Yüreğim Seni Çok Sevdi - Özet - Canan Tan

bende burdaki önerilere göre almıştım ama bida asla =)

çok yavan basit bir kitaptı....konusu aşk güya ama aşk nerde hani ? bilmiyorum çok basit geldi bana

Canan tanın kitaplarını çok seviyorum.kitabı okurken aslıya çok kızdım.bence muratın yanında olmalıydı.kedini.ailesini ve muratıda mutsuz etti.arkadaşlarınıda tabii.b,rde bursayı çok sevdiğim için daha bir yaşadım kitabı.

bu kitap okuduğum en güzel kitaplardan biri. özellikle Canan TAN'ın anlatış biçimine bayıldım. aynı yazarın "piraye" ve "söylenmemiş şarkılar" diye 2kitabı daha var. en az yüreğim seni çok sevdi kadar güzel

:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
bende 2 yil önce okumustum gercekten cok güzel bir kitap unutamadim....

Güzel kitaptı...Ayrıca okuduğum en güzel kitaplardan birisi Piraye...Kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum...En son yürekler ölür'de çok güzeldi,organ bağışı ile ilgili olumsuz düşünceleriniz yok oluyor...

Güzel kitaptı ama artık Canan Tan okumamaya karar verdim.Sürekli kendini tekrarlıyor.Her kitapta kadın karakterler güçlü gibi görünseler de çok zayıf.Haklı oldukları halde 'böyle yaptım çünkü şu yüzden' diyemedikleri, açıklama yapmadıkları için hep haksız duruma düşüyorlar.

off gece gece nerden hatırlattınız şu kitabı.. canan tan'ın tek kelime ile tüm ama tüm romanları harikaydı, tek solukta okudum.. piraye, yüreğim seni çok sevdi en başlıcaları...

Kitap için çok güzel diyemiycem ama okunamayacak bir kitapta değil. Dili çok basit bence ve de Amerika bölümleri de beni baydı resmen. Çok uzatmış bence Canan Tan.

Ayrıca kitap boyunca Aslı'ya çok kızdım. Kendimi sürekli Aslı yerine koyarak okudum kitabı. Böyle bir aşkı insanın elinin tersiyle itmesi için deli olması lazım :KK47: Hiç mücadele etmedi aşkı için sürekli kaçtı. Benim için kitaptaki en iyi karakter Murat'tı. Gerçek bir aşıktı bencil Aslı'ya rağmen.

Aşk kitaplarını sevenler için okunabilecek tarzda bir kitap.

bende arkadaşlarımın tavsiyesi ile okumuştum salya sümük agladık falan demişlerdi ama bendede aynı etkiyi vermedi bencede çok yalın ve ruhsuzdu.

nedense canan tan 'ın romanları bana bir öcekinin aynısıymış gibi geliyor.

çok sıkıcıydı gerçekten.

şu sıralar bu kitabı okuyorum aslı ya sinir olmamak elde değil bencil hırsları saçma sapan hatta bahane ettiği gururu murat a ağlıyorum resmen şu an amerikada robinle tanıştığı yerdeyim sinir ola ola okuyorum ....sonunun kötü biteceği de belli malesef

ayrıca kitabın adı ile yazanlar uyuşmuyor amerika macerası çok uzatılmış aşkın daha yoğun işlenmesi gerekirdi özellikle muratla olan görüşmeler çok yüzeysel anlamakta zorlanıyorum

Canan Tan'ın kitapları beni tatmin etmiyor açıkcası. Tüm kitaplarında işlenen konu hep aynı imkansız aşk :KK31::KK31::KK31: Kitabın ortasına geldiğinizde sonu için merak duymuyorsunuz maalesef.

Piraye kadar başarılı bulmadım ..
Canan Tan'ın neredeyse tüm kitaplarını okudum konular hep aynı gibi geliyo bana artık ...
Bu romanda da Aslı karakterine acayip sinir oldum,dövesim geldi :KK47::KK47:

X