yuva yıkanın yuvası olurmu?

hande_sultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2013
153
4
Eşim beni 4 yıldır aldatmış.ben bunu çok geç öğrendim.bana işlerinde sıkıntı olduğunu ve biran evvel anlaşmalı olarak boşanmamız gerektiğini söyleyip anlaşmalı olarak dava açtırdı.ve mahkemeye dava açmaya gittiğimizde o da varmış.ve benim ağladığımı görmüş.mahkeme gününden kısa süre önce kadın bana kendi ağzı ile itirafta bulundu.eşim ile 4 yıldır birlikte olduğunu.ve bütün herşeyi itiraf etti.bunun üzerine eşimde açıkladı.ve onunla olmak istediğini söyledi.onu tercih etti beni ve 8 yaşındaki kız çocuğumuzu terk edip gitti.onun üzerine bende anlaşmalı boşanmayı çekişmeliye çevirdim.mahkeme hala devam ediyor.bu arada çok yıprandım.ailem çok destek oldu.onların birlikte olduklarını düşündükçe çıldırıyorum.yedi aydır çocuğunu bile aramıyor.biz eşimle ilk görüşte aşık olup evlenmiştik.nasıl bu hale geldi.anlam veremiyorum.hala onu unutamıyorum.çok ızdırap çekiyorum.biliyorumki boşandığımız anda evlenecekler.ve ben bunu hazmedemiyorum.evlenseler bile bir kadın ve bir çocuğun ahını aldıkları için sizce mutlu olabilirlermi.çevresinde bunun gibi olay yaşayanlar yazabilirmi.

Tabikide hiç bir zaman mutlu olamayacaklar...
Senin ve masum çocuğunun Hakkı hep onlara köstek olacak....
Sonuna kadar boşanma... ve sonrasında Allaha havale et....

Yalanla dolanla sizden boşanan, üstelik yıllardır size ihanet eden bir ada.. Sizce bu karakterdeki bi adam mutlu olup, mutlu edebilir mi... Eşinizle birlikte olan kadını da düşünün. minim ona da evliliğinin kötü gittiğinden boşanacağından bahsetmiştir. Ama ne olursa olsun resmen boşanmamış biriyle birlikte olmamalı. Bir kadın bir kadına bunu nasıl yapabiliyor anlayabilmiş değilim. Demek ki karakterleri birmiş ki bulmuşlar birbirinizi.
Çok zor olacak sizin için ama zamanla geçecek herşey. Yaptıkları da yanlarına kalmayacak emin olun. Hele o bebeğinizin hakkını ödeyemeyecek onlar.

Eşim beni 4 yıldır aldatmış.ben bunu çok geç öğrendim.bana işlerinde sıkıntı olduğunu ve biran evvel anlaşmalı olarak boşanmamız gerektiğini söyleyip anlaşmalı olarak dava açtırdı.ve mahkemeye dava açmaya gittiğimizde o da varmış.ve benim ağladığımı görmüş.mahkeme gününden kısa süre önce kadın bana kendi ağzı ile itirafta bulundu.eşim ile 4 yıldır birlikte olduğunu.ve bütün herşeyi itiraf etti.bunun üzerine eşimde açıkladı.ve onunla olmak istediğini söyledi.onu tercih etti beni ve 8 yaşındaki kız çocuğumuzu terk edip gitti.onun üzerine bende anlaşmalı boşanmayı çekişmeliye çevirdim.mahkeme hala devam ediyor.bu arada çok yıprandım.ailem çok destek oldu.onların birlikte olduklarını düşündükçe çıldırıyorum.yedi aydır çocuğunu bile aramıyor.biz eşimle ilk görüşte aşık olup evlenmiştik.nasıl bu hale geldi.anlam veremiyorum.hala onu unutamıyorum.çok ızdırap çekiyorum.biliyorumki boşandığımız anda evlenecekler.ve ben bunu hazmedemiyorum.evlenseler bile bir kadın ve bir çocuğun ahını aldıkları için sizce mutlu olabilirlermi.çevresinde bunun gibi olay yaşayanlar yazabilirmi.

ASLAAAA! asla mutlu olamazlar ve asla yuva yıkanın yuvası olmaz!
aşkla evlenen ve çocuğu olduğu halde karısını yüzüstü bırakan insan metresini mi bırakmıcak,aldatmıcak!!!!
beddua etme bence Allaha havale et ve bol bol AH yeter ona! ki ah etmesen bile Rabbim çıkarır tek tek hepsini!
sadece öbür dünyada değil bu dünyada da çıkarır ve sende duyar yada görürsün!
Allahım Yarabbim kimseye yaşatmasın bu acı duyguyu :KK14:
sana ve kızınada büyük sabırlar versin yaradınım...
bence tazminat nafaka vs. hepsinin rakamını yüksek tut kanıtla hatta aldatıldığını donuna kadar alırsın o pisliğin!
kusura bakmayın belki hala içinizde ona karşı sevginiz var ama bu onu ASLA haketmiyor!!!:113::99:

Allah sabır versin canım asla ama asla mutlu olamazlar bir kadının aldatılması ve bir çocuğu bırakmanın hesabı hem bu dünyada hem o dünyada sorulur kimse yaptığını çekmeden ölmüyo rabbime havale et canım
ya anlayamıyorum bir kadın bir kadına bunu yapabiliyo boşuna demiyorlar kadının en büyük düşmanı yine kadındır diye Allah sabır versin canım :KK31:

ASLAAAA! asla mutlu olamazlar ve asla yuva yıkanın yuvası olmaz!
aşkla evlenen ve çocuğu olduğu halde karısını yüzüstü bırakan insan metresini mi bırakmıcak,aldatmıcak!!!!
beddua etme bence Allaha havale et ve bol bol AH yeter ona! ki ah etmesen bile Rabbim çıkarır tek tek hepsini!
sadece öbür dünyada değil bu dünyada da çıkarır ve sende duyar yada görürsün!
Allahım Yarabbim kimseye yaşatmasın bu acı duyguyu :KK14:
sana ve kızınada büyük sabırlar versin yaradınım...
bence tazminat nafaka vs. hepsinin rakamını yüksek tut kanıtla hatta aldatıldığını donuna kadar alırsın o pisliğin!
kusura bakmayın belki hala içinizde ona karşı sevginiz var ama bu onu ASLA haketmiyor!!!:113::99:

zaten ciddi tazminat davası açtım.delillerimde var.en çok istediğim şey pişmanlıklar içinde kavrulsun.

zaten ciddi tazminat davası açtım.delillerimde var.en çok istediğim şey pişmanlıklar içinde kavrulsun.

o hemen gerçekleşmez belki yıllar sonra farkına varır ama herşey çoktan bitmiş olur.onun dünyası şu an toz pembe ama elbet pembesi gider tozu kalır!!

Bizim komşumuzun kızı 4 çocukla aldatıldı, boşandı eşinden adam metresiyle evlendi.
Ama her gün dayak, hakaret, iki de ondan çocuğu oldu şimdi de boşanıyorlarmış.
Yani aslında onlar evlenince o tat, heyecan kaçıyor ya işte hemen bozuluyor ama evlenene kadar tatlı geliyor.
Ne zamanki gerçek bir evlilik sorumluluğuna giriyorlar o zaman kaçıyor işin büyüsü.
Eden buluyor illa ki tek duan Allah'a havale etmek olsun çok zor ama sabret, bekle canları yanacak.

davanı açmışsın..şimdi otur ve izle,gör bak seni ve çocuğunu bu denli üzen insanlar ne hale gelecek..İlahi adalete güven..kimsenin ahı kimse de kalmaz hele de çocukların ahı!

Allah çok büyük...

Boşan gitsin derim, zaten 4 yildir yapiyomus bu isi, Allah a havale et nafakani al , kendi ayaklarinin üzerinde , güclu bir kadin ol, benim gorusum budur canim

elbette yuva yıkanın yuvası olmak,küçücük bir çocuğu babasız bırakmanın acısı bir ömür yakalarını bırakmaz o iki mahluğun..

ve sende o günleri gördüğünde lütfen buraya gel ve olanları anlat ki evli erkeklere kanca atan aşiftelerle,evde ki gül gibi karısını bırakan domuzlar ne hallere düşüyor..

Allah mazlumun ahını yerde bırakmaz, içini ferah tut çocuğunu düşün lütfen, kendine ve çocuğuna temiz bir sayfa aç. Bırak kendi pisliklerinde boğulsunlar. Allah sorar hesabını.

Gerçekten zor ve can sıkıcı bir durum yaşıyorsunuz .Nasıl anlamadınız 4 yıl boyunca aldatılmış olduğunuzu ?

8 yaşında bir kız çocuğu ve yıpranan bir anne elbet cezasını bulur merak etmeyin

sen davayı uzattıkça onlar dahada bağlanıyor adamın yakasından düşmeyen kadın olarak evliliklerini güçleştırıyorsun onlarada daha heyecanlı geliyor keşke hemen boşansaydın ozaman allaha havale etseydın onlar zaten daha beterını yaşar

boşuna yıpratma kendını şimdiye yaraların ıyıleşmeye başlamış olabılırdı dava uzadıkça konudan uzaklaşamıyorsun

sadece kendın için boşan gıtsın mutlumu olucaklar sanıyorsun ALLAH sabır güç kuvvet versın

Allah Sana sabır versın canım cok zor...Bosa gıtsın Allah'a havale et..Unutma Aslaaaaaa mutlu olamayacaklar...4 yıl nasıl anlamadınız onu da anlayamadım sakın yanlıs anlama canım ama hıc mı bellı etmedı sana ??

Son düzenleme:
Konu, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

Benim yuvam yıkıldı. Yuvamı yıkan şimdi cocuğunu göremiyor, öteki ahlak yoksunu da ortalıkta geziniyor. Evi barkı yok, ayakta duracak mecali yok.

Geçen sene bu zamanlar evinde huzur içinde yaşayıp ayaklarını uzatıp hizmet beklerken simdi hergün yalvarıyor. Daha cok yalvaracak, daha cok ağlayacak.

Hele hele evladını düşünmeden erkek peşinde koşan o peynir türü daha cok cekecek!

X