Yürüyüş Yaparak Zayıflama Grubu

bende katilmak istiyorum

dün 30+35 dk yürüdüm ( 28 mayis)

Son düzenleme:
selam kızlar 26 mayıstan bu yana yürüyüş bandında yürüyüş yapıyorum.
26 mayısta 45 dk
27 mayısta 55 dk
28 mayısta 70 dk
29 mayısta 60 dk 5,5 km hızla yürüdüm
boyum 163 ve kilom 68
umarım işe yarar.inşallah bu yaz bende zayıf olarak gezineceğim

merhaba kizlar,

20 kilo fazlam var.. ve yuruyuse baslamak istiyorum.. gruba uye olmamiz mi gerekiyor. eger oyle ise uye olabilir miyim? grubun bir kaptani var mi? ben de paylasimda bulunmak ve siralamada yer almak istiyorum.. biri beni bilgilendirirse cok sevinirim.. tesekkur ettim. a.s.

merhaba arkadaslar sizleeri ihmal etttm listeler gecikti bu ay böyle oldu neyazıkki
bu aylık vericem sonucları ama 1 inden itibaren gene haftalık acıklycam sonuçları kusura bakmayın:eek:
iş yerinde ayağıma asansör düştü istirhat aldım pazar günü akşam lütfen saat 9 a kadar yazarsanz yürüyüşleri bende gec olmadan açıklarım
yeni gelen arkadaşalr hoşgeldiler
1 haziran yeni yarışımamız başlıyor kim ne kadar yürüdü nekadar incelme sağladı
ve hepinizden en önemlisi yürüyüşelrden önce ve sonra beslenme biçimini anlatan paylaşımalrınızı beklıyorum
görüşmek üzere

merhaba arkadaslar sizleeri ihmal etttm listeler gecikti bu ay böyle oldu neyazıkki
bu aylık vericem sonucları ama 1 inden itibaren gene haftalık acıklycam sonuçları kusura bakmayın:eek:
iş yerinde ayağıma asansör düştü istirhat aldım pazar günü akşam lütfen saat 9 a kadar yazarsanz yürüyüşleri bende gec olmadan açıklarım
ve hepinizden en önemlisi yürüyüşelrden önce ve sonra beslenme biçimini anlatan paylaşımalrınızı beklıyorum
görüşmek üzere

deguşum geçmiş olsun canım:1hug: çok üzüldüm benimde bu arada okulda işlerim çok yoğundu karne verme zamanı yaklaştı notlar , kermesler sadece yürüyüş dakikalarını yazdım çıktım. yarışmanın yeni versiyonu için güzel düşünmüşsün yeniden geçmiş olsun öptümŞeniz

deguşum geçmiş olsun canım:1hug: çok üzüldüm benimde bu arada okulda işlerim çok yoğundu karne verme zamanı yaklaştı notlar , kermesler sadece yürüyüş dakikalarını yazdım çıktım. yarışmanın yeni versiyonu için güzel düşünmüşsün yeniden geçmiş olsun öptümŞeniz

cnm bennim teşekuler
sanada kolaylıklar
musayt olduğnda gelırsen msnye neyapabılırz diye bigözden gecirelim öenrielrn varsada beklıyorum

selam kizlar,
haziran yarismasina ben de dahil olmak istiyorum.

1 Haziran 2009 Pazartesi: 90 dakika.

selam kızlar ben de yeni yürüyüşe başladım 01/06/2009 - 35 dakika ile başlamış bulunmaktayım :lepi:

görüşmek üzere

öncelikle geçmiş olsun
bende haziran yarışmanıza katılabilir miyim
2 haziran salı 40 dk yürüdüm(eger alındıysam yarışmaya)

29 MAYIS 60 DK.

30 MAYIS 70 DK.

31 MAYIS YÜRÜMEDıM:çok üzgünüm:

1 HAZıRAN 70+45=115 DK.

2 HAZıRAN 125 DK.a.s.

X