Bu kadar erken belli olamaz. 🤷🏻‍♀️ kan testi için bile 10 gün beklenir genelde.

Merhaba kızlar bu 4 gün önceki ovulasyon testim sizce pik mi
Pcosum ondan dolayı gerçekten yumurtlama mı diye kafam karıştı

Eklentiler

• A25984B1-277A-45DE-9614-352188E5F923.png
    A25984B1-277A-45DE-9614-352188E5F923.png
    276,2 KB · Görüntüleme: 24
X