Yumurtlamadan itibaren kasık bacak ağrısı

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.243
539
31
Merhaba . Regl ime 8-9 gün var . Yumurtlamadan beri kasık bacak ağrısı var arada iğne batması gibi arada regl olcakmışım gibi . İdrar yolu enfeksiyonu da olabilir tabi ama bu şekilde gebelik öğrenen oldu mu? Dün doktorda smear testi yaptım . Doktor şuan gebe olsanda göremem desi . Smear yaptırmak istiyordum ne zamandandır düne kısmetti yaptım . 5. Ayımız çocuk çalışmalarında . Dua edin bu kez tutsun :KK43:((

Merhaba . Regl ime 8-9 gün var . Yumurtlamadan beri kasık bacak ağrısı var arada iğne batması gibi arada regl olcakmışım gibi . İdrar yolu enfeksiyonu da olabilir tabi ama bu şekilde gebelik öğrenen oldu mu? Dün doktorda smear testi yaptım . Doktor şuan gebe olsanda göremem desi . Smear yaptırmak istiyordum ne zamandandır düne kısmetti yaptım . 5. Ayımız çocuk çalışmalarında . Dua edin bu kez tutsun :KK43:((
Yumurtlamadan kaç gün geçti belirtiler için erken gibi sanki

Bendede her ay bu şekilde oluyor regl gecikmesini bekliyorum bende suan

Ben de aynısını yaşadım regl döngümun ortasında yumurtlama günü den başlayıp üç gün süren bir kasık agrim oldu regl sancısı gibi ama ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. Aylardır çocuk istiyoruz. İnşallah hamileyizdir. Sonuca ulaşınca yazar mısınız?

Ben de aynısını yaşadım regl döngümun ortasında yumurtlama günü den başlayıp üç gün süren bir kasık agrim oldu regl sancısı gibi ama ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. Aylardır çocuk istiyoruz. İnşallah hamileyizdir. Sonuca ulaşınca yazar mısınız?
Yumurtlama sancısı yaşıyor olabiliriz. Bende de aynı durum var. Çocuk düşünmediğimiz için detaylı takip etmedim ama 27-29'u yumurtlama gibi düşünüyorum, ki uygulama da bu tarih aralıklarını gösteriyordu. BAT 11-13 Mayıs aralığı. Ayın 1'inden bu yana da tıpkı regl sancısı gibi kasık ve bacak ağrısı yaşıyorum. Zaman zaman belime ve sırtıma da vuruyor. Tam geçti galiba derken birkaç saate kalmadan yine artıyor. Özellikle kasık ve bacakta ciddi kesilme ve yorgunluk hissi var, koyacak yer bulamıyorum :)

Yumurtlama sancısı yaşıyor olabiliriz. Bende de aynı durum var. Çocuk düşünmediğimiz için detaylı takip etmedim ama 27-29'u yumurtlama gibi düşünüyorum, ki uygulama da bu tarih aralıklarını gösteriyordu. BAT 11-13 Mayıs aralığı. Ayın 1'inden bu yana da tıpkı regl sancısı gibi kasık ve bacak ağrısı yaşıyorum. Zaman zaman belime ve sırtıma da vuruyor. Tam geçti galiba derken birkaç saate kalmadan yine artıyor. Özellikle kasık ve bacakta ciddi kesilme ve yorgunluk hissi var, koyacak yer bulamıyorum :)
Kaset testte çıkmaz mı şimdi?

Merhaba, aslında erken gebelik testi yapabilirsiniz bugün yarın. Regl'den 6 gün öncesine kadar sonuç verdiği yazıyor. Belki geç yumurtlama olmuştur onun ağrısıdır, belki de erken yumurtlama olmuştur gebelik belirtisidir. Sonucunuzdan bizi de haberdar edin, umarım gönlünüzce olur :)

Hmm anladım, erken gebelik testinde çıkabilir ama değil mi? Regle 6 gün var. Ben de aynı durumdayım da
Erken gebelik testinde çıkma ihtimali var. Ama negatif görseniz bile muhakkak adet günü ve sonrasında tekrarlayın. Çünkü negatif görüp 2 gün sonrasında pozitife dönen çok kişi var :) Umarım gönlünüzce olur :)

Yumurtlama sancısı yaşıyor olabiliriz. Bende de aynı durum var. Çocuk düşünmediğimiz için detaylı takip etmedim ama 27-29'u yumurtlama gibi düşünüyorum, ki uygulama da bu tarih aralıklarını gösteriyordu. BAT 11-13 Mayıs aralığı. Ayın 1'inden bu yana da tıpkı regl sancısı gibi kasık ve bacak ağrısı yaşıyorum. Zaman zaman belime ve sırtıma da vuruyor. Tam geçti galiba derken birkaç saate kalmadan yine artıyor. Özellikle kasık ve bacakta ciddi kesilme ve yorgunluk hissi var, koyacak yer bulamıyorum :
Benim de tarıhler aynı geçen hafta göğsüm şiş ağrılı ve kaşık ağrısı vardı bıkac gun sonra gectı ama ıkı günden beri belım çok ağrıyor bat 11 ı daha var testte çıkar mı acaba 🫠

Benim de tarıhler aynı geçen hafta göğsüm şiş ağrılı ve kaşık ağrısı vardı bıkac gun sonra gectı ama ıkı günden beri belım çok ağrıyor bat 11 ı daha var testte çıkar mı acaba 🫠
Çıkmaz diyorlar. Benim ihtimalim yok, yumurtlama ağrısı ya da kistik bir durum olduğunu düşünüyorum ona rağmen istemsizce merak ediyorum ve garanti etmek istiyorum. İsteyip çabalayan biri için beklemek ekstra zordur eminim :) Biraz daha sabredeceğiz mecburen. Umarım gönlünüzce olur. Birbirimizi haberdar edelim durumdan :)

X